Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Napisane przez margarett Pokaż wiadomość
    Cześć

    ale u nas zimnica, ok 15. stopni słoneczko w ogóle nie wyjrzało, ale cóż się dziwić - już druga połowa września,

    a tak z innej beczki to byłam dzisiaj u gina i Agatka pod koniec maja będzie miała rodzeństwo
    No to gratuluję szybciutko wam poszło




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      dzięki za gratulacje

      a dowiedziałam się całkiem przypadkiem, podczas kontrolnej wizyty u gina, ale nie opuszczę was, bo na majowym wątku pusto. pewnie jeszcze niektóre mamy nie dowiedziały się o ciąży :P
      Agata - 14.07.2008r.




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Jest 21:40 a Agata już mi padła, normalnie idzie spać o 23. nie wiem co się stało :P
        Agata - 14.07.2008r.




        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          margaretka gratulacje!!!

          SUPER WIEŚĆI ZARAŻAJ KOCHANA NAS ZARAŻAJ!!JAK TA GRYPĄ DOOKOŁA!!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Dzień dobry kochane u nas piękny ha ha londyński poranek :-P chłopaki jeszcze śpią a ja mykam pod prysznic i wpadać mi tu na kawkę za raz !

            jadę później po nowy dywan i farbę do kuchni , marzy mi się taka szara do tych moich pomaranczowych mebli, ale nie wiem czy emka przekonam

            Cypulek ma już żadziej te wymioty a swoje napady złości to tak 3 w ciągu dnia. naj lepiej jak bymsmy byli cały czas w domu albo cały czas miał zajęcie . . . ale tak się nie da.
            FASOLCIA co tam u was? NIUNIA a ty gdzie uciekłaś?





            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              małgosia dziecko ci chodzi spac o 23?! Masakra, moja panna pada o 19. Ale w rezultacie budzi się coraz wczesniej bo ok 6.30, 7 a dziś o 5 sie obudziła i do 6 marudziła w lóżeczku ale nie poszłam do niej, dopiero o 6 już sie nie dało. I to takie błedne kolo bo śpi w dzien tylko raz, wiecej nie chce dlatego padnieta.

              Kruszyna u nas tez dzisiaj mgła i ponuro.

              U mnie dalej @ brak



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Kurko no to dziwne to , juz chyba masz z tydzien opoznienia. Żadnego brudzenia nic nie masZ? piersi bola czy nic?

                Wskakujcie na kawke bo pogoda za oknem wstretna



                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  [B]dotka[B] nie ma brudzenia, tylko mleczny śluz. Sutki troche bolą a mdłosci były 5 dni i przedzły. W niedziele czyli w 5 dniu test negatyw... Acha, i biore po jednej dowcipnej luteinie cały czas...może to opóżnia choć ona raczej na przyspieszenie @ albo na podtrzymanie ewentualnej ciąży.



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Kurka ale to musisz odstawic lutke zeby @ dostac, bo @ przychodzi kiedy poziom progesterony spada. Najlepiej zrob bete, jak wyjdzie negatywna to odstaw lutke, bo cykl Ci sie schrzani

                    Ja zasiadam do kawusi mniam, do kawki mam muffinke sliwkowa mmmm


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      kruszyna- no wlasnie niepotrzebnie tą luteine bralam... ale w sumie te cykle to powinnam mieć dłuższe bo 25 dni to krótko troche.



                      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                        Kurka ale to musisz odstawic lutke zeby @ dostac, bo @ przychodzi kiedy poziom progesterony spada. Najlepiej zrob bete, jak wyjdzie negatywna to odstaw lutke, bo cykl Ci sie schrzani

                        Ja zasiadam do kawusi mniam, do kawki mam muffinke sliwkowa mmmm
                        docia ma racje ! trzymaj sie

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Witam
                          pozdrawiam i Trzymam za was kciuki
                          macierzyństwo

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Hello girls
                            ale dzisiaj padnięta jestem..łaże od 5 rano bo byłam na rynku ,w szkole,u kumpeli a teraz z ogródka wylazłam...nogi mi w d*u*p*e* włażą
                            margarett to super moje gratulacje...zarażaj nas tuuuuu
                            kurko trzymam kciukaski
                            ahaaaaa kruszynka i jak zakupy sie udały?





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              hejka
                              Gosia gratulacje
                              ja padnieta non stop...urlop potrzebny na wczoraj,,z nowości to po latach wielu postanowilismy ślub w koncu wziąśćto doniosle wydarzenie juz za miesiąc







                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Itka no to gratulacje... ale wesele też bedzie? strszy syn za drużbe może robić
                                U mnie dalej @ brak ale czuje ze jak ta luteinke odstawie to przyjdzie bo mnie wypryszcza i podbrzusze boli.
                                Ide odsapnąć bo po opracy padnieta jestem po całym dniu z mała i po pracy wieczornej. Papa, do jutra.



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X