Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hello kobietki
    niby słoneczko u mnie świeci ale zimno brrrrr
    itka boziuuuu współczuje strasznie...nie wiem co bym zrobiła żeby mego B tak urządzili chyba bym zabiła...daj znac co u Was co lekarze mówią i sie trzymaj kobieto i szybkiego dojścia do siebie dla synusia
    niuniakura jejku a skąd ta gorączka?współczuje szybkiego powrotu do zdrówka dla Twojej królewny...ja nie nawidze jak B ma gorączke bo jest wtedy prawie umierający
    dotus to super że cytologia dobra





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Niunia nie wiem skąd goraczka bez innych objawów oprocz marudzenia i senności. Czy na zeby może tak długo goraczkowac? Apetyt dopisuje i tu mnie dziwi.

      Kurcze, na moim innym watku 2 dzieczynki dzis 2 krechy zobaczyły!!! A u nas cisza

      bajtelku szkoda ze znów nie ten cykl. Ale teraz odpoczniesz i do dziela od nowego cyklu. Zapraszać dzieciaczka do siebie!!!



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        kurko mój B kiedys gorączkował 4 dni z gorączką ok 40 stopni potem mu przeszło bałam sie panicznie żeby do szpitala nie jechac wiem to głupie ale cóż...ale jak Twoja będzie jeszcze gorączkowac jutro to może idz z nia do pediatry??





        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          hej dziewczynki
          Mati na szczęście nie ma nic polamane i mam go w domu,ma lezec ale wole wokol niego skakac w domu niz do szpitala jezdzic brr
          bajtelku-uda sie napewnomoze dzidzia woli latem sie urodzic niz wiosna?trzymam kciuki
          niuniakura-szybkiego spadku gorączki dla córci zycze







          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            niunia dzis idziemy bo jak byłam w poniedziałek to lekarz kazal sie pojawić na kontrole jak do wtorku,środy nie przejdzie. Dam znac, to pierwsza choroba u nas bo do tej pory raz katar miała wiec strasznie sie boję!!

            Itka super wieści. Niech wraca do zdrowia a ty daj znac co gin powiedzial



            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Witam dziewczynka

              życzę wszystkim chorowitkom zdrówka

              nie było mnie troszkę bo mam straszny okres w życiu nie mogę spać jestem ledwo żywa...

              A więc po kolei -mam dla Cypriana skierowanie do neurologa dziecięcego-lekarka podejrzewa nadpobudliwość, nerwicę bóg wie co jeszcze(o te wymioty chodzi i ogólnie) 14 września jedziemy na wizytę, dodatkowo mam skierowanie do gastrologa dziecięcego tyle tylko że nie mogę nigdzie w okolicy dobrego znależć-i tu się zaczynam cholernie bać wiem że wszystko będzie dobrze i to tylko wymioty nieraz i mdłości i luźne kupki ale tak cholernie się boję, u męża jest obciążenie genetyczne rakiem! jutro idę na morfologię z małym i w piątek znowu do lekarza z wynikami. W poniedziałek ja muszę zrobić wyniki bo jestem ledwo żywa-mam na jonogram, cukier , morfologię i tsh, i znowu z wynikami do lekarza. jeszcze jutro dentysta... szlak by to wszystko trafił! dzisiaj byłam u gina i mam do wybrania 2antybiotyki i globulki na obniżenie ph bo mam za wysokie i za dwa tygodnie możemy się już starać o dzidziusia tylko nie wiem co z cyprianem





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                jeny Kruszynko współczuję - duużo stresu Was teraz czeka, ale pójdziesz na wizyty to tylko na plus dla Was wszystkich.

                wiesz co może poczekaj jeszcze z fasolką, bo wydaje mi się że to nie najlepszy teraz okres wiem, że jak się chce to każdy tydzień wydaje się być wiecznością ale musicie najpierw uporządkować sprawy z Cyprianem - przede wszystkim zapanować nad jego zachowaniem bo w ciąży nie są Ci potrzebne takie "ekstremalne jazdy "







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  ojej Kruszyna-ale sie porobilo ale lepiej idz i wszystko sprawdz po co ta niepewność ja tez bylam z malym u onkologa bo takie guzki mial i wszystko ok wiem ze latwo mówić ale zobaczysz będzie dobrze
                  trzymaj sie kochana







                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    itka jak wizyta? to dzis mialo być?

                    kruszynka kurcze, wspołczuje biegania po lekarzach. Fasolka ma racje z tym dzidziusiem, choć mówie to z ciezkim sercem bo wiem jak jest ale moze warto uporzadkowac sprawy i dopiero zaczac....

                    My tez bylismy z mała u lekarza, jutro musimy krew i mocz zbadac bo lekarce sie ta długotrwała gorączka nie podoba. znowu ją pokłuja biedulke.

                    Ide odpoczas bo mała juz spi, trzymajcie sie dziewczybki. Jutro bedzie lepiej.



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Kurcze dziewczynki to już chyba jakiś pech bo i mój mąż miał dzisiaj wypadek teraz biedaczek śpi ale co przeżył to jego na szczęście nic mu się takiego nie stało ma tylko potłuczoną rękę no ale bez chorobowego się nie obejdzie nawet myślałam że będę go dzisiaj karmić ale jakoś sobie poradził. Kurcze jakiś baran jeździć nie umie i zajechał mu drogę.




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        beata-dobrze ze mezowi nic powaznego sie nie stalo,strach z domu wychodzic normalnie,co z tym swiatem?!







                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          A jeszcze mój mąż należy do tych co się na ból nie skarżą i nic bym nie wiedziała gdybym przypadkiem nie dotknęła jego ramienia dopiero wtedy się przyznał i zmusiłam jutro do lekarza iść bo nie wiadomo co może siedzieć w tej ręce. Kurde czasem z tymi małżami to gorzej jak z dziećmi.




                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            O kurcze :/ dziewczyny ale u Was sie porobilo jak nie choroby to badania jejku, mam nadzieje ze u kazdej jakos sie to wyciszy i pouklada, co za lato zeby tak chorowac, a piratow drogowych tez nie brakuje ech
                            Last edited by dotka85; 10-09-2011, 10:55.


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              beata współczuje. Trzymam kciuki za zdrówko i powrot do formy małża.

                              U nas lepiej, goraczka zniknęla, pojawiła sie wysypka czyli ksiazkowa trzydniówka przedłuzona o 2 dni. Najwazniejsze ze juz lepiej i tego samego zycze reszcie chorujacych i cierpiących. Uciekambo musze malej mocz do analizy oddac.

                              Acha, u nas z ziólkami cykl, jajniki na owulacje czułam wiec i staranka nasilone były. Zobaczymy co z tego wyjdzie ale pewnie jeszcze męzowska kuracja nie zadzialała bo z krótko trwa wiec sie nie nakrecam. Ale przynajmnie u mnie sie ruszyło. Zaraz drugą paczke ziólek zamawiam.



                              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                No my jutro na prześwietlenie muszę tego mojego siłą zaciągnąć bo twierdzi że nic mu nie jest a ledwo ręką rusza.
                                niuniakura fajnie że małej już lepiej czego z resztą życzę i reszcie cierpiących




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X