Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Mayaniya czy jak Ci tam bo nie pamiętam - laska zluzuj gumę bo żeś wyskoczyła jak zając z kapusty i siejesz zamęt - nikt Ci tutaj nie karze pisać i jesli się nie podoba to zmień nadajnik. Nawet jeśli nie miałaś na celu robić reklamy to się grzecznie mówi : sorry dziewczyny ale źle mnie odczytałyście a nie robi kwas. No trochę kultury kurde
    Beato Ty z kolei przestań pleść bo Ci nakopę w zadek nie Ty powinnaś stąd "odchodzić" więc olej sprawę - my się cieszymy i chętnie czytamy o zakupach, remontach, kolczykach, kartkach itp nie da się przecież gadać w kółko o cyklu, okresach, owulacjach







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Becia a mebelki fajne







      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        dotka normalnie miodzio. Przesliczne te rzeczy robisz... Przecież to jak ze sklepu!!!

        beata fajne mebelki tylko własnie dla mnie za jasne kazdy ma swoj gust. Ja mam wszystko w czerni i brazie. Nawet jedna ściana w kolorze czekolady ale ja tak lubie. Choć nie powiem, na tle tej mojej ściany twoje mebelki by sie ładnie prezentowaly bo kontrast by był.

        Ja juz po pracy. Własnie winko popijam po całym dniu, choć musze jeszcze pare rzeczy zrobić. ALe mi sie nie chce...
        Miłego wieczorku!!



        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Kurko dziekuje za mile slowa

          Wskakiwac o 9 na kawke mrozona bo sie cieply dzionek szykuje



          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Hello kobietki
            dotuś wskakuję na kawkę mimo że nie ma 9h
            u mnie gorąco zaczyna się robic...więc wstawiłam pranie potem jeszcze jedno...może okna umyje??i troche ogarnąc musze ten bałagan w pokoju
            nie wiem co dzisiaj na obiad zrobic?może frytki z kiełbaską?? bo to takie szybkie danie
            słonecznego dzioneczka kochane





            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              mmm mrożona kawka - ja Ty kusisz Diabołku mały

              ja mam zupkę pomidorową z ryżem z wczoraj (wielki gar ugotowałam) a dziś mam ogromniastą ochotę na ziemniaczki z zsiadłym mleczkiem Wczoraj jak mój R wrócił z pracy zaliczyliśmy pizzerię ....takie ciśnienie miałyśmy z Olą na pizze
              niestety ja nadal mam wstręt do mięsa







              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                witam Laseczki :-) u nas słonecznie ale chłodno narazie.
                cieszę się że znowu zagościł spokój
                nam się jakoś wszystko po układało samo z małym wkładem naszym sunia rośnie nam jak na drożdżach i taki mały wariat z niej jest jak z Cypusia ha ha cały blok się trzesie jak się bawią.
                FASOLCIA a jak tam Olcia?
                NIUNIA a B jak się czuje?





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  BEATKO mebelki bardzo ładne właśnie takie jasne z podobnymi zielonym (wstawki)jak masz ściany ,upatrzyłam do Cypusia pokoiku
                  ale mam dzisiaj dobry humor ,moja mama już za 2tyg wraca z niemiec





                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Kruszynko Ola ma się dobrze, tylko mamy trochę z nią użerania bo dwa dni temu pożegnałyśmy smoczka do spania (późno, ale wcześniejsze próby zmuszały nas do kapitulacji) Teraz sama wyrzuciła cysia do kosza, powiedziała, że jest dużą dziewczynką...........no ale jak przyszedł wieczór i pora spać to odezwał się w niej ssak marudzi, że chce cysia ale jak już uda się jej zasnąć to śpi spokojnie do rana.
                    ale tym razem powiedzieliśmy sobie KONIEC!BASTA! dociągniemy to do końca







                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Kruszynka to super ze mama przyjedzie, z mama fajnie jest
                      Fasolka musisz byc stanowcza w tym postanowieniu

                      A ja pije kawke ale nie mrozona niestety i zagryzam pryncypałkami, POLECAM sa pycha to paleczki waflowe w czekoladziz Biedronki, sprobojcie



                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dotka nie rób reklamy







                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          dotka pycha te wafelki...jadłam mmmmmmmm
                          kruszynka B czuje się bardzo dobrze...jeśc może coraz więcej produktów no tylko nie pozwalam mu warzyw (sałaty,ogórków,pomidorów)
                          fasolka życzę wytrwałości z pożegnaniem smoczusia..i wpadam na pomidorówkę...uwielbiam ją
                          a ja odpoczywam...drugie pranie już się pierze,umyłam okna,posprzątałam i zamierzam śniadanko jakieś zjeśc





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Fasolka tez to sobie pomyslalam, no ale kurde jak mam Wam cos dobrego polecic bez pisana o tym nie da sie
                            Niunia ale Ty ekspres jestes, zwolnij dopiero po 10 haha


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              FASOLKA my Mielismy szczęście w nieszczęściu -cypus zachorował na odrę i róźyczke poszczepienną jak miał 19miesięcy i sam odrzucił smoka. życzę powodzenia :-D

                              NIUNIA może wpadniesz do mnie w tym sprzątającym amoku :-))mojemu domowi przydał by się ful serwis ha ha cieszę się że synuś juz dochodzi do siebie

                              DOTKA od dwóch dni nie rozstaje się z biżuterią od ciebie, a wafelków napewno spróbuje .





                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Fajnie zeCi sie podoba ten komplecik fioletowo-rozowy, sama tez w nim wczoraj chodzilam, a dzis perelki przywdzialam


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X