Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Marika moim zdaniem za wczesnie no ale kazdy organizm jest innwy wiec kto wie. Najlepiej nie nakrecaj sie za wczasu bo potem jeszcze wieksze rozczarowanie bedzie.

    Ktoś mi ostatnio podełał tego demota i w sumie jest w tym wiele racji, wiec lepiej Mariko zachowaj poki co zimna krew, i testuj w dniu spodziewanej @ Powodzenia !!!



    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Kruszyna dzieki za dobre serducho!!!
      Babeczki pieknie wygladaja. I zdrowka dla syneczka.

      marika
      dotka ma racje, takie wkrecanie sobie i nakrecanie nie prowadzi do niczego, ba, nawet może ci sztucznie okres opóznic wied daj na luz i czekaj. Co ma byc to bedzie a ja kciuki trzymam. Ja z Gabi prawdopodobnie w wigilie albo dziec przed zaszłam... Licze na powtórke Ale kiepsko to widze.
      Z mezem troche lepiej wiec moze cos tam bedzie....

      dotka oj, oby to twoje zdjecie nie bylo prorocze



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        macie racje pewnie to znowu jakies chorubsko mnie bieze w srode ida w koncu do gin,pewnie znajac szczescie okres przyjdzie, u nas mrozno, dzis golabki na obiad,niemoglam spac w nocy wiec jestem spioca
        [/url[/
        [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Witam sie i ja po dlugiej nie obecnosci u nas ok ja sobie odpoczelam i normalnie nie chcialo mi sie wracac do domu nawet maly nie chcial do taty wracacDzis juz sobie podprzatalam obiadek dla m mam bo mama mi dala sloik czarniny
          Aweekend byl super w piatek przyszla moja przyjaciolka z zawodoki i co sie okazalo ze tez jest w 6tyg ciazy moja mama sie smiala bo tak ona raz poronila i ja raz poronilam, ona zaszla w ciaze urodzila synka 5.10.2009i ja urodzilam maksa 16.10.2009 no i teraz ja jestem w 8 a ona w 6 i niezle by bylo jak bysmy mialy dziewczynki
          a tak po zatym to nawet niewiedzialam ze mam dziecko u rodzicow tak sie bawil z moim bratem ze wieczorem 19go juz nie bylo bo padal zmeczony jak aniolek
          Ja czuje sie swietnie mdlosci minely i nawet czuje po malu takie delikatne przekrecanie sie dzidz juz nie moge sie doczekac wizyty

          A KURKA NO JA ZASKOCZYLAM JESTEM W 8TYG)

          Witaj norek i wiesz pociesze cie ze ja z maksem tez nie mialam miesiaczki no i robila 3 testy i kazdy wychodzil negatywnie aden nie wyszedl pozyt ostatni robilam 2 dni przed wizyta u gin i tez wyszedl negatywnie a jak poszlam do lekarza to pan dr pokazal mi mala 9tyg fasolke na onitorze takze ty tez lec jak najszybciej do lekarza i zobaczysz ze bedzie wszystko ok
          MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Dziewczyny możecie mi powiedzeć jak dokładnie się nazywa to badanie beta? I ile ewentualnie kosztuje w przychodni? Bo chcę iść jutro ale nie mam skierowania. U nas nie przyjmują w przychodni ciężarnych tylko do szpitala odsyłają a chciałabym jak najszybciej wiedzieć. Dzięki za pomoc :********

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Norek badanie nazywa sie betaHCH jest to hormon. Kosztuje w zaleznosci od labolatorium 20-35 zl. Jest to badanie wykonywane z krwi. Daja znac zaraz jak wynik bedziesz miec - powodzenia !


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                maksiu tak wiem, już ci na poczatku gratulowałam ale moge jeszcze raz. Super ze sie ustabilizowalo i przestalas sie martwić a dzidzia rosnie.



                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Hello babeczki
                  ja od wczoraj rana sama z B w domu...w dodatku wkurzyłam się dzisiaj bo do małża nie mogłam sie dodzwonic bo jak sie okazało nie włączył roamingu w telefonie cały dzień się martwiłam czy coś mu się nie stało ale niedawno dzwonił i oczywiście opierdziel juz dostał
                  a tak pozatym to nuda u mnie i w dodatku @ przylazła





                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Witajcie babeczki
                    u mnie w domu remont więc na kompie nie siedze ale podczytuję was
                    witaj norek!
                    ja na @ czekam bo nie mam żadnych objawów a @ za parę dninie wierzę juz że się uda :confused ,taki mam dzień dziś posępny

                    maksiu gratulacje wielkie!!!ale fajowo!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Hejka kochane u mnie jako tako dzis pierwszy raz zwymiotowalam po bananie a potem jak zjadlam pomarancza dopadla mnie zgaga masakra a potem jeszcze na dodatek zlapal nmie tak bolesny skurcz ze musialam sie polozyc teraz siedze czekamy na szwagra bo ma przyjehac z zona i corcias
                      MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Witam, po bardzo długiej przerwie moje znajome forumowiczki oraz wszystkie nowe wracam ze zdwojoną siłą, żeby Wam przekazać, że udało nam się, jestem w 15tyg...a bywało różnie, zresztą niektóre z Was ( o ile mnie pamiętacie) znają moje perypetie związane ze staraniami.
                        W końcu odpuściłam i udało się...
                        Trzymam mocno za Was kciuki i ściskam serdecznie :*
                        " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Napisane przez kaathrina Pokaż wiadomość
                          Witam, po bardzo długiej przerwie moje znajome forumowiczki oraz wszystkie nowe wracam ze zdwojoną siłą, żeby Wam przekazać, że udało nam się, jestem w 15tyg...a bywało różnie, zresztą niektóre z Was ( o ile mnie pamiętacie) znają moje perypetie związane ze staraniami.
                          W końcu odpuściłam i udało się...
                          Trzymam mocno za Was kciuki i ściskam serdecznie :*
                          Hej ja jestem tu od nie dawna he he ale widze ze mam ciazowa kolezanke ja jestem w 8 tyg no i zycze ci szczesliwego rozwiazania
                          MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Napisane przez kaathrina Pokaż wiadomość
                            Witam, po bardzo długiej przerwie moje znajome forumowiczki oraz wszystkie nowe wracam ze zdwojoną siłą, żeby Wam przekazać, że udało nam się, jestem w 15tyg...a bywało różnie, zresztą niektóre z Was ( o ile mnie pamiętacie) znają moje perypetie związane ze staraniami.
                            W końcu odpuściłam i udało się...
                            Trzymam mocno za Was kciuki i ściskam serdecznie :*
                            Moje szczere gratulacje kochana!!!!!!!!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Hej witam sie i ja z rana gdyz potem ma wpasc kuzynka do mnie na plotki
                              Obiadek sie gotuje odkurzylam i zrobilam sobie herbatke mietowa bo cos mnie znowu mdli a wczoraj popoludniu zlapal nie taki skurcz ze azmusialam sie polozyc bo masakra byla ale przeszlo
                              No a u nas byl wczoraj mikolaj bo szwagiert przyjechal z zzona i corka no i przywiozl nam karpia na swieta wiec chyba zrobie w galarecie no i maly dostal od nich slodycze i taka fajna mala lokomtywe na baterie co sie wlewa plyn do baniek i jak jezdzi to z lokomotywy uciekaja banki
                              MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Byłam u lekarza... Stwierdziła, że macica jest za mała na ciążę, a już zwłąszcza na taką od 19 października. Dotałam tabletki na wywołanie @, luteina 50, pod język. Mam brać przez 5 dni po 4 tab, a potem jak w ciągu 10 dni nie dostanę @ to mam się ponownie do niej zgłosić.... Masakra nie mogę się pozbierać... Za szybko się cieszyłam... Chociaż w sumie nic nie powiedziała na 100 %, bo mówiła, że jeśli jestem w ciąży, to te tabletki ją podtrzymają... Także już sama nie wiem...

                                Pozdrawiam i gratulacje dla przyszłych Mamusiek :*

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X