Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
    fasolka mamy podobne cykle ja dzieś mam 13 dc i już po owulce teraz czekać na @
    po terapii witaminami ja femibion1 a M androwit kilka cyklów, odrzucamy teraz wszytko i stawiamy na spontan i 0 stresów i nerwów bo to najbardziej blokuje owulke nie mówiąc już o bara bara który staje się nieprzyjemny.
    miesiące letnie sprzyjają zapłodnieniu więc cieszmy się latem jak mówi mój gineki bawmy się do woli nie tylko w płodne dni! to ważne!! a fasolka sama do nas przyjdzie tylko jak wyłączyć myślenie?

    kupiłam sobie test Acon ultraczuły już od 10mlU/ml miałyście kiedyś w kdc testowałyście?
    chce szybko zatestować nie tylko ze względu na leki ale i na spokój !!
    No to mamy ten sam dc ja też dzisiaj 13. A jakie masz długie cykle??




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Napisane przez fasOla08 Pokaż wiadomość
      biorę dupka bo jesienią moje cykle zawirowały a zawsze były jak w zegarku - dostałam lek po jednym usg i od 16 dc miałam brać - niestety w styczniu owulka się przesunęła i biorąc leki nabawiłam się torbieli - wszystko się dobrze skończyło ale................niesmak pozostał więc od stycznia postanowiliśmy robić właśnie usg żeby już tego błedu nie popełnić - raz skusiłam się na testy owu - tak żeby zobaczyć jak pokryją się z usg iiiiiiii.........muszę powiedzieć że są na prawdę wiarygodne (ja kupowałam LH-TEST i później starter BOBOPLAN ) ale zostaliśmy przy usg
      no a co do testów to ogólnie w aptekach żaaaaadko kiedy mają takie czułe - z tych co wykukałam najczęściej spotykanych to taką czułość ma TYLKO bobotest ale ten "sikany" nie kasetkowy (bo ten już ma normalną czułość)
      Ale dla mnie bobotest jest najlepszy.




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        fasolka kiedyś długo stosowałam testy owu i mierzenie tęmpki teraz to wszystko rzuciłam a przynajmniej testy na pewno,tempkę mierze sporadycznie dla upewnienia moich podejrzeń,rozmawiam z ginem prze telefon często i moje przypuszczenia się sprawdzają pózniej na wizytach-a tak to staram się już bardzo,bardzo długo o zdrową ciąże i dużo przeszłam,poczytaj forum,znam mój organizm i każde zakłócenie cyklu wyłapuje nawet jak nie chcę obserwować organizmu to samo przychodzia to błąd bo trzeba sobie odpuścić !!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
          fasolka kiedyś długo stosowałam testy owu i mierzenie tęmpki teraz to wszystko rzuciłam a przynajmniej testy na pewno,tempkę mierze sporadycznie dla upewnienia moich podejrzeń,rozmawiam z ginem prze telefon często i moje przypuszczenia się sprawdzają pózniej na wizytach-a tak to staram się już bardzo,bardzo długo o zdrową ciąże i dużo przeszłam,poczytaj forum,znam mój organizm i każde zakłócenie cyklu wyłapuje nawet jak nie chcę obserwować organizmu to samo przychodzia to błąd bo trzeba sobie odpuścić !!
          ja nie mierzę tempki - zresztą nic by mi takie pojedynczy cykl nie powiedział - a jak mierzysz tzn rano przed wstaniem to na pewno, ale gdzie i jakim termometrem bo ja niestety elektroniczne mam głeboko w nosie pokazują nieraz istne głupoty
          a co do obserwacji to ja jakoś nie specjalnie się wsłuchuje w siebie ale wiem kiedy coś jest nie tak jak powinno - np nigdy nie miałam torbieli, nie wiedziałam jak się objawia ale sam fakt, że działo sie ze mną to czego nigdy nie doświadczyłam skłoniło mnie do wysnucia wniosku, że coś nie jest jak powinno - i nie myliłam się a nawet zdziwiona nie byłam po diagnozie lekarza







          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            A ja mam skończone 27 lat...rocznik 84....stara dupa ze mnie..
            my już po przejażdżce rowerowej...wczoraj już chcieliśmy ale pogoda nie dopisała to trza było dzisiaj wykorzystac dzionek...wiecie dobrze to robi na odchudzanko ..
            teraz mój ślubny pojechał po gaz bo sie skończył i będę frytki smażyc..taki szybki obiadek zapraszam
            Last edited by niunia2004; 02-05-2011, 15:36.





            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              a ja mam 24 lata:P czyż bym była naj młodsza????





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                becia cykl ostatni to 28 ale miałam już i 30 -31 chyba się unormowało do 28-29
                o wieku nie pisze sorki tylko na priv
                miłego wieczoru pa pa pa

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość

                  o wieku nie pisze : sorki tylko na priv
                  miłego wieczoru pa pa pa
                  bajtel a dlaczego ?? czyżby był to wstydliwy temat ja mam 38 lat i jestem chyba najstarsza na tym forum ale sie tego nie wstydzę, mam małe dziecko i czuje sie młodo w końcu mam tu wspólne tematy z dziewczynami które mogłyby być moimi córkami jak bym sie dobrze w życiu postarała
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                    a ja mam 24 lata:P czyż bym była naj młodsza????
                    Przykro mi ja we wrześniu kończę 23 :P
                    Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
                    becia cykl ostatni to 28 ale miałam już i 30 -31 chyba się unormowało do 28-29
                    o wieku nie pisze sorki tylko na priv
                    miłego wieczoru pa pa pa
                    no to prawie tak jak u mnie ja mam (od niedawna) równo co 29 dni




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      BEATKO już się martwiłam ha ha a przy tobie czuję się staro i mam już dużego syna :^) czy becikowego juz nie będzie? coś dzisiaj mój emek wspominał? ja parę godzin szukałam mebli do kuchni a em się nic nie podoba :-(





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        A dziewczyny wiem że już pisałyście ale nie chce mi się od nowa czytać wszystkiego ale co bierzecie przed ciąża tzn chodzi mi o jakieś witaminy magnez etc.
                        Kruszyna jak staro toż to dopiero początek życia




                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Beatko w zasadzie najważniejszy jest kwas foliowy - możesz kupić w aptece preparat FOLIK i brać - ja jeszcze teraz zaczęłam magnez z witB6 bo jestem nerwowa i mam skurcze ale podobno działa wspomagająco - poza tym naprawdę nic więcej - tylko zdrowa dieta bogata w naturalne witaminy







                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            dzień dobry w ten mroźny poranek - u nas pada śnieg już go dosyć nasypało :-{

                            ja brałam kwas już na 3 miesiące przed staraniami i tak gin mi zalecił i w każdej książce i gazecie tak pisze. ja biorę magnez z tego samego powodu co Fasolka ale dobre jest też żelazo. nieraz biorę zestaw witamin dla kobiet z zen szeniem a dla mężczyzn ważny jest cynk i żelazo i ruch ha ha





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Cześć dziewczynki,ja brałam kwas foliowy,femibion 1 czasem magnez bo lubię kawę a ona wypłukuje
                              a teraz tylko kwas foliowy
                              dzięki za wyrozumiałość co do wieku ale zapewniam was staraczki że jestem z was najstarszakalendarzowo bo duchem i ciałem to mam ze 30,prowadzę zdrowy i aktywny tryb życia i tyle!

                              śnieg brrr nie zazdroszczę u nas słońce i zimny wiatr

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                BAJTELKU wiek nie jest ważny moja ciotka urodziła w lutym córeczkę Tosie i ma 39lat i 17 letniego syna. :^) u nas jest śnieżyca masakra jakaś i pradu nie ma i nie wiadomo kiedy będzie:-( a Cypus przeziebiony i em też





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X