Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Itka strasznie mi przykro. A brałas jakies wspomagace, luteine, duphaston? Kurcze, ale to jest niesprawiedliwe!!



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jak u WAS z poczęciem MALUSZKA???

      Dziewczyny poradzcie się ginekologa,jesli naturalnie w ciażę zajść nie możecie,to on skieruje was albo waszych partnerów na badania,może w końcu poczujecie sie spełnione i szczęśliwe czego serdecznie Wam życzę.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Cześć Dziewczyny Mamy nowy dzień, cieszmy się pogodą, bo od jutra ma byc kiepska - zimno i deszcz Zostało mi co najmniej 12 dni do następnego starania się... Strasznie dłuży się czas...
        Last edited by narwana; 05-10-2011, 10:56.

        Skomentuj


          Odp: Jak u WAS z poczęciem MALUSZKA???

          Witam!! My staraliśmy się prawie 2,5 roku. W końcu się udało i mam ślicznego Synka
          Kiedyś ktoś mądry powiedział, że dzieci są przypadkowe. Nie należy myśleć o tym, że się staracie tylko kochajcie się, kiedy tylko chcecie. Dziecko samo wybierze porę kiedy do nas zawita. Jestem żywym przykładem na to. Kiedy myślałam o dziecku i tak bardzo pragnęłam je mieć, nic się nie udawało.
          Kiedy było mi już wszystko jedno (z tej bezsilności) zobaczyłam 2 kreseczki

          Pozdrawiam i trzymam kciuki

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Witam
            u nas już dzisiaj pogoda się po psuła i chłodno jest i po chmurno brrr

            mi humorek troszkę się poprawił dzisiaj a to za sprawą wirtualnych zakupów ha ha chyba jestem zakupoholiczką wypatrzyłam młodemu piękną koszule żółtą w kratkę z bobem i nie mogłam się oprzeć dobrze że to tylko 15zł ale w ciągu miesiąc to się zbiera na parę set złotych wrrr ale on tak bosko wygląda w koszulach

            wpadać kochane na krokiety właśnie się robią ha ha





            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              u mnie nie tylko pogoda do kitu,ja chora a nadodatek moja myszka cala noc goraczka teraz tez + biegunka i wymioty,jakis okropny wirus,padam maze o luzeczku ale to narazie niemozliwe,a mala zamiast spac to tylko we mnie wtulona i piszczy
              [/url[/
              [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



              Skomentuj


                Odp: Jak u WAS z poczęciem MALUSZKA???

                pewnie i tak by bylo dobrze,ale po prostu boje sie czasu... ze to beda kolejne 4 lata,dlatego punk1 -gin punkt 2-leczenie p3-pozytywne myslenie chociaz dzis mam beznadziejny dzien mala chora jakis wirus pol nocy nie spalam,ja tez chora i pogoda do dup.....
                [/url[/
                [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Hello kobietki
                  u mnie pochmurno ale ciepło i jak na razie bez deszczu
                  po tym szpitalu tak sie rozleniwiłam że nic mi sie nie chce..jedyne co dzisiaj zrobiłam to rozwiesiłam pranie,a jeszcze gotowanie obiadu przedemną..w domu syf a mi sie nie chce sprzątac...ogólnie nic mi sie nie chce czyje sie jak by mnie nie było....jak nie lubie pobytów w szpitalu puzniej tak cięzko w domu sie odnalezć
                  marika ojjjjj szkoda dużo zdrówka Tobie i małej...mój B tez chory kaszle i katar ma a to wszystko przez szpital poszedł zdrowy a wyszedł chory!!!..i teraz opuszcza szkołe przez to!!
                  kruszynko wpadam na krokieciki





                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Niunia wpadaj bo mi się za dużo na smażyło kurcze w niedzielę będziemy mieli gości a tak mi się wszystkiego nie chce sprzątać i ciasto wypada jakieś upiec żeby nie było że zła kobieta jestem ha ha
                    kto mi kawki zrobi?





                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Kruszyna zapraszam na kawkę A jak już zabierzesz się za sprzątanie, to możesz i do mnie zawitać - u mnie sporo się nazbierało do sprzątania :/ Nie mam pomysłu co zrobić na obiad - wypaliłam się. Może ma ktoś jakąś propozycję? Najlepiej mięsne potrawy, bo mąż zawsze głodny po wegetariańskich daniach :P

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        kochana zrób mu gulasz paprykowy, pycha znajdziesz w necie przepis mój też typowo mięski facet ha ha ha





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Dzięki za pomysł A robisz z mięsem mielonym, łopatką pokrojoną w kostkę czy z wołowiną? Bo znalazłam różne warianty

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Robię ten z papryką i dużą ilością cebuli z mielonym i parówkami smażonymi a drugi robię z papryką i pieczarkami z łopatką albo karkówką i dużo czosnku





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Dzięki Jutro zrobię na obiad Jak samopoczucie? A propo zakupów, to właśnie odebrałam z poczty przesyłki z moimi zakupami z zeszłego tygodnia :P Kupowanie przez internet i płacenie karta kredytową jest niebezpieczne Ale zakupy udane, a to najważniejsze Najgorsze jest to, ze jak się tak przegląda te strony z ciuszkami i rzeczami do domu, to coraz więcej rzeczy okazuje się niezbędnymi
                              Last edited by narwana; 05-10-2011, 19:36.

                              Skomentuj


                                Odp: Jak u WAS z poczęciem MALUSZKA???

                                Hej Dziewczyny
                                chanel233 ja też nie mam jeszcze dzieci. Próbujemy od końca maja, ale na razie to same problemy się pojawiają... Jednak staram się myśleć pozytywnie, tylko nie zawsze to się udaje...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X