Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    maksiu te buciki to bardziej dla męza prezent. Ja bym kupiła dobra wode kolońska albo perfumy. To sie zawsze sprawdza.

    beata przykro mi bardzo ze znowu nic. Ja od wczoraj na luteinie 2x2 bo niski progesteron. Działania byly i owulka w 15 dc poparta testami ale szczerze to pesymistycznie podchodze do tego bo przeciez od pół roku w te dni działamy tylko bez luteiny no i nic.



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Hej wszystkim

      Jestem chora mam anginę TZN TAK PODEJRZEWAM i jakoś mi źle za tydz@ ciekawe czy nadejdzie raczej tak

      mam dzisiaj gości:-) już tyle razy się z nimi umawiałam i zawsze coś nam wypadało wiec nie mogę teraz odmówić O

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        czesc dziewczyny
        u nas dzisiaj nawet cieplo bylo słoneczko swiecilo
        ja wlasnie pije kawe bo oczy mi sie zamykaja
        maksiu ja tez mysle ze jakies dobre perfumy powinny byc najlepszym prezentem
        masz gracjanek napisal juz list do mikolaja razem z mama i mikolaj domowy juz zaopatrzl sie w prezent dla dziecka a maly chcial tor wyscigowy

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Hello lasencje
          u mnie wiatrzysko wieje i strasznie ponuro..deszcz zapowiadają
          dzisiaj na obiadek mam zamiar gotować grochówkę (małż ją uwielbia) a co do małża to znowu dzisiaj w pracy ale w sumie to lepiej kasy więcej zarobi zwłaszcza że święta sie zbliżają i trzeba prezenty pokupywac
          maksiu a może zegarek?no nie wiem?
          tymunn szkoda...te horubska teraz to nas wykończą! wracaj do zdrówka
          ja już po kawce ale jakoś mi tak ciężko głowa zaczyna boleć..dobra musze spadać dla B śniadanko szykować





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            witam

            niunia24 nie zazdroszczę pogody
            Postanowiłam jechać dziś do lekarza poniewaz buzia mi spuchła szyja mnie boli migdał mi tak urósł że ledwo mowie o masakra jak mi źle do usłyszenia później..

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              tymunn ojjjj nie zazdroszcze...współczuje strasznie daj znać co lekarz powiedział


              ja już posprzątałam i zupke ugotowałam a teraz się leniwie
              a reszta laseczek to gdzie?odpoczywacie?





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                tymunn24 a co do małża to znowu dzisiaj w pracy ale w sumie to lepiej kasy więcej zarobi zwłaszcza że święta sie zbliżają i trzeba prezenty pokupywac
                He he skad ja to znam moj to w tyg zachrzania do 17 lub 18 i czasem w niedziele musi isc normalnie szok
                A tak to u nas nic specjalnego pogoda do kitu pochmurno jak niewiem m jak wroci to musze pranie zrobic bo automatu nie mamy tylko franie wiec brak pilnowac a na obiadek mam kaszanke z ziemniakami a na jutro wyjelam juz poledwice i zrobie schabowe, nas czeka znowuy wydatek bo miesko sie konczy i musimy zmowic chocia cwiartke bo na swieta bede bez a tacie kupie zestwa perfum tzn wode po goleniu i do tego jakis dezodorrant to mu sie zawsze przyda
                MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Wróciłam od lekarza mam angine i ANTYBIOTYK ŚMIESZNIE TANI mogą się wszyscy domownicy zarazić oby tak się nie stało spuchły mi nawet dziąsła wiec mam mękę nie z tej ziemi jak tu się napić a co dopiero zjeść Kupiłam wszystko na rosołek a tak mi się nie chce go robić

                  Alee muszę bo chłopaki zaraz wołać będą mniam ama pandi-Pandi to w tłumaczeniu na j.polski znaczy jedzenie tak mówi moje dziecko

                  MAM 7DNI PRZYMUSOWEGO LECZENIA OBY MI ZLAZŁA TA OPUCHLIZNA Z BUZI I GARDŁA

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Tymun no to zdrówka życzę




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      czesc dziewczyny w ten zimny niedzielny poranek,wlasnie wrocilam z kosciolka i pije kawusie zapraszam mam tez pyszne rogaliki ktore wczoraj pieklam.
                      tymun duzo zrowka zycze my narazie sie jakos trzymamy
                      [/url[/
                      [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Zawitam sie i ja
                        Unas niestety prawie zapalenie oskrzeli.ALE zaczne od poczatku wczoraj maly mial tylko sam katarek lecialo mu z nosa jak niewiem, a dzis w nocy tzn o 00 mial juz goraczke i kaszel go lapal a o 6to mial taka goraczke ze malo mi drgtawek nie dostal wiec zaraz rano do ambolatorium byl pan dr jeszce pielegniarka nie chciala sie go spytac czy mi dziecko zbada
                        bo u nasd jest tak ze idzie sie do ambolatorium ogulnego a potem jak dostanie sie skierownie to idzie sie na dzieciecy no a ja poszlam od razu bo czekalismy tam i nikt sie z lekarzy nie zjawial.Wiec dzwonie dzwonkiem wychodzi jakas mloda i jej mowie jaka jest sprawa a ona czy skierowanie mam a ja ze nie wiec ona tu do mnie twardo ze musze miec skierowanie dopiero mnie lekarz przyjmie no to i ja jej na to ze jak ja mam tam dalej siedziec i tak juz dobre pol godziny w przewiewie siedze a dziecko nad ranem mialo goraczke i teraz znow zaczxyna mi miec no z wielkim bolem poszla sie zapytac czy nas zbada no i mamy antybiotyk, ale to nie koniec naszych przebojow bo maly ma biegunke juz dwa razy sie sprutal ale tak zadko ze jak bvym woda lala
                        MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Hej laski
                          ja od wczoraj wieczora umieram....w nocy wymiotowałam 6 razy i biegunke mam pół nocy łaziłam z bólu i dzisiaj pół dnia spałam jeszcze nic nie jadłam..kawy nawet nie piłam...boję się co w nocy będzie ide chyba dalej spac bo wszystko mi boli
                          maksiu nie zazdroszcze przeżyć...dużo zdrówka dla małego





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Niunia to moze jakis wirus panuje bo nasz maly to ma odruchy wymiotne mnie to juz glowa boli od tego wszystkiego masakra normalnie kuzwa znowu go goraczka mi bierze juz nie mam sily akupe to jak zrobi to mowie sama woda a smierrdzi jak by sie dorosly ze tak powiem zwalil
                            MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Cześć Dziewczyny.

                              Nie zazdroszczę Wam tych choróbsk. Wracajcie do zdrowia i Wasze dzieci.
                              Mnie dzisiaj coś mocno pobolewał lewy jajnik i martwię się, żeby to znowu torbiele nie były...

                              Pozdrawiam.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                dziewczyny to wiros !!! moja siostra i jej dzieci mieli to 2 tyg temu i dzis znowu to samo goraczka bole brucha wymioty i biegunka,my pewnie tez to znowu dostaniem,narazie sie trzymamy,najgorsze ze to nawraca siostra pracuje w przedszkolu ona od dzieci sie araza i tak wkolko masakra jakas trzymajcie sie duzo zdrowka,a a najlepsze to na to pomaga kisiel i woda ugotowana z ryzu- nam to pomoglo.
                                [/url[/
                                [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X