Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    A wy wszystkie gdzie?





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Napisane przez niuniakura Pokaż wiadomość
      fasola Ola już duża dziewczynka i rozumie ze mama nie ma siły. Fajnie. Współczuje bólu i mam nadzieje ze do konca ciązy wytrzymasz tak jak sobie wymarzyłaś. A dziewczynki duże i ładnie rosna.

      oli jak ci sie takie 2 panny tam zmieściły, moja miała 2500 i brzuch był wielki na koniec jak nie wiem co a tu jeszcze taka druga zmieśćić. Niewiarygodne jak te dzieciaki musiały być upchniete!!!!!
      Witam, pokażę Wam zdjęcie z ciąży ostatni tydzień, brzuszek mega dużżżżzzy I jeszcze mąż zrobił fotkę ze zbliżenia Pozdrawiam
      Attached Files

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Ja jestem tylko na chwile, brzuch mnie kluje lekko wiec pewnie @ za zakrętem
        Czuję się coś słabo, idę sobie zrobić kąpiel stópek i wypróbuję maseczkę lawendową z glinką do stóp z avonu która dziś nabylam
        Milego weekendu !


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          oli jaki miałaś ogromniasty brzusiooooo
          ja niedawno wruciłam z ogódka trzeba go było doprowadzic do porządku...jutro jeszcze warzywko wybrac i spokój
          spadam milusiej nocki





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Napisane przez oli1980 Pokaż wiadomość
            Witam, pokażę Wam zdjęcie z ciąży ostatni tydzień, brzuszek mega dużżżżzzy I jeszcze mąż zrobił fotkę ze zbliżenia Pozdrawiam
            łoooooooooooo pokaźny - aż się wystraszyłam ja już teraz mam spory ale z takimi gabarytami jak przyjdzie mi sie zmierzyć to chyba dźwigiem mnie tylko z domu wyciągną







            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Napisane przez fasOla08 Pokaż wiadomość
              łoooooooooooo pokaźny - aż się wystraszyłam ja już teraz mam spory ale z takimi gabarytami jak przyjdzie mi sie zmierzyć to chyba dźwigiem mnie tylko z domu wyciągną
              Całkiem spory był naprawdę I najlepsze to, że tylko brzuch- piłkę miałam, z tyłu jak szłam nie było widać ciąży, bo spodnie swoje biodrówki w rozmiarze 36 nosiłam do samego końca. I najważniejsze żadnego rozstępu nie dostałam!!!! ale to zasługa najlepszego JAK DLA MNIE kremu na rozstępy PFARMACERIS- ale reklamę zrobiłam :O
              http://allegro.pl/pharmaceris-foliac...819247328.html

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Oli brzuszek ogromny, ale jakie skarby pomieścił
                Dobrej nocy dziewczynki - kolorowych snów !!!


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Witam dziewczynki

                  OLI ale brzusio jak patrzę na te wszystkie kruszynki w ciąży co mają brzuszki jak baloniki to zazdroszczę. ja w ciazy to chyba rozmiar 40 nosiłam tak spuchłam i przytyłam, a w rok po porodzie to wrocilam do swojego rozmiaru 34.

                  kurcze ja niedługo zostanę ciocią moja przyjaciółka jest w 11tyg ciąży i ślub nam się szykuje

                  no nic kochane idę kawkę pic i zapraszam na tofelki karmelowe





                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    A wy gdzie, śpicie ? czy może robicie wielkie pożądki? my już mamy odkurzone-odkurzam z 2razy dziennie ha ha i podłogi pomyte, teraz biorę się za składanie prania .

                    Dotka czy moglabyś mi zrobić 2pary kolczyków ? marzą mi się takie w kolorze fuksji ale takie duże i mega ozdobne

                    Cyprianek jak jest ze mną to jest dosyć grzeczny i pomaga mi odkurzac myć podłogi A tylko jest więcej osób szatan w niego wstępuje





                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Helllo babeczki
                      ja dzisiaj latam od rana...porządkowanie ogródków,wstawienie okna w łazience,itd..dopiero gotuje..a do wieczora jeszcze daleko ehhhh padnięta będę
                      ide kawke wypic





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Oli brzusio ogromny....jaaaa tej ale oplacalo sie go dzwigać
                        ja jedno nosilam i tez mialam mega duzy,
                        dziś robilam zupke dyniową na slodko-kwaśnoz lanymi kluseczkami wyszlo pysznie zapraszam jak któraś ma ochote
                        fajnego popoludnia zyczę







                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          A mnie przeziebieine dopadlo, gardlo boli bleeee

                          Kruszynka z kolczyków z kolorze fuksji mam cos takiego do zaproponowania. Te pierwsze polaczone z transparentnymi krysztalakmi wygladaja super na uchu sa dluzsze, ja mam takie zoelone i biale i jestem z nich b. zadowolona. Kolory w realu wyrazniejsze bo aparat nie zawsze oddaje. Nie wiem czy cos wybierzesz, ale wrzucam zdjecia, pozdrawiam
                          Last edited by dotka85; 16-05-2012, 14:10.


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            I trzecia para
                            Last edited by dotka85; 16-05-2012, 14:10.


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              dotka-cudne robisz te kolczykimnie najbardziej podoba sie para nr2ja wogóle mam kręćka na tym punkcie kupuje garściamistrój raczej wole w stonowanych kolorach ale dodatki eksplozja koloru







                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Hello girls
                                u mnie na razie chłodno ale słoneczko juz pomalutku zaczyna świecic i ponoc ma być cieplutko
                                dotuś ojjj nie dobrze kuruj się kochana i szybkiego powrotu do zdrówka
                                wskakiwac na kawusie





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X