Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    ja też miałam Azalię i jakoś mi nie podpasowała, teraz miałam długo Regulon i był oki mi gin odradził różnych spiral i wkładek, bo mogłoby dojść do uszkodzenia jajników i ze względu na mój młody wiek też. powiedział że jak na 100% nie będziemy chcieli mieć dzieci to wtedy mam się zgłosić i po 2 miechach od wizyty nam się zachciało ha ha
    a z tą Twoją akcją to dobre





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
      Niunia to trzymam kcikaski
      Beatko tak mi ciebie szkoda.... ja tak mam też nieraz, ale ostatnio troszkę się to uspokoiło.......

      My wróciliśmy właśnie z placu zabaw, próbowałam młodego uczyć pedałować ale on tylko do tyłu umie ha ha ha zrobiłam 6 większych słoików z czereśni w syropie a jutro planuję zrobić trochę dżemiku truskawkowego
      Ech u mnie też był spokój już jakieś 2 miechy prawie wcale nie myslałam o tym aż tu nagle się mężusiowi rozmów zachciało i po co. No ale nic widocznie tak ma być i tyle.




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
        a co nagorsze - jeśli mogę się wtrącić- z roku na rok książki droższe a do języka już masakra
        no i my debile inaczej nie można nas nazwać w 1 klasie kupiliśy Julce plecak z Herlitza za 120 zł niby fajny nie pocące się plecy wyprofilowany itd ale plus książki ciężki jak cholera teraz jej kupiłam za 9,99 w 4F szary leciutki do 3 klasy będzie jak znalazł
        a i niunia co tak się pośpieszyłaś z książkami ??? przynajmniej u nas 2 tyg przed rokiem szkolnym są książki w promocjach a w jednej księgarni jest zniża zawsze między 15 a 20 lipca fakt postoi się w kolejce z 30 mniut ale można zoszczędzić nawet 50zł
        a co to będzie jak moje 3 panny pójdą do szkoły

        no nic pozdrawiam Was kochane (przyznaję się ż epodczytuję Was regularnie ) i trzymam kciukasy za każdą z Was
        Witam Cię MAJAJULA....ksiązki dlatego tak wczesnie bo w szkole był kiermasz...też mi się nie podobało że tak wcześnie ale cóż....potem nie będę biegac i szukac...odzywaj sie do nas...i pisz...kobieto pisz....





        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
          Beata czasem coś napiszę ale czasem mam wyrzuty sumienia lub no nie wiem jak to nazwać że ja mam 3 dzieci w tym 2 z wpadki więc może kogoś to denerwować że tu na staraczkach wypowiadam
          no ale część z Was znam z innych wątków no i w ogóle najbardziej gorący wątek jest Wasz (codziennie coś do poczytania ) to zaglądam
          kochana my się tu na Ciebie nie będziemy gniewac!!!! pisz będzie nas więcej i będzie więcej do czytania





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
            ja też miałam Azalię i jakoś mi nie podpasowała, teraz miałam długo Regulon i był oki mi gin odradził różnych spiral i wkładek, bo mogłoby dojść do uszkodzenia jajników i ze względu na mój młody wiek też. powiedział że jak na 100% nie będziemy chcieli mieć dzieci to wtedy mam się zgłosić i po 2 miechach od wizyty nam się zachciało ha ha
            a z tą Twoją akcją to dobre
            a ja brałam około 2 lat SYNDI 35...to nie były typowo anty..bo ja miałam problemy z okresem..strasznie ze mnie sie waliło aż normalnie skrzepy wielkości ziemniaków i jak miałam @ to byłam uwięziona w domu ruszac się przez to nie mogłam..a jak zaczełam brac te leki to żyłam normalnie i nawet zaczęłam z domu sie ruszac i przy okazji trądzik mi wyleczyło





            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              mama się relaksuje a synus foty strzela...
              110617_174714.jpg


              a to sprawca fotki

              110617_174444.jpg





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Hej laleczkiMnie to pewnie nikt nie pamięta.Ale cóż tak pomyślałam że napisze raz na jakiś czas bo ciężko mi się rozstać z tym wątkiem.Kochane wszystko zdarza się w swoim czasie.Ja jestem najlepszym tego przykłademBeatko i twój cud przyjdzie i nie ma co płakać tylko trzeba żyć pełnia życia i kochać się a cud sam się zdarzy
                Kruszyna cudny ten twój urwis.Niunia Szymon też palce lizać
                Docia ty to jednak artystyczną dusza.A powiedz mi kochana kiedy będziesz miała tego swojego mena na stale?
                Gosia jestem myślami ciągle z tobą.
                Oczekusia wracaj!!!
                Niuniakura oby jak najszybciej fasolka przyszła:*
                Ewa
                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                3150g.55cm.
                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Niunia coś pokreciłam z imionami:$Przepraszam
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    dzień dobry kochane w ten pochmurny poranek
                    witam EJONCZYK - i dziękujemy za miłe słowo i za komplement
                    NIUNIA to miałaś przesrane. mi jak okres wrocil po porodzie to przez pierwsze 2dni miałam podobnie jak ty nawet z dzieckiem na spacer nie Moglam wyjść. wrrr
                    DOTKA BAJTELEK co u was słychać ? ? ?

                    ja wczoraj wieczorem przeżyłam cholerne załamanie . . . do 1 nie spałam , miałam wątpliwości i zdrowy rozsądek przemawiał co do starań o drugiego dzidziusia. że jednak nie dam rady z dwójka, że finansowo też nie damy, że nigdzie nie jeździmy itd. koszmar a teraz mnie głowa boli.

                    będziemy zaraz wstawać i sonią na siku, do sklepu , nastawie zupkę,sniadanko i kawka i obiecałam młodemu że pójdziemy do lasu zobaczyć czy są jakieś jagody i weźmiemy psa , tylko pogoda do doopy i brzuch i krzyż mnie boli na @





                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Hello girls
                      u mnie dzisiaj chłodno coś i wiatr zimny....
                      chciałam się pochwalic że od wczoraj mamy małego białego pieska..nasz Gacek(pies) został ojczymem Chrupka...fotke puzniej wstawie jak zrobie
                      kruszynka nie łap doła ja też tak cały czas myślałam nad kwestią finansową i tak myślałam że Bartek ma skończone 7 lat i nie ma rodzeństwa!!powiedziałam sobie basta!!dłużej myślec nie będę bo nigdy się tego rodzeństwa nie doczeka...musimy dac sobie rade i damy!
                      ejonczyk witaj kochana chyba Cie kojarze..pisz do nas
                      wskakiwac na kawusie ja juz pieska nakarmiłam,pranie się pierze i ide małża budzic





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
                        Niunia coś pokreciłam z imionami:$Przepraszam
                        się nie gniewam





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          dzięki NIUNIA wczoraj jeszcze jedna miła pani, była staraczka przemówiła mi do rozsądku w kwesti przedszkola ;-) kocham was dziewczyny !
                          kochana te zdjęcia mi się nie otwierają na tel ale po poludniu u taty obejrze super że macie drugiego pieska





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Hej dziewczyny ja dopiero teraz bo niestety miałam sprzątanie kościoła a teraz mam pranie i sprzątanie domu.
                            A tak apropo wątku może któraś teraz testuje??




                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              ja na pewno nie tak mnie brzuch od wczoraj boli i krzyż że @napewno przyjdzie na dniach,nie mam złudzeń :-((

                              NIUNIA pamiętasz może czy B w cypriana wieku też był taki nie usłuchany?? ja całymi dniami na niego krzycze, przeklina , odzywa się brzydko i stęka jęczy za chwilę głupio się cieszy. . . już nie mam siły





                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                                ja na pewno nie tak mnie brzuch od wczoraj boli i krzyż że @napewno przyjdzie na dniach,nie mam złudzeń :-((

                                NIUNIA pamiętasz może czy B w cypriana wieku też był taki nie usłuchany?? ja całymi dniami na niego krzycze, przeklina , odzywa się brzydko i stęka jęczy za chwilę głupio się cieszy. . . już nie mam siły
                                Czyżby już bunt trzy latka? dobrze, ze moja Ola grzeczna hehe choć ostatnio złapałam ją, ze jak się wkurzy na coś to mówi kuwa mać ale tylko tyle i rzadko, na razie prośby groźby i klaps w pupe nie pomogły, więc przechodzę do planu B - ignorowanie tego ....może zapomni albo się jej znudzi.
                                A do tej pory był spokojnym dzieckiem?
                                nie chcę Cię straszyć, ale często zachowanie dzieci ma wiele wspólnego z pewnymi przypadłościami. Na prawdę zachęcam Cię do zrobienia badań małemu (tych co pisałam Ci wcześniej: posiew na grzyby i bakterie) - ja teraz Oli robiłam dla kontroli i zapłaciłam 50 zł za to, na wyniki czeka się ok tydzień chyba, że nic nie wyhodują to wcześniej. Ja czekam na wyniki, mam nadzieję, że będą dobre







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X