Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Witaj Ana,to nie jest tak, że nigdy nie zobaczysz dwóch kresek co lekarz Ci powiedział ?czy sama tak myślisz? zmień nastawienie i napisz coś więcej o sobie.U nas jest jak w rodzinie ,zobaczysz poczytaj nasze posty a wkrótce przekonasz się sama. ja mam 23dc na 28 i sama jestem w strachu czy tym razem się udało pozdrawiam staraczki ,no chyba wszystkie na urlop wyjechały taka cisza??? gdzie jesteście????????

    Skomentuj

    •    
         

      Witam nową staraczkę!
      Po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych mam bardzo mało śluzu. Od tego miesiąca zaczęłam brać olej z wiesiołka. Zobaczymy czy pomoże. Myśle, że spróbować warto





      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych mam bardzo mało śluzu. Od tego miesiąca zaczęłam brać olej z wiesiołka. Zobaczymy czy pomoże. Myśle, że spróbować warto----------jasne że warto,nie zaszkodzi a pomoże żeby robaczki miały gdzie pływać!!!!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Dzięki Bajtel! Słowa otuchy wiele znaczą.Zauważyłam,że u Was to jedna wielka rodzina przyszłych mam.Ja nie brałam tabl.antykonc.Moj gin. przepisal mi clo,ale zastanawia mnie,ze bez monitoringu... Śluzu nie widzę u siebie takiego kurzego, rozciagliwego Czy ktoras z Was tak miala, a jednak zaszla? Juz nie wiem co robic i jakich metod uzywac Mam nadzieje,ze juz Ci się udało Bajtel Trzymam kciuki! Aaa i również witam Adę

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            AAA lekarz mi powiedzial,ze za wczesnie na badania i popadanie w panike(a my juz 8 mies.i nic! ), wlasnie nic konkretnego nie powiedzial tylko dal mi clo (mialam robione podst.badania i wyszlo,ze mam za maly wzrost estrogenow). Juz wole nie robic testu, bo zawsze 1 krecha Powodzenia dziewczynki!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              witam wieczorową porą.
              Ja wrociłam od ginka, spojrzała na mój wykres i powiedziała ze w tym miesiącu nie bylo owulacji lipa
              W sumie to chyba wychodzi na to ze mam co drugi miesiąc ;( podwojna lipa
              Ach i ta pogoda barowa... gdzie to słonko.

              zamowiłam w aptece kolejną porcję wiesiołka no i testy owulacyjne ... oj zobaczymy.


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Czesc dziewczynkiTa pogoda mnie dobijaEdzia jak tam pierwszy dzień w pracy?Melduj się!
                Witam nowa staraczkę
                Katrinka co się z Tobą dzieje?
                Ewa
                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                3150g.55cm.
                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Oj widzę, że gwarno się na forum zaczyna robić i to lubię. Ja od zeszłego piątku wrzuciłam na luz, przestałam się zadręczać i wam piękne pupcie swoimi wypocinami zawracać. I własnie teraz naszły mnie wątpliwości, bo nie wiem co jest grane. Tak jak mówiłam wydawało mi się, że owulke miałam ok soboty, bo były wszystkie objawy,w pon, 16dc byłam u lekarza z tą nieszczęsną wkładką i raz na zawsze się jej pozbyłam. dzien wcześniej już na luzie przytulalismy się z mężem, bo nie było się na co nastawiać, a w dzien wyciągnięcia wkładki, wieczorem , mój mężunio napalił się, że teraz już na amen te nasze staranka. Minęły trzy dni, moje samopoczucie było super, nawet nie plamiłam po tej wkladce, jak mnie ostrzegł lekarz, a tu dzisiaj 19dc nagle moje samopoczuciem jest koszmarne nabrzmiałe piersi, brodawki i sutki tak wrażliwe na dotyk, że szału dostaje i do tego takie przenikliwe kłucie w obu jakby tego było mało, to podbrzusze boli i kluje jak na @, a na bieliźnie pojawiło się brązowe plamienie, mało bo mało, ale jest. Kurcze nie wiem co o tym myśleć. BYłam przekonana, że ta owulka już dawno za mną, bo nawet śluz płodny się skończył, mozliwe, że jednak się pomyliłam? Swoich cykli to ja ostatnio nie pojmuję bo trwają od 25 -35 dni, więc obserwuję się tak na mój chłopski rozum, kiedy odczuwam objawy.

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    ejonczyk kochana jestes ze o mnie pamietasz
                    Lece z nóg
                    wczoraj miałam II zmiane wróciłam po 23.00 nogi mnietak nawalały ze spałąm tylko 2 godz bo dzis miałam juz I zmiane
                    Taak wiec jutro ler ze plackiem
                    ALe szefowa fajna, dzis minie pusiłam troszke wczesniej, tzn omineło mnie sprzatanie
                    Ale w natepnym tyg mamy po 10h robic no bo idzie ciastek na swieta - jak zwykle trafiłam na najgorszy okres - 2tyg zapierniczu, ale bedzie tylko I zmiana, chociaż tyle. Ale już dzis mi lepiej szło pakowanie ciastek, ale piernika już nie rusze - mam go dośc

                    Ciekawe kiedy ja te badanie zrobiew 9dc jak mam tylko I zmiane, a głupio mi tak szefowa naginac, bo i tak mam juz u niej małe wzgledy. Nawet przyszła mi pomagac pakowac jak nie dawałam rady ma sie ten wdziek

                    Jeszcze z ta przeprowadzka sie pierdzieli, meble nie takie mi sprowadzili i znów musze czekac - ehhhh a tak bym miała 5min do pracy

                    A co u was, nie rozpisałyscie sie za wiele
                    pozdrawiam :*

                    Skomentuj


                      Cześć dziewczyny!
                      Dawno mnie tu nie było ale ciąglejakieś problemy, okazało się, że ja mam nadżerkę a moj mąż ma duża armię ale słabą, ale w sumie chce wam coś ważnego powiedzieć dzisiaj tak od niechcenia zrobiłam test, z myslą : chce sie upewnic ze nie jestem a tu dziewczyny doznalam szoku pokazaly sie na tescie DWIE PIEKNE KRECHY!!!!!!!!!!!! Jestem w szoku i nie wierze ale w instrukcji piszą ze to oznacza ze jestem w CIAZY!!!!!!!!!!!!!!!Trzyam ten test w rekach od rana i nie moge uwierzyc, slabo sie ciesze bo az sie boje. Jutro rano robie kolejny test.


                      Pa

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Gratuluję Viki!!! Jutro na pewno znowu będą dwie piękne kreseczki





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Cześć Viki gratulacje-super że się udało.Cieszę się Twoim szczęściem
                          .A w którym dniu cyklu robiłaś test,bo ja mam 25dc na 28 dni i powiem Ci że boję się zrobić test. A miałyśmy podobne cykle,pamiętasz?Dałam sobie na luz w tym miesiącu i nie wiem jak bym się pogodziła z kolejną porażką.pozdrawiam
                          Last edited by bajtel; 14-11-2009, 09:51.

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Gratuluję viki!!! cieszę się, że nam się po kolei udaje!!! daj znać jak wyszedł test nr2, ale na pewno będą te 2 cudowne krechy!!! buźka

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              cala noc nie moglam spac! Normalnie ciagle myslalam czy to mozliwe????

                              Drugi test II PIEKNE KRECHY!!!!!

                              Test robilam 29 dc,troche sie denerwuje chyba zaczne sie cieszyc tak w pelni jak mi gin potwierdzi, mam wizyte we wtorek.

                              A najciekawsz jest to, że mielismy w ogole odpuścić ten cykl bo maz mial miec badanie nasienia i trzeba bylo wstrzyma sie z seksikiem, ale mowimy a szkoda cyku, i do roboty.
                              Strasze sie ciesze i trzymam teraz kciuki za kolejną z was!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dzięki Viki to poczekam jeszcze do 29 może i do mnie los się uśmiechnie Fajowo te dwie krechy zobaczyć ,Viki na pewno wszystko będzie dobrze.To czekamy ty na potwierdzenie a ja na test...
                                a tak to zaczęły się dzieciaczki sypać no nie Scarlet. Ktoś kiedyś napisał ,że na święta będą małe łasolki,nie pamiętam kto? ale miał rację,już są i będą kolejne,buziaki

                                Wszystkie staraczki te starsze i te młodsze trzymajcie się pozdrawiam!!!!
                                Last edited by bajtel; 14-11-2009, 10:28.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X