Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    hejka dziewuszki kurde nie zle mamy z tymi @wszystkie w tym tygodniu
    ja mam dostac dzis albo jutro i chyba dostane bo cos mnie dziwnie brzuch pobolewa a na jutro mam ta wizyte ale jak dostane okres to raczej nie wypada isc do lekarza
    co do objawow to nie wiem mnie ostatnio piersi nabrzmialy i pobolewaja to raz a dwa no nie moge znalezc miejsc przzed spaniem i co starsznie mi brzuch wysadzilo wygladam tak jak bym byla w przynajmniej 6 7 miesiacu ale mnie tak ostatnio przed @wywala tylko dziwne ze pryszczy nie dostajer
    MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      kruszyna fajne ciuszki
      widze ze @ wszedzie ,ale nie u mnie ja mam dni plodne i daje czadu modle sie zeby tym razem sie udalo.ja robie dzisiaj zupke z dyni i kopytka,mala znowu katar dostala,i pewnie znowu sie zaczyna katar kaszel itp.itd... masakra i tak w kolko juz sama niewiem dje jej witaminy nieprzegrzewam chodzimy na spacery i ciagle to samo.
      [/url[/
      [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Napisane przez marika27 Pokaż wiadomość
        kruszyna fajne ciuszki
        widze ze @ wszedzie ,ale nie u mnie ja mam dni plodne i daje czadu modle sie zeby tym razem sie udalo.ja robie dzisiaj zupke z dyni i kopytka,mala znowu katar dostala,i pewnie znowu sie zaczyna katar kaszel itp.itd... masakra i tak w kolko juz sama niewiem dje jej witaminy nieprzegrzewam chodzimy na spacery i ciagle to samo.
        to widze ze masz z mala tak jak ja z moim
        ledwo co wyszedl z jednego antytbiotyku za pare tygodni mial drugi bo mial skrzep na oskrzelach i teraz znowu mi pokasluje masakra
        dziewczyny co sadzicie o matce chrzestnej bedacej w ciazy?? dostalam dzis propozycje bycia matka chrzestna no ale jesli bede w ciazy to chyba nie wypada w necie znalazlam cos takiego http://www.kosciol.pl/article.php/20041025122530957
        MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          mie sie wydaje ze nic w tym zlego,normalna kolej zeczy.no biedne te nasze maluszki.
          [/url[/
          [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            No nie zaciekawie toi wyglada ale takie juz sa uroki naszej jesieni
            MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              moj synek tez ma teraz katarek taka jest pogoda tez czesto choruje i bierze antybiotyki a w szpitalu w tamtym roku był co miesiac mam nadzieje ze w tym roku bedzie lepiej

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Napisane przez evellka0601 Pokaż wiadomość
                moj synek tez ma teraz katarek taka jest pogoda tez czesto choruje i bierze antybiotyki a w szpitalu w tamtym roku był co miesiac mam nadzieje ze w tym roku bedzie lepiej
                Jej to naprawde wspolczuje u nas odpukac arazie jest bez szpitala tylko na antybiotykach
                MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Hej kobitki
                  gdzie wy wszystkie się podziewacie? Dotka, Niunia ?
                  młody mi jeszcze śpi, a ja szykuje się do miasta, muszę parę paczek wysłać , jak pomyślę o naszych pocztach brrr
                  mnie brzuchol boli więc @nad chodzi





                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Czesc dziewczyny
                    |Ale w nocy miałam sen sniło mi sie ze jestem w ciazy i zaczynam juz rodzic mialam straszne bole obudziłam sie w nocy w czasie tego snu z strasznym bolem brzucha ale to taki bol jak bym naprawde rodziła a cos o tym wiem bo juz 1 rodziłam ide do lazienki a tam sie okazało ze to @ przyszła jeszcze mnie nigdy tak brzuch nie bolal jak dzis jak mam @ to po ciązy wcale mnie nie boli az do dzis.
                    Last edited by evellka0601; 08-11-2011, 08:48.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Evelka a to wredota przylazla, eh, na pocieszenie kawke sobie rob i cos slodkiego konieczine zjedz

                      Kruszynka dzieki ze o mnie pytasz, ja Was podczytuje na biezaco tylko nie zawsze mam co pisac zaraz sobie ide zrobic pyszna kawusie i oczywiscie cos slodkiego do niej musi byc

                      Beata brak Twojej @, wyglada obiecujaco hihi dobra juz nie nakrecam

                      Meldujcie sie - czy ktoras testuje? bo wszystkie przed @ bylysci prawie
                      Ja jestem w srodku cyklu narazie


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Hello kobity
                        kruszynka buty i spódniczka supper tylko że ja na takim obcasie bym sie zabiła
                        ehhhh patrze wszystkie zalało...i mnie tez w nocy i do tego ból brzucha ehhh
                        u mnie dzisiaj mróz był chyba duży bo dawno tyle szronu nie widziałam a teraz doszła straszna mgła
                        ja juz posprzątałam,pranie wywiesiłam,pościel zmieniłam i będę potem obiadek gotowac (krupnik)
                        ps.byłam wczoraj z B u laryngologa i ucho ma już zdrowe...ahaaa i wreszcie kupiliśmy piecyk na nafte i będziemy mieć cieplusio w pokoju
                        Last edited by niunia2004; 08-11-2011, 10:21.





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          ja postaram się nie zabić w tych butkach ha ha ostatnio na taki obcasie byłam na weselu w maju
                          ja pije dopiero kawkę a tak mnie głowa boli że masakra

                          u nas od 2 tyg jest cudna , słoneczna, cieplutka jesień lepiej w listopadzie niż we wrzesniu





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Witajcie kochane u mnie narazie @ nie widac ale brzuch mnie pobolewa wiec pewnie przyjedziekurde blade a na dzis mam ta wizyte u gin ciekawe co to bedzie
                            A co do snow to mi sie tez ostatnio snilo ze jestem w ciazy ale nie ze rodzxe tylko ze maly/a tak kopie ze spac nie moge i tez sie obudzilam z reka nba brzuchu
                            Unas dzis tez przymrozek masakra normalnie mowie wam ja tez mam obiadek zrobiony teraz pije kawusie i jem wafelki moze ktoras chetna a na weekend bedde robic ciastoi te z serkiem wiec zapraszam
                            MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Cześc, wróciłam ze spacerku, nadrobiołam zaległosci serialowe bo mała spi ( M jak miłośc sobie nagrywam) i zaraz pewnie mała wstanie i do boju....

                              MNie tez już brzuszek pobolewa, pewnie @ niedługo przyjdzie bo juz male plamienia sa. Brałam dupka wiec jak na razie 2 dni cykl dłuższy.



                              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Hej a ja dalej nic niewiem
                                ani @nie ma ani mnie pani dr nie przyjela bo nie miala juz miejsca ale za to wyznaczyla mi termin na wtorek za tydzien

                                Ale za to zalatwilam sobie okularki i zbadalam wzrok okulary w czwartek do odbioru
                                MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X