Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    No i jestem
    u gina OK żadnych torbieli ,mięśniaków itp,endometrium ok,tyle z usg
    mam brać kwas foliowy i wiesiołek lub len na śluz brrrr z racji wieku
    nie robić żadnych testów śikańców tylko bety i to podwójnie w każdym cyklu i zaraz dzwonić żeby wykluczyć mikroporonienia w trakcie @
    no i morfologia podstawowe badanka dał bo @ 4 dni wcześniej przy regularnych to coś nie tak?
    a na koniec powiedział żeby się nie załamywać bo takie cuda widział wbrew naturze i medycynie że szok a u mnie biologicznie ok

    i tyle jestem padnięta idę spać

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      no to dobre wieści







      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Napisane przez fasOla08 Pokaż wiadomość
        no to dobre wieści
        A co u ciebie słychać?????????

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
          A co u ciebie słychać?????????
          oj ja wizytę mam dopiero na 19 wtedy będzie coś słychać (mam nadzieję)







          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            BAJTEL cieszę się że wszystko oki i w końcu jakieś konkrety
            FASOLKA to już niedługo trzymam kciuki!
            NIUNIA sliczny ten wasz piesek,albo wam sie trafił goldenek albo my mamy kundelka bo bardzo podobnie sońka wyglądała jak ją wzięliśmy ha ha ha





            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              kochana i co? ? ? wszystko oki z fasolką ?

              rozmawiałam z zaprzyjaźnioną mamą z piaskownicy której synek poszedł w zeszłym roku do przedszkola i nawet dzieci dostawały plecaki i wyprawkę . . . tylko jak tu nakłonić mojego męża żeby wstał o 2 i koczował pod gminą te kilka godzin bo jest 6 miejsc a około 15 albo i więcej chętnych???





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                dziewczyny nie wiele powiem, bo jestem w szoku!!!!! nie mogę się otrząsnąć i w to uwierzyć co zobaczyłam


                TO BLIŹNIAKI!!!!!!!!!!!!

                wcześniej tego nie było widać bo za wcześnie, dziś i ja i gin doznaliśmy szoku. Ja się rozpłakałam i beczę nawet teraz. Wychodząc z gabinetu się rozryczałam, a pacjentki się śmiały ze mnie
                Rafał oczywiście nic- stwierdził, ze fajną gromadkę będziemy mieli







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  TO GRATULUJĘ ! ! ! ale to nie fer bo to ja miałam mieć bliźniaki ale się cieszę





                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Napisane przez fasOla08 Pokaż wiadomość
                    dziewczyny nie wiele powiem, bo jestem w szoku!!!!! nie mogę się otrząsnąć i w to uwierzyć co zobaczyłam


                    TO BLIŹNIAKI!!!!!!!!!!!!

                    wcześniej tego nie było widać bo za wcześnie, dziś i ja i gin doznaliśmy szoku. Ja się rozpłakałam i beczę nawet teraz. Wychodząc z gabinetu się rozryczałam, a pacjentki się śmiały ze mnie
                    Rafał oczywiście nic- stwierdził, ze fajną gromadkę będziemy mieli
                    Fasola gratuluję wiem na pewno jesteś w szoku ale super ja zawsze marzyłam o bliźniakach
                    ale super mi się mordka cieszy bardzo
                    jeszcze raz gratuluję 2 fasolek


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                      TO GRATULUJĘ ! ! ! ale to nie fer bo to ja miałam mieć bliźniaki ale się cieszę
                      to działaj i się zamienimy

                      boszzzzzzzz trochę ochłonęłam, teraz mamy zagwozdki niezłe i wiele do przemyśleń. Na razie nie wiadomo czy to jedno czy dwu jajowe, grunt, że rozwijają się równo. Zobaczymy co czas pokaże (boję się najbardziej tego, że czasem jedno z dzieci umiera w brzuchu a drugie je "pochłania" (głupio brzmi ale jak inaczej to nazwać), boję się że pewnie będą wcześniakami, no mnóstwo rzeczy mi się przewija przez głowę.







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Minuś a pamiętasz jak mówiłyśmy że razem zaciążymy więc pewnie 2 nosisz za mnie więc podwójne gratulacje ech nie mogłaś się doczekać jednego więc masz 2




                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Napisane przez fasOla08 Pokaż wiadomość
                          to działaj i się zamienimy

                          boszzzzzzzz trochę ochłonęłam, teraz mamy zagwozdki niezłe i wiele do przemyśleń. Na razie nie wiadomo czy to jedno czy dwu jajowe, grunt, że rozwijają się równo. Zobaczymy co czas pokaże (boję się najbardziej tego, że czasem jedno z dzieci umiera w brzuchu a drugie je "pochłania" (głupio brzmi ale jak inaczej to nazwać), boję się że pewnie będą wcześniakami, no mnóstwo rzeczy mi się przewija przez głowę.
                          Kochana o nic się nie martw zobaczysz wszystko będzie dobrze dzieciątka będą zdrowe i urodzą się kiedy będzie najlepszy czas dla nich i będą na pewno we dwoje.

                          A ja się cieszę jakbym sama w ciąży była




                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Fasola ja tak miałam z Majką zaczeło się od ciązy bliźniaczej tylko że jedno z dzieci było dużo dużo mniejsze a na kolejnym usg już go nie było widać bo zostało wchłonięte
                            To co piszesz zdaża się dość często ale skoro dzieci rozwijają się równo to powinno być OK


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Fasolka gratulujęDwa szczęścia Ci się trafiły:-DDobrze będzie.Dbaj o siebie za dwoje kochana:*
                              Ewa
                              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                              3150g.55cm.
                              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
                                Fasolka gratulujęDwa szczęścia Ci się trafiły:-DDobrze będzie.Dbaj o siebie za dwoje kochana:*
                                Eeee raczej za troje




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X