Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hej ale pustki!

    niuniakurka dzięki
    ja trzymam kciuki za wszystkie nasze teściory

    mam dziś 25dc i żadnych objawów więc raczej nic z tego ale jak mówicie dopóki nie ma @ jest nadzieja a tak dużo pracyyyyyyyy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      niunia przykro z powodu siostry. Niestety takie rzeczy dzieja sie za drzwiami bo wstyd o tym mówić. a tu nagle taka fajna para sie rozchodzi... Ale tak bywa, nie wszyscy wytrzymuja probe czasu i nie potrafia iśc na kompromisy.

      bajtel czasem brak objawów to dobry objaw. ja w pierwszej ciaży tez nic nie zauwazyla, maz mówil ze piersi mi urosły no i troche bolały. Ale przed kazda @ bolą...



      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        A ja po kawce weekend minal mi fajowo bo przyjechala do mnie kolezanka z Krakowa i nawet na rejs po Odrze sie wybralyśmy, a dzis w planie mam dentyste, zrobic przeglad bo kurde od 2 lat juz nie bylam, mam nadzieje ze nie bedzie tak zle

        wpadac na kawke !!!


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          hej ja dziś do gina idetrzymać kciuki za pozytywne wiadomosci
          milego dzionka







          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Itka trzymam &&& daj znac po wizycie


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Itka powodzenia, czekamy na wieści!



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Itka trzymam kciuki daj znać

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Witam!
                  U nas jeszcze trochę potrwa bo antykoncepcja była. Ale też niebawem będziemy się starać o dziecko. Słowem już czynimy kroki w tym kierunku. Powodzenia wam wszystkim i sobie.
                  Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Bernadka więc powodzenia życzę.
                    Za was wszystkie cały czas trzymam kciuki.
                    Dawno mnie nie było u mas bez zmian dalej odłożone starania.
                    Codziennie was czytam i czekam na wieści pozytywne oczywiście i trzymam aktualnie kciukasy za Itkę no i za naszego bajtelka zobaczysz że Tobie się uda Wysyłam do Ciebie nasze bociany bo póki co nam się nie przydadzą
                    Last edited by beata127; 30-08-2011, 21:57.




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      hejka nic Wam laseczki nie napisze musialam przelozyc wizyte na czwartek,starszego syna mi pobili,spedzilam popoludnie i wieczor w szpitaluna szczescie nic mu nie zlamali dranie ale poturbowany strasznie,ma lezec kilka dni w czwartek do kontroli a rano mam gina wiec dam znac co i jak u obu lekarzy
                      dobrej nocy dla wszystkich







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Napisane przez itka29 Pokaż wiadomość
                        hejka nic Wam laseczki nie napisze musialam przelozyc wizyte na czwartek,starszego syna mi pobili,spedzilam popoludnie i wieczor w szpitaluna szczescie nic mu nie zlamali dranie ale poturbowany strasznie,ma lezec kilka dni w czwartek do kontroli a rano mam gina wiec dam znac co i jak u obu lekarzy
                        dobrej nocy dla wszystkich
                        Ech co się teraz dzieje biedny dzieciak ale niech wypoczywa. Daj znać co tam u gina.
                        Miłej nocki uciekam spac.




                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Dziewczyny co za świat żeby chłopaka pobić tak aż trafił do szpiltala
                          niech syn wypoczywa trzymaj się dzielnie no i nie denerwuj się bo w twoim stanie nie wskazane itka

                          Ja dziś odbieram bete bo te testy to mnie już tak wkurzają a szczególnie te kreski cienie po czasie,zmiany chemiczne testu lub ciąża nie wiadomo co?????????? jakoś straciłam nadzieję i pomału przyzwyczajam się że się nie udaje,widocznie Bóg ma inne plany albo nie pora na dziecinę

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Bajtelku nie gadaj bzdur - czekaj cierpliiwie na wyniki dawaj znac!
                            Itka o kurcze a to łobuzy, dbaj o syna niech szybko wraca do zdrowia

                            ja bylam wczoraj u dentysty i odebralam wyniki cytologii - z cytologia wszystko ok

                            Wskakujsicie na kawusie !!! dzis do kawy mam kawaleczek tortu mniammmm



                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Itka szok normalnie. Zeby to sie nie dało w biały dzień na ulice wyjść!!! zdrówka zycze i nie denerwuj sie.

                              bajtel kazdy dziecko wie kiedy przyjść na świat a rodzice musza czekać, to tak jak z porodem. Nie pogonisz. trzymam kciuki zeby twoje właśnie sie zdecydowało.

                              Moja królewna czwarty dzień goraczkuje, jeszcze biegunka dzis doszła. I cały czas spi- Boże jak mi sie nudzi bez niej, nie mam co robić.



                              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                [
                                bajtel kazdy dziecko wie kiedy przyjść na świat a rodzice musza czekać, to tak jak z porodem. Nie pogonisz. trzymam kciuki zeby twoje właśnie sie zdecydowało.

                                No i nie tym razem jeszcze muszę poczekać na baby nie zdecydowało się teraz,czekam na @@@@@@ i to są te dni które trzeba cierpliwie przeczekać

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X