Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hello babeczki...a gdzie Wy sie podziewacie?pusto tu od Swiąt

    ja sałatkę juz na sylwka zrobiłam,zaraz będę robić faworki a potem kotlety mielone i nugetsy





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      szampańskiego Sylwestra i udanego wskoku do 2012 roku





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Hej dziewczyny
        wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
        troche czasu mnie nie było bede teraz próbowala nadrobic wszystkie zaleglosci

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          witajcie w nowym roku!!
          niech będzie pomyślny dla nas wszystkich
          wskakiwać na kawusię co jest??????????

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            witam sie i ja w nowym roku no i takze zycze wam by byl lepszy od pozostalych a tym co pragna dzidziusia aby sie doczekali z cierpliwoscia
            bektel lece juz na ta kkawe a masz cos do niej??
            MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Hej Dziewczynki
              Coś Wam opowiem
              Od kilku dni cały czas jest mi niedobrze, za przeproszeniem żygam jak kot Masakra... W pt chciałam iść do ginka, ale moja poradnia zrobiła sobie wolne, więc chciałam iść dziś, no ale moja na urlopie a inna będzie jutro. Myślę sobie ok, poczekam do jutra.. No, ale, że moja Julcia całą noc płakała na ząbek, to poszłam po maść do apteki (przy okazji polecam Dentinox n żel, najlepsza na ząbkowanie, na mój wychodzący ząb mądrości i na wszystkie inne zęby), przy okazji w aptece kupiłam test... Tak sobi, a może akurat.. No i wyobraźcie sobie moje zdziwienie, jak zobaczyłam 2 kreski szaleństwo normalnie a pochwalę się jeszcze, że właśnie dziś kończę ćwierć wieku, wieć dostałam najpiękniejszy prezent, jaki mogłam sobie wymarzyć
              Ale w związku z tym mam pytanko... ostratnią @ miałam 19 października, u ginki byłam 14 grudnia, i tego dnia test negatywny, możliwe, żebym wtedy jeszcze nie była w ciąży?

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                hejka w nowym roku !!!
                norek GRATULACJE !!!!
                przutylam chyba z 5 kg. po tych swietach,sylwek byl udany,a teraz w srode kolenda mnie czeka,u nas raczej niespodzianki nie bedzie bo odpuscilismy sobie w tym mncu,mala ma znowu kaszel,a ja robie pyszny krupniaczek na obiadek.
                [/url[/
                [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Na początek norek gratulacja to ci miałaś niespodziankę

                  Mój sylwek tez był bardzo udany a wcześniej po świętach mieliśmy rocznice ślubu -tak to już mam dość tych świąt tylko szykowanie i mieszanie w garnkach i pełno gośći nie żebym była zła ale jestem po prostu zmęczona świętowaniem i muszę odpocząć i ochłonąć wrócić do codzienności do lekarza się wybrać po @ i zacząć robić badanka na nowooj ile tego!!
                  wskakiwać na kawkę gdzie jesteście ? Docia wracaj i zabieraj po drodze koleżanki!!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Hello dziewczęta
                    na początek...WSZYSTKIEGO NAJ W NOWYM ROKU
                    u mnie sylwek tez był udany popiliśmy se z małżem troszku...teraz właśnie prasowanko robie i se przerwe zrobiłam bo kręgosłup coś mi łupie
                    małż w tym tygodniu długo pracuje B w szkole i ja sama siedze
                    norek moje gratulacje!!!!





                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Bajtel jestem, dziewczyny wskakiwac
                      Norek a jednak moje gratulacje, dziwne ze nie bylo nic widac na ostatniej wizycie skoro @ mialas tak dawno bo w 19 pazdziernika hmmmm dziwne to wszystko? idziesz na bete czy do gina najpierw? daj znac jak bedziesz po wizycie

                      Witajcie w nowym 2012 roku


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Napisane przez norek87 Pokaż wiadomość
                        Hej Dziewczynki
                        Coś Wam opowiem
                        Od kilku dni cały czas jest mi niedobrze, za przeproszeniem żygam jak kot Masakra... W pt chciałam iść do ginka, ale moja poradnia zrobiła sobie wolne, więc chciałam iść dziś, no ale moja na urlopie a inna będzie jutro. Myślę sobie ok, poczekam do jutra.. No, ale, że moja Julcia całą noc płakała na ząbek, to poszłam po maść do apteki (przy okazji polecam Dentinox n żel, najlepsza na ząbkowanie, na mój wychodzący ząb mądrości i na wszystkie inne zęby), przy okazji w aptece kupiłam test... Tak sobi, a może akurat.. No i wyobraźcie sobie moje zdziwienie, jak zobaczyłam 2 kreski szaleństwo normalnie a pochwalę się jeszcze, że właśnie dziś kończę ćwierć wieku, wieć dostałam najpiękniejszy prezent, jaki mogłam sobie wymarzyć
                        Ale w związku z tym mam pytanko... ostratnią @ miałam 19 października, u ginki byłam 14 grudnia, i tego dnia test negatywny, możliwe, żebym wtedy jeszcze nie była w ciąży?

                        Norek ogromne gratulacje
                        Ja myślę że mogłaś jeszcze nie być w ciąży
                        ja miałąm podobnie z Olgą 8 marca ostatnia @ a 3 tydzień ciąży lekarz stwierdził 10 maja

                        dziewczyny a tak w ogóle wszystkiego dobrego w nowym roku

                        u nas rok zaczął się tak że ja wczoraj dowiedziałm się że od lutego mogę iść do pracy na razie na miesiąc ale dobre i to a dziś mąż dostał wymówienie hehe no ale o tym już wiedzieliśmy że tak będzie bo firma bankrutuje
                        ale o niego jakoś się nie boję powinien ze swoim doświadczeniem coś szybko znaleść a ja podbuduję trochę budżet w tym miesiącu gdy on bedzie szukał pracy i opiekował się dziećmi - ciekawe jak sobie poradzi


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: Jak u WAS z poczęciem MALUSZKA???

                          hej dziewczyny. jestem tu nowa więc jak popełnię jakąś gafę to proszę nie krzyczcie chciałam Was zapytać co sądzicie o mojej sytuacji. staramy się z mężem o dzidziusia 5 cykl. Juz 3 dzień spóźnia mi się okres, jest to 31 dc, temp wczoraj 36,93 a dziś 36,98 (ale mierzone pół godziny później niż wczoraj). co do innych objawów to piersi mnie bolały parę dni temu, ale teraz juz nie bolą tylko są nabrzmiałe. czasem pobolewa mnie w podbrzuszu, mam sporo mlecznego śluzu, szczególnie przed południem i często po jedzeniu mi się odbija. normalnie byłabym pewna, że to ciąża, ale wczoraj i dzis robiłam test i jedna krecha;/ poszłabym na betę, ale znając życię to dostanę okresu czekając na wynik... co mi radzicie dziewczynki? to czekanie mnie juz wykańcza jak teraz sie nie uda, to chyba odpuszczam...

                          Skomentuj


                            Odp: Jak u WAS z poczęciem MALUSZKA???

                            witam olcia ja przewarznie jak kupie test to zaraz dostaje okres albo zaraz potym jak zrobie niemartw sie najwyzej ,dostaniesz to dostaniesz nie to super,idz na bete,albo kup w aptece najczulszy test,jak zrobisz bete to bedziesz pewna,bo moze cos sie dziac nietak np.jakas torbiel albo cos lepiej to sprawdzic,albo idz do gin.
                            [/url[/
                            [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                            Skomentuj


                              Odp: Jak u WAS z poczęciem MALUSZKA???

                              dzięki Marika:* kupię dziś 2 testy różnych firm dla pewności, poproszę o najczulsze, choc pewnie i tak w aptece nie będzie czulszych niz te, które miałam do tej pory. jak coś będzie wiadomo to dam znać

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Hello laseczki


                                A CO TU TAK PUSTO????
                                wskakiwać na kawusie do kawusi niczym nie poczęstuje bo od wtorku znowu na diecie jestem





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X