Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Napisane przez niunia2004 Pokaż wiadomość
    Hello girls
    u mnie dzisiaj pogoda paskudna..deszczyk kropi i ja mam humor jakiś taki....jak zwykle chyba w niedziele i do tego głowa mi pęka,chyba za długo spaliśmy (wstaliśmy o 9.45)
    Do 9:45 to jeszcze nic ja wczoraj spałam do 12 a po 23 już spałam od nowa bo ledwo siedziałam.
    Napisane przez niuniakura Pokaż wiadomość
    niunia u nas do 10 były przebłyski slonka ale juz zapomniec mozna. Z tym ze jak okno otworzylam to cieplej niż wczoraj.
    u nas słoneczko niby świeci ale delikatny mrozik przy tym trzyma a ja chyba zaraz zamarznę.




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Witam sie i ja kochane i zapraszam na kawusie (fakt ze tylko rozpuszczalna ale zawsze cos) no i wafelki orzechowe z biedronki hehe
      u nas dzis tez strasznie zimno jak niewiem my juiz po obiadku mielismy karkowke w sosie wlasnym hiii
      beata ja taki sluz w ciazy miałam na samym poczatku, gesty i mleczny taki
      Ja mam tak teraz wiec jak najszybciej beatko rob ten test ale cos mi sie wydaje ze chociaz jedna z nas udalo mi sie zarazic No ja jade 1 grudnia do rodzicow z malym na kilka dni bo moj tatko ma urodziny 29 listopada i w sumie mialam jechac 30 ale ze mam wizyte na 1 i tu dobrze ze rano mam to wizyte to przyjade i sie spakuje malego spakuje i pojedziemy
      MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Kurka Ty widze juz wszystko masz zaplanowane na wystoj domku Ja zrobilam jeszcze kartki na swieta juz tez sie pomalu przygotowuje
        Last edited by dotka85; 26-11-2011, 10:33.


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Dotka a te kartki to jak robisz masz jakis priogram w necie do ich robienia??
          Mi sie zachcialo frytek nasmazylam caly taki duzy talerz od ziemniakow(na impreze talerz do ziemniako) i jeszcze bym cos zjadla a m wyslalam do sklepu po ogorki kiszone na jutro na obiad i tak myhsle ze chyba sobie zrobie kanapke ze smalcem i ogorkiem kiszonym heee
          MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Maksiu moje kartki są recznie robione, nie komputerowo. Na priv wyslalam Ci link do mojego bloga tam możesz je obejrzeć i inne moje prace tez, jesli ktoras by chciala link to pisac, to przesle na priva.

            Widze ze jak masz takie zachcianki to na pewno fasolka sie rozwija daje glowe hehe


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Dotka twoje prace sa boskie normalnie szok tak mi sie podobaja
              net mi sie mulil wiec reszty nie zobaczylam ale napewno obejrze
              MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                dotka bombki codenka naprawde przesliczne
                ja dalej cierpie i ciagle na przeciwbolowych prawie z lozka sie dzisiaj nie ruszalam tak mnie brzuch boli,dobrze ze m sie mala zajol. ja tez niemoge sie juz doczekac swiat i strojenia domu,jeszcze w tym roku bedziemy mieli sztuczna choinke z powodu malej ale na nastepny rok to juz napewno prawdziwa.
                [/url[/
                [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Cześć Dziewczyny.
                  Znowu tydzień mnie nie było, ale ciężki okres w pracy.
                  Fasolka trzymaj się!
                  Dotka czy mogę gdzieś zobaczyć Twoje cudeńka? Widzę w postach, ze wszyscy chwalą
                  Robiłam testy owulacyjne przez 5 dni, ale wszystkie ujemne... W weekend przestałam, bo się relaksowałam i starałam nie myśleć o tym wszystkim.
                  Kruszyna jak Twoja produkcja kolczyków?
                  Pozdrawiam wszystkich.
                  Last edited by narwana; 20-11-2011, 22:26.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Marika, Narwana, Maksiu dzieki, ciesze sie ze Wam sie podobaja
                    Narwana wyslalam Ci link na priva

                    No i zaczynamy kolejny tydzien pracy, do piatku tak daleko buuuuu


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      O witam koleżanki

                      widze ze docia pierwsza dziś a ja pospałam dziś bo pracuję w domku i ten tydzień mam lżejszy hurrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaa
                      kartki i bombki cudeńka prześliczne brak mi słów na podziwianie

                      becia co z tym testem?senność to też objaw
                      wpadajcie na kawusię

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        dotka tez poprosze o link bo chciałam babki obejrzec

                        maksiu hihi, ciezarówka pełna gębą.

                        beata kupiłas testa?

                        Mnie dzis drugi owulacyjny wyszedł mocniejszy niż wczoraj wiec dzialamy z mezem na tyle na ile córka pozwala
                        Narwana w jakich terminach robiłaś ze ci nie wychodzily? Moze bezowulacyjny cykl?! Bylam u ginki i powiedziałaze mam sluz płodny wiec powinna byc owulka ale w 10 dc nic nie wyszło a w 12dc już dobrze widoczna krecha a dziś mocniejsza od testowej.



                        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          no to niuniakurka działaj działaj i zarażaj kochana mi owulka przypada około "andrzejek"też fajnie!!!
                          jakie firmy masz testy owulacyjne?

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            a co tu taka cisza!!!!!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Kurka bobmki sa na poprzedniej stronie na forum a link wyslalam na priva Ci - dzialaj dzialaj najlepszy czas przed Toba

                              Bajtel haha neriwca Cie dopadla okresowa widze haha


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                                Kurka bobmki sa na poprzedniej stronie na forum a link wyslalam na priva Ci - dzialaj dzialaj najlepszy czas przed Toba

                                Bajtel haha neriwca Cie dopadla okresowa widze haha
                                A tak docia bo chcę żeby się skończyła a tu nie widać końca?i wnerwia mnie wyjątkowo

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X