Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Kurka eh ale nie smutaj masz Skarba ktorego mozesz przytulic, kolejny sie zjawi mam nadzieje predko

    Ciekawe kiedy u mnie @ zawita
    Wskakiwac na kawke !!!!


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Hej jestem jestem
      kurka bierz przykład ze mnie i cierpliwość pokochaj
      a ja dziś mam 18 dc na 26 ostatnio,ciekawe jak teraz będzie ale nie czekam na @ idę na betę żeby wyeliminować mikroporonienie jak by co :confused bo czasami nawet nie wiemy że zagnieżdził sie okruszek i trzeba mu pomóc
      lepiej będę się czuła jak szybko okaże się co i jak

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        dotka kawka- oj tak chetnie.

        Masz racje, teraz jak już jedno dziecko jest to przynajmniej wiem że da sie tylko czasem to kwestia czasu. Ale wszystkie sie niedługo doczekamy, zobaczycie.

        Buziaki i troche słoneczka do tej kawki



        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          heja dziewczyny
          u mnie pochmurno (ale póki co nie pada deszczysko) ale może uda się wyjść z młodą.
          Ja już wstałam pranie powiesiłam, zupę wstawiłam i nawet 20 min kimy zaliczyłam
          mam jeszcze do opróżnienia i załadowania zmywarkę, śmieci wyrzucić, zaliczyć wyjście do sklepu.
          jak któraś ma serniczek dobry to niech podeśle bo ja od wczoraj mam chętkę a mój podły mąż wracając z pracy nie kupił mi (co prawda była już 22) ale jakby chciał to by znalazł







          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            fasola ale masz pałera!!! Jak byłam w 10 tyg. ciązy to przesypiałam całe dnie taka padnieta byłam. A ty widze kipisz energią!!!! Choc pnoć druga ciąze sie całkiem inaczej przechodzi- wręcz nie zauważa kiedy minęła bo przy pierwszym dziecku dużo roboty.



            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Kurko ja bym spała chętnie - właśnie z Olą początki były lepsze (śpioch mnie łapał później), ale choćbym chciała to nie da się niestety - Ola nie pójdzie spać na moje zawołanie...a w sumie to już praktycznie nie sypia w dzień, więc zapałki pod powieki i do roboty hehe
              zamówiłam prezent dla chrzesniaka na urodziny i już mam najważniejszy dylemat z głowy.
              zresztą ja tak codziennie to nie mam powera dziś mam klientkę wieczorem więc muszę ogarnąć ten bałagan







              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Hello kobietki..
                ależ pogoda u mnie!!!! leje od rana..masakra normalnie jak na nie nawidze takiej pogody...ale mam i dobrą wiadomość..mój teśc pojechał dzisiaj do szpitala na rehabilitację i nie będzie go około 3 tygodni (daj Boziu aby dłużej)...cieszę się strasznie że go nie będzie,podła jestem no nie??





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  a co tu tak pustooooo???halooooooooooooooo gdzie jesteście??





                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    jestem, u mnie @ juz za rogiem eh
                    ale jestem happy przyszly moje paczki co nazamawialam sobie dziurkacze kartki iinne ozdobki, wiec z pracy bede pedem do domu leciec bo sie doczekac juz nie moge


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      hej hej
                      ja dzisiaj opadam z sił normalnie, młody znowu samego siebie przeszedł wrrrrr





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        materiały przyszły jestem cala w skowronkach haha
                        Wklejam kartke ktora przed chwila zrobilam przy wykorzystaniu nowosci moich
                        Spadam na zakupy



                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Helllo kobietki
                          u mnie dalej mokro i zimnooo
                          mam zamiar dzisiaj na obiadek gotowac rosołek....a na deser zrobic faworki (jak ja je uwielbiam)
                          zapraszam na kawusie mam do niej słodkie bułeczki





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            helloł
                            Niunia propozycja kawki i bułeczek kusząca........ale te faworki to wymiatają
                            ja właśnie wróciłam z zakupów, byłyśmy z Olą w 5-10-15 - świetne wyprzedaże były i kupiłam trochę ubranek małej
                            zaraz wróci R z pizzą na pierwsze danie - na drugie pomidorowa z ryżem (moja ulubiona)

                            a co tu tak cicho....Kruszynka zapewne cieszy się mamą, a co z resztą? gadać to szybko







                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              A ja od rana dopiero usiadłam bo się pranie robi a tak to 2 sałatki ciasto a jeszcze 1 pewnie zrobię dobrze że teściowa chociaż obiad ugotowała bo bym z kuchni nie wyszła ale cóż goście będą więc raz na jakiś czas można pocierpieć chociaż ja lubię spędzać czas w kuchni A tak to zimno troszkę próbowało padać ale przeszło tylko wiatr został jeszcze.




                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Ja dziś trochę posprzątałam i rano powstaly dwie kartki dla moich kolezanek ktore sa w ciazy i urodza jedna dziewczynke, druga chlopca I imieninowa przy okazji powstala tez zdj ponizej

                                A jak Wam sie podobala ta z sukienka slubna?

                                Chyba czas na kawe, a do niej mam ciasto drozdzowe z truskawkami i kruszonka mmmm







                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X