Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
    BAJTELKU wiek nie jest ważny moja ciotka urodziła w lutym córeczkę Tosie i ma 39lat i 17 letniego syna. :^) u nas jest śnieżyca masakra jakaś i pradu nie ma i nie wiadomo kiedy będzie:-( a Cypus przeziebiony i em też
    dzięki gratulacje dla cioci -zgadzam się z Tobą

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dokładnie Bajtelku wiek to sprawa drugorzędna dla nas - moja Babcia <świętej pamięci już> urodziła ostatnie dziecko (a miała ich łącznie 4) dobrze po 40 . Myślała już przekwit i te sprawy a tu rach ciach się trafiło
      To tylko dowód na to że dzieci przychodzą w najmniej oczekiwanych dla nas momentach







      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Witam kochane, ja dzis pospalam sobie dluuugo bo do 10 prawie.
        Potem sniadanko i ulubiona pora dania - czyli kawka i cos slodkiego

        Wczoraj mnie naszło by zrobić kolejne pudełko, pomysł przyszedł do głowy i nie pozwolił poczekać do dziś - więc zrobiłam.

        To mniejsze niebiesko-żółte dla przyjaciólki która jutro ma imieniny.
        To większe może wystawię na allegro bo jeszcze nie ma właściciela i wpadnie jakiś grosik

        Wczoraj kupiłam sobie kolczyki i wisiorek do nich to też zaraz Wam zaprezentuję.

        I na koniec okropna pogoda u mnie pada snieg !!! i deszcz







        i wszystkie razem



        i kolczyki



        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Hej kobiety ja folik biorę już o matko chyba z pół roku tak jakoś 3 miesiące zanim zaczęliśmy się starać a byłam ciekawa czy bierzecie coś więcej.
          A u nas pogoda nawet ładna tylko taki zimny wiaterek czasem zawieje ale da się przeżyć.




          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Dotka świetne pomysły - mnie tylko nurtuje czy Ty to wszystko (tzn kwiaty, i inne elementy te wzorzyste) sama robisz? wycinasz?
            też bym się bawiła w takie rzeczy bo lubię....ale czasu brak - mała coś co chwilę wymyśla i ledwo mam czas posprzątać po całym dniu w domu
            Becia folik wystarczy - jesz pewnie regularnie, dobrze (bo ja to różnie hehe z braku czasu ) i tylko włączyłam ten magnez - sieknęłam sobie na początek 2x2tabl bo miałam okropny niedobór i już widzę po takiej końskiej kuracji, że mój nastrój i nerwy są na wodzy więc już zmniejszyłam - polecam nerwuskom

            Ja swoich domowników wygoniłam z domu do cioci R, a że ja chorawa i smarkata to siedzę w domu .......szczerze nie mam ochoty teraz na takie rodzinne spendy bo akurat się do niej pozostała rodzinka zjechała.
            także mam co najmniej 3 godz "luz blues"
            ...........hmmmmm może się kimnę







            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Helllo kobietki
              ale pogoda dzisiaj u mnie....straszna..zimno i pochmurno..tylko się powiesic..i tak prawie minęła majówka że przesiedzieliśmy ją w domu i nigdzie nie jezdziliśmy (oprucz rowerowej przejażdżki)...cztery dni zleciały nie wiadomo gdzie..boziuuu jak ja bym chciała gdzieś wyjechać stąd nawet na jeden dzień..
              dotka pudełeczka śliczneee
              milusiego dzioneczka przynajmniej Wam życze...





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Fasoleczko dziękuję. Te kwiatuszki z grochem w srodku robie sama, wszelkie wyciananki tez przy pomocy gilotyny i roznych dziurkaczy ozdobnych. Kwiaty rozyczki kupilam juz gotowe,tak samo ta podkladka na tym pudelku niebieskim to okragla serwetka na ciasteczka

                Niuniu mi tez wolne szybko zlecialo, a dzis jak mam wolne akurat to pogoda beznadziejna, śnieg i zimno, + 3 stopnie tylko.

                Bajtelku ja zawsze powtarzam ze metryka sie nie liczy tylko to na ile sie czujemy, mlody duch to i mlode cialo

                Beatko do Ciebie ten wiaterek chyba dopiero przywieje snieg

                Jako fotograf amator nie mogłam się oprzeć dzisiejszemu zjawisku i wyruszyłam z domu żeby to uwiecznić, efektem dzielę się z Wami

                P.S. mam nadzieje ze Was nie zameczam moimi zdjeciami, jesli tak to powiedzcie...

                Last edited by dotka85; 03-05-2011, 15:12.


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Dotka - weź z tym "zanudzaniem" bo Ci kopa zasadzę pewnie, że nie zanudzasz bo na takie rzeczy aż miło popatrzeć

                  u mnie okropnie leje, 4 stopnie tylko fakt że majówka kompletnie w tym roku nie wypaliła.
                  Ja sobie siedzę i wymyślam prezent dla mojej Misi - urodziny się zbliżają a ja mam mętlik w głowie no i coś na menu dla gości (oprócz tortu hehe) może macie jakieś proste sprawdzone pomysły - wiecie to nie impreza jakaś wykwintna, mało tego chcę żeby goście byli po obiedzie więc jakieś przekąski i desery







                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Fasolko haha tylko nie kop
                    Może jakies koreczki i jakas sałatke zrobic?
                    Ja jestem raczej od pieczenia, od wymyślania przekąsek jest moj R, on lubi gotowac ja wole piec

                    Polecam Ci blog mojej kolezanki dużo przepisow juz wyprobowalam i sie nie zawiodlam, wszystkie mi sie udaly Zaleta ich jest ze sa w wiekszosci sa łatwe i dosc szybkie do zrobienia, no i pyszne

                    http://www.monia-w-kuchni.blogspot.com/


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      no powiem Ci że fajny blog - juz wyczaiłam tam coś - szczególnie ta tarta migdałowa z lodami mogłaby być suuper
                      ja niestety jestem trochę beztalencie do sałatek więc muszę coś podpatrzeć na necie







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Brr jak zimno my w centralnym musieliśmy napalić i to w maju!!!

                        doccia strasznie piękne te twoje pudełeczka takie cudeńka może na sprzedaż porobisz na dzień matki to kupie ze dwa + koszty przesyłki i dziewczyny też się załapią
                        blog cudowny i przepisy łatwe się sprawdzają
                        idę robić czerwoną herbatkę

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Fasolka Fajnie ze blog podpasowal ja tej tarty jeszcze nie robiam, ale kusi oj kusiii

                          Gosiu u mnie tez kaloryfery sie wlaczyly, snieg w maju no szok
                          A i zamowienie przyjete to bede miala pracowity tydzien hihi ale lubie to, dzięki :*


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Ale jaja z tym śniegiem...dobrze że u nas nic nie pada..ale dalej pochmurno i zimno...brrrr...
                            ja pije dzisiaj wyjątkowo dopiero drugą kawe...
                            dotuś a ile by kosztowały 2 pudełeczka z przesyłką?może i ja sie skusze na dzień Mamci





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Niunia małe pudełeczka sprzedaje po 8zł i maja wymiar 7,0 x 3.0 cm, natomiast duże po 16zł i maja wymiar 14,0 x 3.0 + przesyłka chyba z 7zł polecona oczywiście, jak byś była zainteresowana to daj znać na priv


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                dotuś napisałam na priv..





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X