Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hej dziewczyny
    Kruszynko ale masz normalnie przewalone że tak powiem ech szczerze Ci współczuję.
    Dotka śliczne widoki chociaż mi to nie dziwne bo mieszkam w podobnej okolicy.
    Fasolnika Ty tylko pisz o tych badaniach a ja już schizuje co i kiedy będę musiała pójść i zrobić




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      kochana namówiłaś mnie na te badania,pójdę w poniedziałek i zobaczę jak się sprawy potoczą ale na pewno będzie ciężko. . .

      BEATKO nam młody wogóle prawie nie chorował 2 razy tylko tak dosyć raz miał antybiotyk na Boze narodzenie a raz zastrzyki i przechodził odrę i róźyczke razem. tak to tylko co jakiś czas katarek -ma krzywą przegrodę.
      a u mnie jest tak że przez parę miesięcy jest cud miód i orzeszki a potem wszystko na raz ze wszystkimi :-(( do tego jestem bardzo nerwowa to po mamusi RATUNKU !

      DOTKA ciasto zrobię wieczorem ,rewelacyjnie wygląda a góreczka niezła. ja też mam podobne widoki a do karpacza mam pół godz jazdy samochodem

      BAJTELKU a jak ty się czujesz dzisiaj? ? dajesz radę?





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        kochana ja tylko mówię co myślę a w kwestii badań jestem baaardzo upierdliwa. Dzięki temu moje dziecko już sie przyzwyczaiło i jest oki. Chcę w niej zaszczepić to żeby kiedyś sama o tym pamiętała bo baardzo ważne. Mniej się będzie bać bo ze mną mama niestety też nie chodziła, bo nie chorowałam a jak mi przyszło do badania (a wiecie ile tego jest w ciąży, później kłucia w szpitalu) to byłam blada i truchlałam to był dla mnie horror boje sie kazdego zabiegu, a moja starsza siostra chorowitka wszystko bierze dzielnie na klate - ja ja podziwiam







        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          jestem padnięta i nawet mała drzemka nie pomaga
          a na dodatek w domu zawsze jest coś do zrobienia
          i tak sobie odpuszczam trochę
          nie wiem co się dzieje chyba przemęczenie jakieś :confused
          a co do badań to trzeba robić chodz mój m się ociąga zawsze i długo mu schodzi zanim pójdzie
          miłego popołudnia pa

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Hello kobietki już jestem
            szafę oglądałam i tą co miałam chyba dzisiaj brac to nie wzieliśmy bo mi w środku się nie podobała miała duże pólki a na dole wcale to mówie do M jak ja będę maluszka ciuchy w niej trzymac?w worku?...to się zapytałam miłego pana i powiedział że za ok 2 tygodnie będzie szafa i jak ją obejrzałam w katalogu to od razu mi sie spodobała (jak ją wtedy kupie to będzie trzeba czekac ok 3 tygodni żeby ją zrobili)...potem zakupy i tak dzionek zleciał..
            jutro jade na impreze pt."Dni Tykocina"...a ok 22h ma byc jakaś potupaja...to sie zrelaksuje...fotke puzniej wstawie
            Last edited by niunia2004; 24-06-2011, 18:22.





            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              a oto moja chyba przyszła szafa...fotka z katalogu dlatego taka nie wyrazna...


              110624_115734.jpg

              a to wymiary...

              110624_115742.jpg





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                dzień dobry kochane
                NIUNIA szafa super zawsze o takiej marzyłam ale na razie mamy mnóstwo innych wydatków i czeka nas remont łazienki

                my już po spacerku z sońką .leje u nas strasznie a zimno jak w listopadzie brrr młody dostał od sąsiadki pelerynkę przeciw deszczowa
                właśnie kawkę pijemy i scooby doo oglądamy zapraszam ! ! !

                wczoraj byłam na zakupach - chce zmienić młodemu dietę. kupiłam mu mleko sojowe do płatek, mieszanki suszonych owoców,orzechy ,migdały , płatki owsiane z gruszką , kisiel _ostatnio uwielbia słodką chwilę i pieczywo 7ziaren wasa ale na razie je tylko na sucho i znalazłam taki dżem mus dla dzieci podobny do tych słoiczków dla niemowlaków ale lepszy do owsianki super . macie może jakieś pomysły na zdrowe przekąski i jedzonko ? ? ?





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  no nie , a wy dalej śpicie

                  wróciłam nie dawno z młodym i psem z długiego spaceru i znowu pada cyprian od dwóch dni coś psika a mnie dzisiaj coś rozkłada, głowa mnie boli i gardło. . . żeby tylko młody mi się nie rozchorował- chyba dam mu lipomal zaraz i na smaruje go. rano ugotowałam grochówkę tak za mną chodziła od tygodnia
                  nie mówiłam wam że moja mama będzie wcześniej - miała być w piątek wieczorem a tym czasem będzie już w czwartek koło 23

                  pisać mi tu coś i to szybko!





                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Witam,
                    ja wczoraj popoludnie spedzilam zakupowo, kupilam sobie kieliszki do szampana takie jak chcialam normalnie kosztuja 27 zl, a ze brakowalo jednego to sprzedawali jako szklo na wage 6,99/kg i za 5 kieliszkow zaplacilam tylko 7 zł !!! ale upolowalam hehe

                    Wieczorem mnie wzielo zeby notesik zrobic, nowy pomysl mi wpadl i musze pow ze wyszedl super az oczu nie moge sama oderwac :

                    a teraz popijam kawusie z urzadzonka ktore super pianke robi, zapraszam !!!

                    a za chwile ide sobie swoje fiolki posadzic bo juz spore korzonki puscily







                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      DOTKA kieliszki piękne , po prostu cudo a jaka taniocha, ja za swoje do kawy dawałam 7.50 za sztukę
                      ja wcinam cukierki mietowo czekoladowe i czekam na mojego mężczyznę zaraz z pracy wróci jupi !





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        A mi jest niedobrze i w ogóle ten dzień jest do d... oby się już skończył
                        Ale mamy matoła listonosza kurcze ciągle nasze listy przetrzymuje nawet te polecone bo nie chce mu się podjechać baran wiem na pewno że ma 3 do przywiezienia i dalej ich nie ma. A już tyle skarg na niego poszło i dalej nic z tym nie zrobili co jakiś czas wyślą tylko innego raz żeby pojechał a tak to dalej to samo.
                        No wyżaliłam się wreszcie.
                        Dotuś śliczne kieliszki i notesik też.
                        Kruszynko oby się Cyprianek nie rozchorował.




                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Hejka laseczki
                          ja już wykąpana,fryz ułożony,make-up też jest i jestem gotowa na potupajkę...tylko czekam na małża bo jest w lesie z moim braciakiem drzewo ładują..musze ich pognac troszku chyba
                          beatka kochana tylko nam się nie rozchoruj!!
                          dotka kieliszki supcio i notesik również
                          fasolka,bajtel gdzie się podziewacie??





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            jestem, ale jakoś tak dziś jestem zmęczona i tylko czytam......nie mam co pisać zresztą najchętniej to w ogóle bym zamknęła kompa bo siedzę i czytam tylko o tych ciążach bliźniaczych, praktycznie same katastroficzne wizje i jestem już zmęczona psychicznie tym wszystkim, trochę załamana.
                            Wiem co napiszecie, żeby być dobrej myśli, że bedzie ok - ale ja już się nauczyłam z życia, że u mnie wszystko idzie nie tak - i w ciąży z Olą i po operacji -wszystko co mogło się zdarzyć (a zdarza baardzo rzadko) to ja akurat miałam - taki życiowy pech
                            teraz kiedy już zaakceptowałam to co się wydarzyło, boję się, że je stracę na serio

                            także wybaczcie mi ale ja póki co nie mam nic wesołego do pisania więc nie będę Wam tu smęcić







                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Minuś a po jasną cholerę czytasz wujka Google włącz sobie jakiś film albo pograj a nie czytasz jakieś bzdury które Ciebie nie dotyczą, a sama powiedziałaś że w ciąży z Olą spotkało Cie to co mogło to teraz limit wykorzystałaś i będzie dobrze.




                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Cześć dziewczyny, przyjechałam ale nie ma szans zeby was doczytać!!! Brak czasu.
                                jakieś niusy? Fasolka czyżby mnie oczy myliły. Jesteś w ciązy bliżniaczej?!
                                Gratulacje kochana!! I mysl pozytywnie, nie patrz w przeszłośc.

                                my intensywnie pracowaliśmy zobaczymy co z tego będzie.
                                Co do wakacji- dupa. Pogoda strasznie mieszana, mieliśmy 2 dni plażowania i to z wiatrochronem. W pozostałe dni nawet sie nie dało wejść na plaże bo łeb chciało urwać. No cóż, mam nadzieję ze za 2 tygodnie w górach bedzie lepsza pogoda bo jak nie to sobie w łeb strzele!!!
                                dotka prześliczne rzeczy robisz a ta kawka....mniam mnia.
                                Uciekam drugie pranie robić. Do zobaczenia.



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X