Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Proszę do koloru do wyboru



    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Cześć dziewczynki ja wczoraj miałam gości a dzisiaj tak mnie nogi bolą no i gardło bo przekrzyczeć 6 dzieci to koszmar normalnie jak pojechali posprzątałam i padłam nawet nie wiedziałam kiedy mąż przyszedł spać.
      A mam takie pytanie no bo biorę dupka i w tym cyklu zaczęłam robić testy owulacyjne i właśnie dzisiaj powinnam zacząć brać a owulki nie było wiem że się zbliża bo II kreska jest coraz ciemniejsza no i nie wiem czy branie dupka przesunąć czy w ogóle go nie brać??
      A no i mojej siostrze moje ciasto tak posmakowało że mam jej córci na sierpień upiec torta




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        aha Becia bo zapomniałam napisac Ci na gg
        rób testy dotąd dopóki po skoku LH (czyli najciemniejsza kreska) przestanie Ci już test pokazywać w ogóle tą drugą - wtedy odczekaj jeden dzień i wtedy możesz brać dupka tak jak masz zalecone
        piszę jak mnie kazał gin w takim wypadku zrobić - jak już stwierdził owulkę i było już po to miałam jeden dzień odczekać i wtedy brać.
        ale do lekarza i tak musisz iść







        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          dotka okrutna z ciebie kobieta. Wylizalam prawie dziurę w monitorze

          Witaj Gośka. Napisz cos wiecej o sobie, jak długo sie staracie, skad jesteś, czy masz już dziecko?



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Napisane przez fasOla08 Pokaż wiadomość
            aha Becia bo zapomniałam napisac Ci na gg
            rób testy dotąd dopóki po skoku LH (czyli najciemniejsza kreska) przestanie Ci już test pokazywać w ogóle tą drugą - wtedy odczekaj jeden dzień i wtedy możesz brać dupka tak jak masz zalecone
            piszę jak mnie kazał gin w takim wypadku zrobić - jak już stwierdził owulkę i było już po to miałam jeden dzień odczekać i wtedy brać.
            ale do lekarza i tak musisz iść
            Wiem że muszę iść ale to dopiero po weselu bo na razie muszę pomóc i nie mam kiedy a tak czy tak bym musiała pójść po receptę no i skierowanie na badania bo już czas najwyższy sprawdzić czy się coś poprawia.
            Ech chyba na dniach będzie owulka bo kreska coraz ciemniejsza prawie taka jak kontrolna




            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Helllo kobietki
              u mnie dalej leje deszcz....a wczoraj byłam z M na jagódkach...i dzisiaj będę robic pierożki z jagodami....
              zapraszam na kawusie i słodkie bułeczki





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                ja juz po kawce, u mnie narazie nie leje i nawet slonko chwilami swieci
                pierogi z jagodami mmmmmmmm ale bym zjadla


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  dzień dobry dziewczynki
                  u nas w końcu słoneczko wyszło,ale chmury też krążą
                  ja jestem padnięta-od 2.30 do 6 walczyłam z młodym,żeby spał-coś mu się porobiło i od kilku dni mówi,że nie może zasnąć i spać kiedy to się wszystko skończy... my zaniedbaliśmy staranka w sumie em, bo bardzo ostatnio zmęczony jest, ale w czwartek mamy rocznicę więc może się zmobilizuje w końcu





                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    ale jestem wściekła!!! ten sok z pokrzywy wyślą dopiero po 11lipca, właśnie dostałam info
                    czemu jak mi się wszystko pieprzy to na raz???





                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                      dzień dobry dziewczynki
                      u nas w końcu słoneczko wyszło,ale chmury też krążą
                      ja jestem padnięta-od 2.30 do 6 walczyłam z młodym,żeby spał-coś mu się porobiło i od kilku dni mówi,że nie może zasnąć i spać kiedy to się wszystko skończy... my zaniedbaliśmy staranka w sumie em, bo bardzo ostatnio zmęczony jest, ale w czwartek mamy rocznicę więc może się zmobilizuje w końcu
                      O widzisz a my mamy rocznice w niedziele Z tym że my dopiero 1.




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        a my 4tą





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          co tu takie pustki????





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Żeby osłodzić Wam troche życie i przepędzić wszelkie lęki i zmartwienia, proszę bardzo muffinki z wiśniami nasączonymi alkoholem mmmmm juz 2 pochlonelam przed chwila, strach sie bac co bedzie za chwil kilka



                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              A ja w czwartek mam pogrzeb wujka zmarł dzisiaj o 4 rano a miał dopiero 49 lat rak go zjadł moja mama mówi że zwolniło się miejsce w rodzinie więc będzie kolejne dziecko




                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Witam wieczorkiem
                                u mnie przez ponad pół dnia świeciło słoneczko i cieplutko było a teraz od kilku godz pada deszcz...
                                kruszynka co za pech nas prześladuje z tymi schorzeniami u dzieci?może przejdzie Cypusiowi?...kochana u mnie też jak się coś wali to z wielkim hukiem!!
                                beatka moje kondolencje..Tobie zmarł wujek i dla mnie i w sumie też miejsce w rodzinie sie zrobiło...głupio brzmi ale ponoć prawda
                                milusiej i owocnej nocki





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X