Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dziewczyny testowałam dziś rano o 7 i wyszła jedna gruba krecha a druga tak blada ze tylko pod światłem ja widać ja jej nie widziałam rano!!!!

    W kibelku mam takie sobie światło nie wiem czy się cieszyć szczerze czuje się normalnie jak na @naprawdę jeśli niedostane okresu do 4list.to ZROBIĘ TEST PONOWNIE...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      tymunn wiesz ja tez tak miałam że kreska była blada po jakimś czasie powtórzyłam test po dwóch dniach i tez druga krecha była blada ale była pojechałam do ginki i ona mi mówi że tak ciąża około 9 tydzień..po kilku dniach dostałam krwawienia boziu co ja wtedy przeszłam (dziewczyny chyba pamiętają?) pojechałam do innego gina i on mi na to że tu ciązy nie ma i nie było po prostu dostałam wtedy @..i po jaką holere wciskała mi kit że ja w ciąży jestem??nikomu nie życze takich zdarzeń...i moim zdaniem to albo zrób bete albo poczekaj kilka dni i znowu zatestuj





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        tymunn zalezy po jakim czasie zauwazylas te druga kreske,jak po kilku godzinach,to raczej testy tak robia ja wyschna nie wszystkie ale ja robilam ten najtanszy i tez po bodajze 5 godz.wyjelam ze smietnika i sprawdzilam ,tez byla kreska slabiutka,ale nie bylam w ciazy,ale tez jak bylam to tez mialam cieniutka kreske,wiec trudno powiedziec najlepiej kup drogi ale dobry test,serdecznie czy zycze zeby to byla ciaza
        [/url[/
        [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Dzieki dziewczyny rozmawiałam dziś z kol i jeśli nie dostane @ to pójdę na bete... jestem po 2 poronieniach 3 ciąża była naprawdę ciężka na podtrzymaniu więc chyba bym już nie przeżyła takiego koszmaru...

          Niunia2004 wiem że takie czekanie jest najgorsze już raz tak miałam że wyszły mi 2 krechy i po 4 tyg wylądowałam w szpitalu i poroniłam:-(

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Hej girls, u mnie dzis typowo jesiennie i chlodno
            Tymun witaj i zrob tak jak Niunia radzi, albo beta, albo poczekaj i test, ale w Twoim porzypadku im wczescniej wiedzialabys o ciazy tym wieksze szanse na jej utrzymanie wiec ja bym na bete poleciala.

            Wskakujcie na kawusie, mam do niej czekoladke studencka


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Witam

              Przyszłam na kawę :-)
              zrobię ta betę-bo im szybciej będę wiedziała o ciąży tym lepiej dla mnie Ponieważ gin. powiedziała mi że jeśli kiedykolwiek bee wiedziała że jestem w ciąży muszę przyjść i brać na dzień dobry hormony na podtrzymanie!!! Ponieważ każda moja ciąża kolejna będzie zagrożona

              Tak samo było z TYMKIEM -ZROBIŁAM TEST POSZŁAM DO GINA I ODRAZU DOSTAŁAM SERIE LEKÓW!!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Mąż zabrał Tymka na spacer a ja gotuje warzywa na sałatkę i robię spaghetti przyszedł mój młodszy brat do mnie i daje mi popalić ma 12 lat a Bartek mój ma 13 wiec jak oni as razem to masakra...

                co tam porabiacie?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Dziewczyny KIEDY POWINNO SIĘ ROBIĆ BETE? Z RANA CZY MOŻNA PÓŹNIEJ....

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Tymun jesli Twoj post jest ostatni i chcesz cos dodac to edytuj posty, bo Cie admin pogoni

                    Bete bez znaczenia, jak juz jestes w ciazy to wyjdzie o kazdej porze dnia i nocy Daj znac jak zrobisz, bo czekamy z niecierpliwoscia !


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Widze że tu grobowa cisza i tylko ja na celowniku:-)
                      Byłam dziś u gina ponieważ mam jakieś zapalenie i dostałam globulki I CYTOLOGIE BYŁAM ZROBIĆ
                      I niestety nie zdążyłam zrobić bety!!!laboratorium było już nieczynne!!!/jutro tez bety nie zrobię pilnuje siostrze małego a później mam inne obowiązki także czekam na @ w piątek ma być i mogę szczerze wam powiedzieć że czuje że przyjdzie...jestem strasznie podenerwowana kręgosłup mnie boli dostaje pryszczy jem śledzie zagryzając kulkami Rafaelo a ja mam tak zawsze na @ Wiec może już bety nie będę Musiała robić...


                      I TAK SIĘ NIE ZAŁAMIE BO NASTĘPNY CYKL TO NASTĘPNE STARANIA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Witam dziewczynki
                        jestem i ja po długom wypoczynku
                        słomiana wdowa ciągle,czekam na powrót m
                        pędzę do pracy pa

                        tymonka witaj i u nas nie załamuj sięzrób test!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Helllo lasencje
                          pogoda u mnie do du*y..niby ciepło ale taka mgła że masakra
                          dzwoniłam do laryngologa i mam jechac w poniedziałek z B niech go przebada a dzisiaj mamunia mi pójdzie do lekarza przedłużyc antybiotyk bo go ucho jeszcze pobolewa w dzien jako tako ale w nocy najgorzej
                          tymunn trzymam kciukaski z całych sił żeby @ nie przylazła
                          na kawusie zapraszam a na obiadek zamierzam robic naleśniki





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Helo dziewczyny dzięki dzięki ale szczerze co ma być to będzie jutro powinna przyjść@

                            Zaraz mam gości więc uciekam

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Cześc dziewczyny, strasznie was zaniedbałam ale nie było mnie.

                              Tymunn witaj. I kciuki trzymam za fasolinke

                              U mnie 2 ostanie tabletki dupka i czekam na @ bo w tym miesiacu kiepsko bylo.

                              U nas tez mgla, zimno ale wszystkich świetych u rodziców było piekne, słonko, ciepło. W niedziele był grill!!!
                              mam mega zaleglości we wszystkim wiec lece do pracy sie szykować. Wpadne was doczytać, pa babeczki.



                              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                hej dziewuszki u mnie tez zimota tak jakby na snieg,niestety musze isc rachunki poplacic a strasznie mi sie nie chce,mysmy zaczeli juz staranki moze na swieta by byla niespodzianka
                                tymunntrzymam kciuki
                                niewiem czemu ale niemoge sie juz doczekac swiat.
                                [/url[/
                                [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X