Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hello kobietki
    pogoda u mnie paskudna fakt nie pada ale pochmurno i zimnooooo
    jeszcze nie wiem co dzisiaj będziemy robic..zobaczymy jak małż wstanie z Bartkiem to może się wymyśli bo jeszcze śpią..
    kruszynka Twój chłopak cudowny będzie miał wzięcie piesek też super słodziak
    milusiego dzioneczka





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Witajcie z rannym słoneczkiem ale wiatr zimny nie wiadomo co dziś będziemy robić tak jak u niuni muszą powstawać domownicy
      nie mam zamiaru tak jak wczoraj zmoknąć
      może po marketech przejdę poszukam ciuszków na lato bo zmiana garderoby by się przydała no zobaczymy po śniadanku dziś moja kolej robienia
      miłego poranka

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        dzień dobry kochane :-D
        jak tam po weekendzie??? która się starała bardzo bardzo?? przyznać się tu zaraz !:-P
        u nas wczoraj nie padało ale chłodno było ale jakie słońce-od razu lepiej się czuje . wczoraj od 15 do 20 byliśmy na ogródku u rodziców , dotleniliśmy się , grilla rozpaliliśmy :-))

        Ja zaczęłam brać podwójną dawkę magnezu i wit b6, muszę kupić kwas foliowy pamiętam że przed cypem brałam 4miesiące wcześniej i tak miałam kwarantanne po szczepieniu po różyczce. czytałam ciekawy artykuł o przygotowaniach do ciąży jakie wit mają brać mezczyzni itd. więc lecę po wypłacie do apteki :-D
        muszę gina odwiedzić a byłam miesiąc temu i się pytał czy nie planuję drugiego dziecka ha ha nie wiem tylko czy cytologię mi zrobi bo mam jeszcze ważną.

        BAJTELKU ja się boję kotów a mój em kocha psy więc mamy psa.





        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          A ja dzis w pracy
          Zaraz do kawki sie zabieram i ciasteczko palaszowac
          Wczoraj wieczorem zrobiłam kolejne pudełeczko dla przyjaciółki na imieniny, to jak obcykam to sie znow Wam pochwale, jesli macie w ogole ochote obejrzec


          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Hej my z mężem to od piątku po naszych kłótniach się "godzimy" co noc a w środę do gina ale mi się nie chce jechać masakra normalnie.
            U nas dalej zimno a Krzyś w pracy siedzi. Wczoraj nie miałam czasu zajrzeć bo pojechaliśmy do mamy i wróciliśmy całkiem wieczorem a jeszcze dostaliśmy zaproszenie na komunie trochę mi się nie chce imprez w ogóle chodzę jakaś nie wyspana przez te święta wszystkie zaraz to przed kompem zasnę




            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              haha dobre : kto się stara?
              no my się intensywnie "produkujemy" już od 9 dc - dziś mam 14 i pewnie do 16 jeszcze się sprężymy ja co prawda nie mam już "ciśnienia" - mało tego jestem zupełnie nastawiona na to - co ma być to będzie i że pewnie nic nie będzie i dlatego szukam kota
              Beatko ja też mam teraz wizytę, ale w czwartek - na szczęście ja poprosiłam już tylko o jedną wizytę przed samym wzięciem dupka, żeby sprawdzić czy już jestem po. Zrezygnowałam z monitoringu - nic nie daje, a ja wiedząc kiedy mam owulkę i słysząc hasło : "ostatni dzwonek - do roboty" zapala mi sie czerwona lampka w oczach i jak się możecie domyśleć - zero przyjemności, stres i nerwy dla nas obojga - pewnie dostanę za to referat od gina na wizycie ale ja też mam już przygotowany wykład w razie co .
              dziś siedzę do późna sama bo R ma remanent w pracy i wróci po 22, jutro jeśli pogoda pozwoli robimy ognicho
              Kruszynko a jakie to witaminki dla facetów?? może i ja mu takowe zakupię. I w sumie wiecie słyszałam o tym magnezie i wit b6 ale nie wiem na co on ma właściwie działanie przy staraniach? ja go kupiłam i biorę bo mam skurcze i jestem nerwowa więc mam ewidentny brak - R też kazałam brać bo pije kawy sporo i ma trochę nerwów w pracy







              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Minko ja idę tylko po receptę na dupka i tyle ale i tak mi się nie chce jechać. A nie wiem czy nie rzucić tych leków ale z drugiej strony to jeżeli mają pomóc sama nie wiem ale na razie jeszcze pójdę.




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Fasolka czemu ostatni dzwonek? w jaik wieku jestes bo oczywiscie nie pamietam ja dla przypomnienia napisze ze ja 26, reszta tez niech sie przypomni

                  Kup swojemu Salfazin nie jest drogi i bierze sie 1 tabl po kolacji, ma duzo cynku co jest bardzo wazne dla plemniczkow


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Ja we wrześniu 23.
                    Ale nie o to mince chodziło tylko jak szła na monitoring to jej lekarz mówił kiedy czas i przez to większe nerwy.




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      fasolka mamy podobne cykle ja dzieś mam 13 dc i już po owulce teraz czekać na @
                      po terapii witaminami ja femibion1 a M androwit kilka cyklów, odrzucamy teraz wszytko i stawiamy na spontan i 0 stresów i nerwów bo to najbardziej blokuje owulke nie mówiąc już o bara bara który staje się nieprzyjemny.
                      miesiące letnie sprzyjają zapłodnieniu więc cieszmy się latem jak mówi mój gineki bawmy się do woli nie tylko w płodne dni! to ważne!! a fasolka sama do nas przyjdzie tylko jak wyłączyć myślenie?

                      kupiłam sobie test Acon ultraczuły już od 10mlU/ml miałyście kiedyś w kdc testowałyście?
                      chce szybko zatestować nie tylko ze względu na leki ale i na spokój !!
                      Last edited by bajtel; 02-05-2011, 13:57.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dotuś ja mam 26l, rocznik 85(chyba tak jak Ty) - tak jak Becia napisała - monitoring zaczynaliśmy od 11 dc i zazwyczaj następna wizyta była 13-14dc i wtedy pokazywał, że już pęcherzyk świeżo pękł - i wtedy hasło: do roboty ostatni dzwonek no i stres - bo mała nie chciała iść spać do późna, bo no właśnie już pękł i mało czasu w końcu to TYLKO 24h i wiesz taki stres czy zdążymy - czy nam się chce czy nie (a czasem się nie chciało) to wiedzieliśmy, że trzeba.
                        Czytałam różne rzeczy na necie - że większości dziewczynom tak właśnie się udawało bo wcelować nie mogli i po monitoringu-BACH ! i już w ciąży - u nas niestety ta metoda nie dosyć, że nie pomogła to jeszcze szkodziła nam na psychikę
                        te witaminki zobaczę w aptece - dzięki wielkie
                        Beatko a czy lekarz jest pewny że masz owulkę do tego czasu kiedy masz brać dupka? bo ja idę własnie tylko po to - jak wiesz już raz się dorobiłam torbieli (i gdyby nie moje dolegliwości dziwne - menopauzowe niejako ) to byśmy nie wiedzieli - ona sama pękła i się wchłonęła ale no właśnie przy monitoringu dowiedziałam się mniej więcej kiedy mam 13-14 dc to przez te m-ce był max ale wtedy kiedy zrobiła się torbiel owulki jeszcze w 16 dc nie było - tzn może by była lada chwila ale biorąc dupka ją wstrzymałam - porozmawiaj o tym z lekarzem - jeśli nie miałabym usg to rzuciłabym to dziadostwo w cholerę, ale przymierzam się do tego żeby to odstawić tylko pogadam z lekarzem.
                        W każdym razie do monitoringu nie wrócę z własnej nieprzymuszonej woli i powiem mu, że jak widać ta metoda nam nie służy - robimy to po swojemu tak jak z Olą i jak nie wyjdzie to trudno - szkoda tylko bo chciałabym znać przyczynę naszych niepowodzeń a do tego już chyba nie dojdzie skoro jak to stwierdził, że dopiero po roku starań można robić dochodzenie to widać wczesniej nie ma na to ochoty







                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
                          fasolka mamy podobne cykle ja dzieś mam 13 dc i już po owulce teraz czekać na @
                          po terapii witaminami ja femibion1 a M androwit kilka cyklów, odrzucamy teraz wszytko i stawiamy na spontan i 0 stresów i nerwów bo to najbardziej blokuje owulke nie mówiąc już o bara bara który staje się nieprzyjemny.
                          miesiące letnie sprzyjają zapłodnieniu więc cieszmy się latem jak mówi mój gineki bawmy się do woli nie tylko w płodne dni! to ważne!! a fasolka sama do nas przyjdzie tylko jak wyłączyć myślenie?

                          kupiłam sobie test Acon ultraczuły już od 10mlU/ml miałyście kiedyś w kdc testowałyście?
                          chce szybko zatestować nie tylko ze względu na leki ale i na spokój !!
                          nie słyszałam i nie widziałam takiego testu - ale fakt, ze ma tak niski próg czułości stawia go na dobrej pozycji wg mnie. Większość ma niestety 25 i gówno prawda że pokazują już 6 dni po zapłodnieniu. Ja z Olą testowałam najwcześniej na drugi dzień po terminie @ - w pre teście (25mlU/ml) pokazała się blada kreska ale to nie norma bo niektórym już na trzy dni przed @ pokazują się grube krechy - tak więc spróbować możesz na trzy dni przed a później w dniu@ jak się bedzie spóźniać
                          z tym myśleniem to tak jak mowisz - to cholernie trudne - ale ja np już wywaliłam z siebie myśli że mogę być na myśli że pewnie nie jestem i zyję i robię to co chcę - jedynie uważam z lekami
                          wiesz z tym bara bara to u mnie np jest tak - że jak mam @ i tuż po nim to jestem jak niewyżyta a im bliżej owulki tym mogła bym zapomnieć o seksie no a po to już w ogóle rzadko mam chęci







                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            bajtel a robisz test owu czy usg? skąd wiesz że już po? bo ja w sumie nie wiem czy miałam jeszcze czy nie - śluz pojawił sie jakies trzy dni temu pobolewał brzuch lekko ale nie było pewnych wyraźnych cech jakie zawsze kiedyś mi towarzyszyły przy owulce - np zawsze poprawiałam się wręcz ekspresowo cera - a teraz nie zauważam już od jakiegoś czasu tego śluz jest jeden max dwa dni i koniec zmienia się szybko







                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              O tych testach czytalam sporo i dziewczyny chwala, rewelacja wykrywaja b. wczesna ciaze, warto je znalezc w jakies aptece choc nie w kazdej sa
                              Last edited by dotka85; 26-05-2011, 08:11.


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                                To tak jak ja tez 85' z ta roznica ze Ty masz juz core spora, a ja nie mam nikogo

                                To Ty tez bierzesz progesteron widze, to tak jak ja a skad wiesz kiedy zaczac brac, ze jest juz po owu jak np nie chodzisz co miesiac na monitoring sprawdzac czy juz pecherzyk pekl?

                                O tych testach czytalam sporo i dziewczyny chwala, rewelacja wykrywaja b. wczesna ciaze, warto je znalezc w jakies aptece choc nie w kazdej sa
                                biorę dupka bo jesienią moje cykle zawirowały a zawsze były jak w zegarku - dostałam lek po jednym usg i od 16 dc miałam brać - niestety w styczniu owulka się przesunęła i biorąc leki nabawiłam się torbieli - wszystko się dobrze skończyło ale................niesmak pozostał więc od stycznia postanowiliśmy robić właśnie usg żeby już tego błedu nie popełnić - raz skusiłam się na testy owu - tak żeby zobaczyć jak pokryją się z usg iiiiiiii.........muszę powiedzieć że są na prawdę wiarygodne (ja kupowałam LH-TEST i później starter BOBOPLAN ) ale zostaliśmy przy usg
                                no a co do testów to ogólnie w aptekach żaaaaadko kiedy mają takie czułe - z tych co wykukałam najczęściej spotykanych to taką czułość ma TYLKO bobotest ale ten "sikany" nie kasetkowy (bo ten już ma normalną czułość)







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X