Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    O jestem kobietki nareszcie w pracy miałam taki młyn że szok

    docia dziękuję za cudne pudełeczka
    melodya witaj na forum

    tyle się dzieje u was znów mam tyły ale obiecuję poprawię się
    wczoraj mieliśmy straszną burzę i zasilacz mi padł od rutera i brak neta od rana zimno i brzydko bleee
    ja mam już 24 na 28 dc i zaczyna mnie brać nerwówka chodz widzę że małe szanse jak zwykle
    dziewczynki kiedy testujecie ?mamy podobne cykle!a może nie testujemy ???

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Ja to chyba testowanie odpuszczę z resztą @ i tak przyjdzie jak w zegarku a po tym głupim dupku znowu mnie piersi bolą




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Witam ponownie Drogie Panie,
        u Na nadal nic, ale na dobrą sprawę dopiero pełną parą ruszymy za około miesiąc, może dwa, czeka nas przeprowadzka.
        Zaopatrzyłam się w mikroskop owulacyjny, paski owulacyjne i 7 testów ciążowych . Czekam, aż przyjdą ;-)).

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          ależ się rozpisałyście
          Carin i Melodyo witamy w naszych skromnych progach
          a co to jest ten mikroskop i jak go używać?? sorki ale nie nadążam za postępem .......zresztą przy pierwszym dziecku nie musiałam niczego stosować hehe wystarczyło chcieć. No i czy zamiast tego wszystkiego nie lepiej na monitoring do gina iść?
          Co do testowania - to ja nie testuje wcześniej niż dopiero jak @ się spóźni, nawet testu nie kupiłam co już zwykle miało miejsce - ja już wszystko olałam i na nic ochoty nie mam, w przyszłym m-cu przestaję brać dupka bo mam gorsze PMS po nim niż przed nim ja odpuściłam i żyję normalnie, nie myślę nie doszukuje się nie wiadomo czego i w sumie czekam już tylko na wrzesień jako "dotarcie do mety" - niestety jako przegrana

          Kruszynko nie przejmuj się tym co mówią, tak jak powiedzialy Ci dziewczyny - takie dogryzki wg mnie wynikają z zazdrości, tacy już są ludzie i nic się na to nie poradzi.
          Dotka ja mam 28 maja i 11 czerwca wesela - dałabyś radę sklecić mi ładniutkie karteczki? takie wiesz ślubne jasne delikatne? chciałbym dać coś oryginalnego i pewnie bym sama coś zrobiła ale Ty masz już dziurkacze więc nie chce mi się kupować jak coś to ja chętna też jestem







          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Cześć dziewczynki!

            carin ale narzędzia pracy super
            fasolka jak odpuścimy to akurat się uda
            becia nie ma to jak znajomość swojego organizmu
            melodya napisz coś więcej o tym kompiku cyklu
            docia pewnie zajęta robotą

            miłego dzionka życzę ja na sprzątaniu domu go rozpocznę a wieczorkiem może gdzieś wyskoczymy

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              witajcie
              ostatnie chwile na siedzenie przed kompem - później czeka mnie sporo pracy.
              Dziś wyprawiamy urodzinki Oli (choć są we wtorek, ale Ola pierwotnie urodziła się w sobotę więc .......... ) jak zjemy śniadanko jedziemy do mojej mamy zrobić sałatki, mięsko na grilla przyprawione i się pekluje. Tort dziś odbieram i muszę dokupić parę gadżetów na przyjęcie
              iii się bawimy
              wiecie, już myślałam że z zabawy na świeżym powietrzu nic nie wyjdzie bo pogoda nie zapowiadała się ale...............JEST PIĘKNIE!!!! świeci słoneczko nie ma wiatru tempka rośnie - grzeczne dzieci mają piękną pogodę na urodzinki







              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                dzień dobry BAJTEL
                my już po spacerze z sunią , cyprian wczoraj taki numer wywinął - matka wyszła na pół godz do sklepu a młody za paskudził całe mieszkanie ojcu ,płakał i wymiotował :-((

                NIUNIA przykro mi że tak szybko B znowu coś za łapał, mój miał 2tyg temu grypę zoladkową i też go brzuszek bolał.

                Fasolka smutno mi cholernie że wam nie wychodzic,że wszystkie tak cierpicie :-<





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  to miłej zabawy kochana i czekam na zdjęcia z imprezy :-D

                  ja kończę kawke i idę z młodym na zakupy i do dziadka, zamówić na allegro ta nakładke bo wyobraźcie sobie że w każdym z 3sklepów nie było i będę za 2 tyg a ja potrzebuję na już! i muszę przepłacić wrrr





                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Fasolka dużo zdrówka i radości dla Oleńki!!!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Napisane przez fasOla08 Pokaż wiadomość
                      witajcie
                      ostatnie chwile na siedzenie przed kompem - później czeka mnie sporo pracy.
                      Dziś wyprawiamy urodzinki Oli (choć są we wtorek, ale Ola pierwotnie urodziła się w sobotę więc .......... ) jak zjemy śniadanko jedziemy do mojej mamy zrobić sałatki, mięsko na grilla przyprawione i się pekluje. Tort dziś odbieram i muszę dokupić parę gadżetów na przyjęcie
                      iii się bawimy
                      wiecie, już myślałam że z zabawy na świeżym powietrzu nic nie wyjdzie bo pogoda nie zapowiadała się ale...............JEST PIĘKNIE!!!! świeci słoneczko nie ma wiatru tempka rośnie - grzeczne dzieci mają piękną pogodę na urodzinki
                      A ja też dzisiaj jadę na urodziny do chrześniaka mojego męża a jutro na komunie ech zachciało się ludziom zabaw




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        http://allegro.pl/donna-mikroskop-ow...595111487.html

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Zrobilam na zamowienie 2 kartki na Dzien Mamy to Wam pokaze efekty

                          Fasolka, Beatka milej imprezy ale Wam fajnie, narobilyscie smaka tym grillem, ze ja swojemu juz powiedzialam ze jak przyjedzie to sezon grillowy na balkonie zaczynamy

                          Niunia biedny Twoj B, mam nadzieje ze dzis juz lepiej sie czuje

                          Carin Twoj juz 2 latka bedzie mial w tym roku, ale czas leci, a pamietam jak pol roku mial. Wpadaj czesciej

                          Bajtelki dziekuje za pamiec, na co pudeleczka przeznaczysz?

                          Melodyjka witaj i rozgosc sie



                          Last edited by dotka85; 26-05-2011, 08:24.


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Hello dziewczynki
                            dotuś karteczki jak zwykle śliczniusie
                            a u nas gorzej...byłam dzisiaj z Bartkiem na pogotowiu...znowu ma zapalenie ucha tego co ostatnio....dostał antybiotyk na 10 dni a potem znowu na kontrol do laryngologa..ale teraz pojade z nim do DSK a nie do tej starej.....co wtedy
                            fasolka i beatka życzę milusiej imprezy...





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              oooo kurczę Niunia ale się rozchorował - masakra jakaś ucałuj B od nas (mnie i Oli)

                              Dotka wszystko co robisz jak zawsze osłodzę - bo fajowe - już złożyłam zamówienie
                              Dziekuję za życzenia w imieniu Oli i oczywiście zdjęcia pokaże jak już je zgramy.
                              Impreza się udała, pękam w szwach ale ruchu mi nie brakowało - zarażona pomysłem babingtona wyciągnęłam te wapniaki do zabawy hihi
                              Tort fajowy a jaki pyyyycha - jak która chce to teleportować się bo jeszcze zostało. Czekoladowa biedronka jedynie zjedzona do cna hehe
                              no tyle w skrócie ode mnie







                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                ...aha Carin - fajna sprawa ten mikroskop, mi gin właśnie jako ciekawostkę opowiadał jak sie bada (na medycynie, jak on studiował czyli baaardzo dawno) o tym właśnie jak wygląda śluz pod mikroskopem płodny - mówił o tych strukturach paproci a nawet o tym, że najbardziej płodny śluz występujący w dniu owulacji pobrany z okolicy szyjki powinien ciągnąć sie na jakieś nawet 10 cm
                                .....ale ja tego nie sprawdzam aż tak i przyznam że mi się nie chce - szłam do tej pory na łatwiznę natomiast teraz uznając, że ta wiedza mnie bardziej stresuje to porzuciłam te działania haha







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X