Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    bajtel domowe labolatorium

    dotka jak ja mogłam ich nie zauwazyć. Te bombki sa przepiekne!! Dziewczyno, masz dłonie i dusze artysty. Kartki tez piekne, świetami pachną!!!!



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      hej dziewczyny
      wczorraj pod prysznicem wyczolam gozki na obu piersiach wczesniej ich nie bylo wiec sie martwie jestem umowiona jutro na usg piersi,mam nadzieje ze to nic zlego.
      [/url[/
      [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Hello dziewczęta
        u mnie pogoda dzisiaj okropna....pada deszcz cały czas i takie błoto że masakra
        B dzisiaj w domu bo wczoraj go brzuszek bolał i zwymiotował 3 razy całe szczęście dzisiaj jeszcze bez wymiotów (mam nadzieję że to nie lamblie znowu się odzywają)
        dotka Twoje prace jak zwykle śliczne są też bym chciała mieć takie artystyczne dłonie
        spadam kawusie pić





        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          marika ojjjjjj nie dobrze...trzymam kciukaski żeby okazało sie wszystko oki daj znać jak po badankach





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Hejka ja tu na chwile tylko bo lece sie mal;owac i obiadek wszamac bo do miasta ruszam dzis.Wczesniej nie moglam zajrtzec bo byla u mnie kuzynka z synkiem pol rocznym , no a moje dziecko twardo podeszlo do cioci i pokazuje na wersalke i mowi dzidzia tu ze kuzynka ma polozyc malego bo on chce sie z nim bawic
            MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Nie chwalcie mnie tak bo az sie prawie zarumienilam haha bombki to ie taka filozofia sam byscie zrobily, wygladaja na trudne a wclae takie nie sa tylko raczej pracochlonne ale poziom trudnosci nie taki duzy

              Marika nie panikuj jeszcze, ja kiedys tez tak se wyczualm bylam na usg i okazalo sie ze nie ma nic to po prostu skupienie gruczolow w jednym miejscu wieksze, ja mialam jeszcze wyciek maly z sutka ale lekarz pow ze gruczoly sa czynne bo okrez rozrodczy wiec czasem taki wysciek ajkby wody nie podbarwiony moze sie zdarzac, czase jak ma sie prolaktyne za wysoka to rowniez.

              Ale lepiej dmuchac na zimne kochana, dobrze robisz, lec do lekarza bediesz spokojniejsza, trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok! &&&


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Czesc dziewczyny
                bylam dzisiaj po sklepach pochodzic bo wreszcie malemu buty trzeba kupic nic w tych sklepach nie ma przynajmniej u nas a ceny takie ze szok
                dopiero dzisiaj jestem bo wczoraj tak mnie strasznie jajniki bolaly ze nie mialam na nic ochoty dzisiaj jest juz lepiej
                ja tez ostatnio mialam usg piersi i wszystko wyszlo ok marika u Ciebie tez napewno bedzie ok ale sprawdzic trzeba trzymam kciuki
                buziaki

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez niuniakura Pokaż wiadomość
                  dotka tez poprosze o link bo chciałam babki obejrzec

                  maksiu hihi, ciezarówka pełna gębą.

                  beata kupiłas testa?

                  Mnie dzis drugi owulacyjny wyszedł mocniejszy niż wczoraj wiec dzialamy z mezem na tyle na ile córka pozwala
                  Narwana w jakich terminach robiłaś ze ci nie wychodzily? Moze bezowulacyjny cykl?! Bylam u ginki i powiedziałaze mam sluz płodny wiec powinna byc owulka ale w 10 dc nic nie wyszło a w 12dc już dobrze widoczna krecha a dziś mocniejsza od testowej.
                  Nie kupiłam bo dopiero ja wyszłam z pracy to przypomniałam sobie że nie mam wcale kasy przy sobie a koleżanka też nie miała i lipa ale już za pamięci sobie spakowałam do portfela i za to kupię 2.
                  A tak to ja już po pracy wcinam chrupki i przegryzam czekoladą

                  No i czekolada się zemściłą ząb mnie boli kur... a już chyba ze 3 lata żaden nie bolał
                  Last edited by beata127; 21-11-2011, 16:30.




                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Witam sie i ja wlasnie wrocilam z miasta wymienilam sobie szkielko i dostalam drugie etui do okularow,zrobilam troche zakopow itak jakos zlecialo a wszystko drogie ze szok az strach myslec co to bedzie dalej

                    BEATKO ROB JAK NAJSZYBCIEJ TEN TEST I DAWAJ ZNAC ALE MAM NADZIEJE ZE CIE ZARAZILAM,
                    MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Napisane przez niuniakura Pokaż wiadomość
                      Narwana w jakich terminach robiłaś ze ci nie wychodzily? Moze bezowulacyjny cykl?! Bylam u ginki i powiedziałaze mam sluz płodny wiec powinna byc owulka ale w 10 dc nic nie wyszło a w 12dc już dobrze widoczna krecha a dziś mocniejsza od testowej.
                      Testy robiłam od 10-14 dnia i się wkurzyłam, więc dalej nie robiłam :P Poprzedni też był bezowulacyjny. Może teraz była owulacja, ale np w weekend, tylko już nie robiłam testów, ale za to się bez nich staraliśmy

                      Dotka - Twoje prace są genialne!!! Potrzebuję kartek na święta i pamiątki z okazji chrzcin, bo mój mąż w święta zostanie chrzestnym. Nie mogę się napatrzeć!!!
                      Last edited by narwana; 21-11-2011, 19:22.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Narwana sprawdz priv. Mam nadzieje ze owulka mimo wszystko byla w weekend i sie wstrzeliliscie


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          narwana ale jak ty masz 29dniowe cykle to owulka nawet w 17dc może być. Albo bezowulacyjny cykl był.
                          marika idz na usg ale bezstresowo bo dziewczyny maja racje z tymi gruczołami. Czasem tak jest. Mnie teraz lekarka zbadała piersi i na usg dała skierowanie wiec musze sie umówić bo nigdy mnie miałam.
                          beata chce-my te-sta, chce-my te-sta, chce-my te-sta



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            niuniakura staraliśmy się w 14,15,16 dniu, to i możemy jeszcze dzisiaj myślę, że mąż nie będzie miał nic przeciwko ale testów już nie robiłam.
                            Marika nie martw się na zapas i koniecznie idź na usg. Im szybciej tym lepiej, bo będziesz wiedziała na czym stoisz.
                            beata co z tym testem? Ja już się niecierpliwię

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Kobietki buziaki na dzień dobry!

                              Marika spokojnie dasz rade i pójdziesz na badanie

                              niuniakurka dzieki za wiadomość o teście -też kupię test owulacyjny na ten cykl
                              bardzo dawno nie robiłam więc spróbuje

                              narwana ja testy kiedyś robiłam od połowy cyklu codziennie aż pasek zniknął i była ciąża /niestety z wadą chromosomów/ale się wstrzeliliśmy i ty też się wstrzeliłaś na pewno teraz spokojnie czekaj

                              Becia tak trzymać nas w niepewności!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Cześć Laseczki

                                dopiero wtorek, a już się ciężko wstaje do pracy
                                Starania były od 14-17 dc, więc mam nadzieję, że się "wstrzeliliśmy" choć szczerze mówiąc staram się na nic nie nastawiać.
                                Dotka wysłałam Ci wiadomość na gg podane na Twojej stronie

                                Beata chyba już nie chce nas słuchać, bo za dużo marudzimy
                                Miłego dzionka.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X