Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Fajna ta maszynka praktyczna lepiej kupić coś droższego niż jakiś szajs bo przecież takie rzeczy są na lata...

    właśnie robię zupkę ogórkowa patrze a tu kluczy nie mam od piwnicy a tam mam ogóry!!!!! Mąż zabrał i będzie późno i co narazie wywar i ziemniary ugotuje reszta potem ech te chłopy

    JUTRO MAMY ROCZNICE 8LAT

    Dziewczyny robicie weki macie jakieś zapasy zimowe??


    Maksiu to dobrze że troszkę lepiej ale zobaczymy co wynik przyniesie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      No moj aniolek biedny sie wlasnie obudzil pospal sobie troszke odpukac goraczki nie ma i kupe tylko raz zrobil zadka na caly dzien jak na razie tylko mamy klopot z ta kroplowka do picia bo nie chce mi pic jej niestety no ale daje mu z woda z cukrem i jakos wypija
      No i zrobil mi zadka kupe znow tak jak w niedziele ja juz nie mam sily normalnie na to wszystko
      Juz po jutrze dop lekarza jade az sie doczekac nie moge
      Last edited by maksiu16; 29-11-2011, 15:56.
      MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Maksiu jeżeli dziecko ci będzie tak robić rzadkie kupy dzień w dzień to odwoni się!!! także zapobiegawczo może smecte dla dzieci podawaj chyba pomoże...

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Napisane przez tymunn24 Pokaż wiadomość
          Maksiu jeżeli dziecko ci będzie tak robić rzadkie kupy dzień w dzień to odwoni się!!! także zapobiegawczo może smecte dla dzieci podawaj chyba pomoże...
          Kochana my procz antybiotyku mamy lacidofil kroplowke do picia i wlasnie smecte mam mu podawac tyle ze moje dziecko jak tylko w piciu wyczuje smekte to zaraz mowi ze to kaka i nie cce wiec jak cos to mu daje strzykawka od syropku
          MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            MaKSIU JA TYMKOWI DAWAŁAM STRZYKAWKA ON TEZ KRZYCZAŁ ŻE BEEE

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Napisane przez tymunn24 Pokaż wiadomość
              maksiu ja tymkowi dawałam strzykawka on tez krzyczał że beee
              no to kochana mamy ten sam sposob hehe u nas odpukac jak na razie maly sie bawi i zjadl mi ladnie zupke bomu ugotowalam takiej warzywnej to zjadl i tylko krzyczal mama am kewka to na nasze mama jesc marchewka
              MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Hello lasencje
                u mnie niewielki mróz ale i słoneczko już zaczyna świecic...czuje sie na razie oki tylko 2 razy już na kibelku byłam
                gotować dzisiaj będę rosołek to nikomu nie zaszkodzi a wręcz i pomoże przy naszych dolegliwościach
                maksiu cieszę się że małemu już lepiej


                i najważniejsze pije właśnie kawe... na razie żyje





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  hej dziewczyny ja dopiero internet mam ,po tej wichorze prawie 2 dni to pradu nie mielismy no i internetu, u nas staranka pelna para (bo co tu robic jak pradu nie ma )
                  wszystkim chorowitka zrowowka rzycze !!!
                  bajtelku bedzie dobrze trzeba wierzyc,ja nco mniesiac mam nadzieje
                  ja aroz sniadanko zjem i kawusie robie ZAPRASZAM
                  [/url[/
                  [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Hej kobietki jestem i ja
                    tak trzeba walczyć bo nie można rezygnować z marzeńto tak jak by się przestało żyć!!!
                    dzisiaj Andrzeja czas wróżb i magi miłego wieczorku Wam życzę

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      tymunn wszystkiegooooo najjjj najjjj najjj z okazji rocznicy ślubu...dużo sexu!!





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Napisane przez niunia2004 Pokaż wiadomość
                        tymunn wszystkiegooooo najjjj najjjj najjj z okazji rocznicy ślubu...dużo sexu!!
                        tymunn to i ja sie dolaczam do zyczen niuni tylko lozka nie zarwijcie
                        u nas niby lepiej tyko maly marudzi jak wstanie no i nie wiem co mam mu na obiady wymyslac bo on ma diete jeszcze

                        NO A JA JUTRO W KONCU DO LEKARZA I SIE DOWIEM CO I JAK
                        MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Dzięki dziewczyny ale ta rocznica 8 to nie ślubu tylko poznania się :d:d:d:d

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            No i ja życzę wszystkiego naj!!dla tymunka
                            ciężko było wstać po imprezie andrzejkoweja wy jak spędzaliście ten magiczny dzionek?
                            miłego dnia

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Hej wszystkim właśnie jestem przed poranna kawusia nie lubię pic sama kawy czekam na @ brzuch mnie pobolewa hmmm jak na @ Jak nie przyjdzie jutro będę testowała:--)

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                czesc dziewczyny
                                ja wlasnie tez kawusie pije
                                tymunn wszystkiego naj naj z okazji rocznicy i zebys jutro musiała testowac i zeby były 2 ładne kreseczki
                                ja siedzie dzisiaj sama w domku z gracjankiem i troszke nam juz sie nudzi a za oknem zimno i troche deszczyk pada

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X