Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hejka, ja dzis dostałam lekkiego plamienia, nie wiem jak to poisac w sumie to brazowa wydzielina była ale strasznie skompa, pare kropek przez cały dzień, myslałam ze @ sie zaczeła, ale teraz czysto - zobaczymy co sie jutro pokoaze
    U mnie to raczej ciaży nie ma co wypatrywac, bo mało sie straalismy w tym cyklu, w sumie to jakos na poczatku chyba 11 lub 13dc a potem w 20 lub 21dc
    Ale ten nowy ginek mi powiedział, ze przy PCO owulka najczesciej sie pojawia w drugiej połowie cyklu i z reszta kazał mi tak przyjsc nastepnym razem koło 18-20dc. Ale nie ma cos ie łudzic, to na pewno stres i przemeczenie

    oczekujaca fajnie ze juz po wszytkim ico było sie tak martwic
    teraz tylko sie starac

    scarlett, gosiek 3mam kciukory -

    zaczął sie chyba czas fasolkowania
    dzieciatko przyniesie pod choinke nam dzieciątka ahhhh


    mamunie trzymajcie sie, a staraczki nie traćcie nadziei,
    jak widac dziewczyna sie udaje, wiec trzeba na swoja kolej poczekac,
    ale kolejne ciaze zwiekszaja nadzieje

    pozdrawiam i miłego tygodnia, postaram sie wpasc w wolnej chwili, ale pewnie dopiero koło piatku sie pojawie

    buzki



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      No to się rozgaszczam My staramy się od 7mies.Lekarz dał mi clo, ale za 1 razem nie udało się. Wyczytałam,zę dobrze brac olej z wiesiolka, no to bede brala od 5dc. Ale powiedzcie, czy ktoras z Was brala?Czy w 14dc mozna brac?Bo od 14dnia mam brac duphaston... Scarlet wydaje mi sie,ze to już Och, jak już bym chciała!! Pożyjemy, zobaczymy... POZDRAWIAM staraczki

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Hej!
        Ale fajnie,ze nas przybywa a jaednocześnie ubywa )
        " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Witam w ten niedzielny wieczór.Widzę że następna zniecierpliwiona mamuśka do nas dołączyłaWitam serdecznie.
          Oczekująca no nareszcie jakieś wieści od Ciebie.Bierze się że tak pomyślneAle przecież nie mogło być innaczej
          Edzia nie przepracuj nam się zabardzo!
          No i oczywiście czekam na wieści od Gosi i Scarlet.Trzymam kciuki.
          Katrin widzę że ty chyba już też doszłaś do siebie
          Ewa
          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
          3150g.55cm.
          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

          Skomentuj


            Ana wiesiołek bierze się do owulacji. Ja mam cykle 36 dniowe więc będę brała około 22 dni.
            Scaarlett czytałam gdzieś, że test ciążowy powinno się robić najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki. Te co wykrywają ciążę wcześniej nie są polecane, ponieważ mogą niepotrzebnie narobić nadziei, bo jajeczko może się nie zagnieździć.
            Scaarlett, Bajtel, Edzia trzymam mocno kciuki, żeby się udało. W sam raz prezencik na święta.
            Fajnie by było jakby wszystkie dostały prezent od Mikołaja





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Dzieki Ada. Ja mam cykle 29dniowe. Ada, długie masz cykle? Ja bylam u gin i przepisal mi duphaston, bo tez mialam 36-38 dniowe cykle. A w 22dc tez bierzesz wiesiolek? Bo zastanawiam sie, czy brac tez w 14dc (wtedy mam miec owulke)? Z gory dzieki za info przyszle mamuski

              Skomentuj


                nadzieja !

                Cześć dziewczynki dalej mam nadzieję27dc ,żadnych objawów @ cieszę się ogromnie chociaż to jeszcze nic nie znaczy ale humor mi się poprawił bo nadzieja jest nadal Dzisiaj kupuję test i mam nadzieję że będą dwie krechy,to tyle na razie miłego dnia pa pa zajrzę póżniej

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  bajtel 3mam kciuki za twój pozytywny wynik i życzę ci tego z calego serducha. nawet jak bedzie negatywny, to o niczym to nie świadczy. Sama w pierwszej ciąży zrobiłam 3-4 testów i wyszły negatywne, a ja wiedziałam, że jestem w ciążyi miałam wszelkie objawy. Pytałam się was jakie znacie najczulsze testy, czyli takie,które szybko wykrywają ciąże, bo nie wszystkie są tak dobre, ja na pozytywny wynik musialam czekac aż 6 tyg! robiłam test i przed @ i nawet po tym jak @ mi się już spóźniała, ciągle wychodził negatywnie!
                  bajtelspytaj sie w aptece o najczulszy test taki co wykrywa już najmiejsze stężenie, albo zrób bete. Ja się własnie nad nią zastanawiał. test z krwi kosztuje 25 zł i wynik jest już pewny po 6 dniach od zapłodnienia pozdrawiam i czekamy na wiadomość

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Gosia trzymam kciuki kochanaJak tylko bedziesz coś wiedzieć to pisz!
                    Ewa
                    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                    3150g.55cm.
                    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Dzięki dziewczynki test mam kupiony ale poczekam do jutra rana! tak jak viki 29 dc on jej przyniósł szczęście to mi też musi.

                      Scarlet myślałam o becie ale zrobię dopiero po wyniku testu na razie to sprawdzam
                      czy @ się nie pojawia i byle do jutra rana przeżyć jakoś .

                      Viki -ty też jutro potwierdzisz nam swoją fasolinkę?

                      ejończyk jutro rano zaraz wam napiszę co i jak buziaki dzięki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        no więc, nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość

                        ja dzisiaj już jestem mniej optymistyczna, sama sobie przeczę i humor mi się zupełnie popsuł, tak wiem, czekanie jest okropne.. pewnie się rozczaruję na poprawę humoru wrzuciłam w piekarnik drożdżowe z truskawkami i malinami, uwielbiam zapach ciasta drożdżowego unoszącego się po domu. liczę na poprawę nastroju

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Hej Scarlet,musimy wytrwać tyle już przeszłyśmy że te parę godzin,dni możemy poczekać .Ja mam zamiar leniuchować przed tv i objadać się słodyczami.zajrzę do was póżniej pppppppppa

                          Skomentuj


                            Gosiu trzymam kciuki z całego serduszka naprawde, Mam nadzieje ze to bejbik. Słonce ale zostaw sobie zawsze to okienko na inna mozliwosc-obiecak mi
                            W kazdym badz razie trzymam kciuki z calej siły i odezwij sie z wynikiem jutro rano jak go bedziesz miała od razu.
                            Ja tak jak wam mówiłam od nastepnego cyklu juz sie nie staram co ma byc to bedzie nie licze nie bire wspomagaczy itd. Jestem po prostu dobrej mysli i to wszystko a do 6 miesiecy jak nic z tego myslenia nie bedzie to udezam do lekarza na jakies konkretniejsze działania i tyle.
                            W poniedziałek mam wizyte i własnie to powiem mojej lekarce. W tym cyklu nic nie mozemy robic bo po tej laparo jeszcze jesyem troche obolała takze mój biedny maz jest na wstrzymaniu

                            Całuje was dziewczynki gosia,kaathrina,edzia ,viki ,ejonczyk, scaarlet i cała reszte staraczek buziaczki i zcze owocnych staran


                            Uważam za szczęśliwego tego,
                            który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                            ale podziwiam i szanuję tego,
                            który szczęcie stworzył sobie sam,
                            który stworzył je silną wola i energią.
                            Hippolyte Taine

                            Skomentuj


                              scaarlet- ja chce cie miec u siebie na pare dni to bys mi tych ciast troche popiekła jak tak czytam to az mi slinka cieknie ten twój maz to trafił-swietna zona mama i znakomita kucharka nic tylko pozazdroscic. Nie martw sie napewno wszystko sie ułozy. Buziole


                              Uważam za szczęśliwego tego,
                              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                              ale podziwiam i szanuję tego,
                              który szczęcie stworzył sobie sam,
                              który stworzył je silną wola i energią.
                              Hippolyte Taine

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Czesc dziewczynki, Bajtel trzymam kciuki Czekam na wynik, napisz jak najszybciej Scarlet, narobilas mi smaka... MMM ale bym sobie zjadla takie ciasto drożdżowe! Ja próbuję pozytywnie się nastawić po tych 7mies.starań... Trzeba się czymś zająć - najlepiej pracą, sobą i mężusiem Tylko czy się uda wyluzować...? Zobaczymy...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X