Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
    Kurka my mamy tran norweski cytrynowy ale jest i tak ochydny ale młody go lubi na razie mam jeszcze pół opakowania multi sanostolu i nie chce mu mieszać z tranem żeby nie przedawkować. ale polecam
    Ja polecam ten Mollera tran u nas się sprawdził dziewczyny go chętnie piją a chorowały ostatni raz że trzeba było iść do lekarza w lutym 2010 a tak mają katarki czy kaszel ale zwalczamy go syropem z cebuli i witaminą C więc nie liczę tego jako choroby bo przechodzi do 4-5 dni


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Napisane przez niuniakura Pokaż wiadomość
      fasola czy roczniak może tran pic? I jaki kupić żeby jej smakował bo ona tabletki nie połknie. To dobry sposób naszych babć a jednak zapomniany.
      Niunia na tym norweskim Mollera pisze że jest od 6 miesięcy (ja Oldze już dawałąm )on jest w płynie pachnie owocami albo cytryną (naturalnego nie mieliśmy to nie wiem jak pachnie) smakuje moim dziewczynom i zacznuj od 2,5 ml zwięszając do 5ml

      ja już wczoraj zakupiłam kolejną butelkę bo w promocji była za 21 zeta a tak 26-27 zł kosztuje


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Majek my właśnie ten tran mamy u nas w ciągu roku są 2 większe infekcje z gorączka przeważnie grudzień i luty,a potem spokoj i troszkę katarków ale to bardziej przez krzywą przegrodę .





        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Napisane przez niuniakura Pokaż wiadomość
          fasola czy roczniak może tran pic? I jaki kupić żeby jej smakował bo ona tabletki nie połknie. To dobry sposób naszych babć a jednak zapomniany.
          tak jak pisze majajula on jest już od 6 m-ca (choć mnie mówiono, że można i wczesniej podawać z tym, że mniejsze dawki i własnie dopiero po 6 m-cu wchodzi się w dawkowanie jak na opakowaniu)

          Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
          Ja polecam ten Mollera tran u nas się sprawdził dziewczyny go chętnie piją a chorowały ostatni raz że trzeba było iść do lekarza w lutym 2010 a tak mają katarki czy kaszel ale zwalczamy go syropem z cebuli i witaminą C więc nie liczę tego jako choroby bo przechodzi do 4-5 dni
          no i my mamy ten sam (cytrynowy) Ola go chętnie przyjmuje. też nam rzadko chorowała przez ostatni rok na wirusówki







          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            fasola powiedz mi jeszcze taka rzecz- teraz podaje malej kapsułke witaminy D dziennie. Jak tran bedzie pić to juz tej wit. D nie dawać bo tam już jest?! Pewnie jeszcze sie lekarki dopytam ale tak chciałam wiedzieć.



            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Napisane przez niuniakura Pokaż wiadomość
              fasola powiedz mi jeszcze taka rzecz- teraz podaje malej kapsułke witaminy D dziennie. Jak tran bedzie pić to juz tej wit. D nie dawać bo tam już jest?! Pewnie jeszcze sie lekarki dopytam ale tak chciałam wiedzieć.
              nie daje się dodatkowo wit bo można przedawkować w pełni tran zaspokoi potrzeby na wit
              Last edited by GEMELLI_3; 16-09-2011, 20:24.







              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Hej dziewczyny, właśnie wróciłam ze szpitala . . . em użądlił szerszen w klatkę piersiową , jest już oki ale mnóstwo zastrzyków dostał kroplówek itd. wygląda tragicznie





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                  Hej dziewczyny, właśnie wróciłam ze szpitala . . . em użądlił szerszen w klatkę piersiową , jest już oki ale mnóstwo zastrzyków dostał kroplówek itd. wygląda tragicznie

                  oooooooooooo matko współczuję
                  jeny u nas to jakoś szerszeni mało jest, szczerze to chyba tylko jednego kiedyś widziałam,







                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    kruszyna współczuje!!! Ale jak zastrzyki wziął to bedzie dobrze tylko szkoda cierpienia.
                    U mnie dalej nic....czekam do poniedziałku. Miłego weekendu!



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Kruszynko jejku wspolczuje to musialo bolec
                      Kurka trzymam kciukaski, brak @ to dobra wiadomosc

                      Wpadajcie na kawke, ja mam jeszcze ponad tydzien czekania.


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Hej ale zimno brrr na dworze

                        kurka trzymam wszystkie paluchy nie tylko kciuki,dzielna jesteś
                        ja dopiero 16dc więc jeszcze sporo czekania na @@@@
                        dalej grypowo sie czuję,katar przeszedł ale tak jak by mnie ktoś wypluł mam nadzieję że nie rozchoruję się na dobre

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Hej, była dożywić męża mego,wygląda już o wiele lepiej tylko go tyłek boli od zastrzyków więc na weekend jestem sama bo wypiszą go dopiero w poniedzialek, bo zabarwienie w okół rany nie chce zejść a to przy sercu więc dobrze że go nie wypuścili- jeśli mogę tak powiedzieć to sobie przynajmniej odpocznie od pracy.
                          Cypus dopiero zasnoł a ja się łapię za pozadki, taka pogoda u nas piękna więc trzeba prania po robić a później na dwór. Buziaki dziewczyny i trzymam kciukaski





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Cześć.

                            Nie wiem czy mnie przyjmiecie, ale przedstawię się

                            Mam na imię Gosia, 24 lata i mam 3-letnią córcię Agatkę. Od 2 lat staramy się z eM. o kolejne dziecko, ale niestety nie udaje się.

                            Buziaki, Gosia
                            Last edited by margarett; 17-09-2011, 17:59.
                            Agata - 14.07.2008r.




                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Witaj Gosia,
                              My 2 lata staralismy sie o pierwsze dziecko aż przeczytalam o ziólkach ojca stoki nr3 i w pierwszym cyklu z ziolami zaciązyłam. Teraz już 4 cykle nic i znowu przypomnialam sobie o ziołach i 4 dni juz @ nie ma ale boje sie zatestowac bo w dniu @ test negatywny. Chce jeszcze choć troche pożyc złudzeniami ze może to dzidzia a jak sie odwaze to w poniedzialek testuje. I powiem wam że nieżle sie zdziwie jak wyjdzie pozytyw. Oznacza to ze 2 razy w moim przypadku w pierwszym cyklu zioła zadziałaly!!!!!!!



                              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Kurka wysłałam ci wiadomość
                                Kurde nie dość że @ to jeszcze katar i ból gardła mnie złapał no i sobie cały dzień kicham:/




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X