Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    oo helloł girls
    dzień piękny i u mnie się zapowiada, ciekawe czy jednak się utrzyma taka piękna aura na weekend bo ktoś mi majaczył, ze ma się popsuć i być deszczowo
    ......a my zaplanowaliśmy ognisko w sobotę więc zobaczymy co z tego wyjdzie.

    Niunia nie wiem czy czytałam gdzieś, ale ile Ty się starasz o drugie bobo? no i jak tam - robisz test?

    Kruszynko a co Ty za leki bierzesz w czasie @?







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Fasolka biorę tabletki anty :^) i chce je powoli odstawić





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
        Fasolka biorę tabletki anty :^) i chce je powoli odstawić
        aaaaaa a ja myślałam, że Ty już się starasz a to dopiero tak naprawdę będziesz się starać







        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Kruszynka i jak po rozmowie?
          Niunia testowalas??? dalej brak @ miewalas juz takie dlugie cykle?


          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            FASOLCIA wacham się cały czas chcę bardzo drugiego dzidziusia i Paweł też ale mam mnóstwo obaw tym bardziej że tylko on pracuje. ostatnim razem po 3 cyklach po odstawieniu tabletek zaszłam w ciążę ale bardzo chce to tylko kwestia paru miesięcy .

            DOTKA po rozmowie ok, jutro idę na próbę na 2godz ale znając życie wymięknę -będę sprzątać w hotelu .

            em w pracy do 18 a ja jak Cypu wstanie ide na działkę ze zbujami moimi i będę się wygrzewać na słoneczku.
            a wy dziewczynki co porabiacie?





            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
              FASOLCIA wacham się cały czas chcę bardzo drugiego dzidziusia i Paweł też ale mam mnóstwo obaw tym bardziej że tylko on pracuje. ostatnim razem po 3 cyklach po odstawieniu tabletek zaszłam w ciążę ale bardzo chce to tylko kwestia paru miesięcy .

              DOTKA po rozmowie ok, jutro idę na próbę na 2godz ale znając życie wymięknę -będę sprzątać w hotelu .

              em w pracy do 18 a ja jak Cypu wstanie ide na działkę ze zbujami moimi i będę się wygrzewać na słoneczku.
              a wy dziewczynki co porabiacie?
              wiem co czujesz bo ja też bardzo chcę drugie, ale też strach o finanse - wiecie praca dziś jest jutro jej nie ma - ja mam wychowawczy do września i jeśli nie uda się do tego czasu to niestety .......... umowa wygasa i muszę szukać nowej pracy z czym łatwo nie będzie, a właśnie z jednej pensji nie wyobrażam sobie życia
              no ja wyszłam z Olą bo już zdrowa, poszłyśmy na spacer i na frytki i w drodze powrotnej nas deszcz pogonił







              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                ej no gdzie się wszystkie podziewają
                ja tu zaglądam, czekając na jakieś newsy od np Niuni a tu ciiiiiiiisza
                no weźcie kobity







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  No Niuni nie widac cos, ciekawe co u niej

                  Ja dzis popoludniu zrobilam juz na dzien mamy fajne pudeleczko jutro cykne foty
                  a ponizej szkatulka moja
                  Last edited by dotka85; 26-05-2011, 08:10.


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Dotka masz Ty fantazję świetne pudełko naprawdę







                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      witam z rana pewnie wszystkie spicie :-D
                      DOTKA śliczne pudełko choć nie moje kolory :-P

                      my po spacerku , brrr zmarzliś my takie słońce a tak zimno. em w pracy i trochę się martwię bo nie mogę się do niego dodzwonić :-(
                      odstawiłam tablety :-) muszę jakieś witaminy kupić i kwas foliowy, a wy jakie witaminki bierzecie? a jakie badania robiłyscie przed staraniami? bo w sumie to ja przed pierwsza ciążą tylko zaszczepiłam się na róźyczkę a w trakcie ciąży miałam robione tylko usg i poziom glukozy i raz wyniki. . .





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Jesteśmy,jesteśmy
                        docia jakie cudeńko piękne,ty masz talent i wyobraznię

                        kruszynka podstawowe badania to morfologia ,mocz,pózniej te wirusowe cytomegalia, różyczka, toksoplazmoza, no i to co ci lekarz zaleci po pierwszej wizycie,a co do witamin to teraz mamy taką porę roku że można korzystać z dobrodziejstw natury chyba że wyniki coś pokażą? kwas foliowy możesz łykać bo tego jest mało pożywieniu.

                        fasolka ja też czekam na wpis od niuni

                        miłego dnia wskakujcie

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Kruszynko generalnie większość lekarzy odradza branie sztucznych witamin bo raz że mogą wzmagać dolegliwości ciążowe jak np nudności i wymioty, to dwa - dzieci podobno na tym baaardzo przybierają no a trzy wiedząc że łykamy witaminy sztuczne <które są jednak gorzej przyswajalne niż naturalne> często zapominamy o prawidłowej diecie <podobno>
                          ja nic nie biorę prócz kwasu - tak jak kazał mi gin, ale biorę sobie tylko magnez i wapń dodatkowo ale to ze względu na skurcze jakie mnie dopadają.
                          co do badań to ja z Olą nie miałam nic robione przed, teraz robiłam morfologię ( to bardziej ze względu na moją operację jako kontrol tzw) nawet w ciąży nie robiłam tylu badań - podstawowe a jedynie jak coś było ni etak to szersza diagnostyka.
                          Niunia - To już podchodzi pod znęcanie się nad nami no weź powiedz co u Ciebie - widziałam Cię wczoraj na forum

                          no i nie wiem jak u Was ale u mnie pogoda chyba do bani. Słońca brak i ciekawe czy nie lunie coś. Więc z moich planów podwójne nici bo mój R mnie zaraził jakąś grypopochodną zarazą tak się "staraliśmy"hihi że się doigrałam i dostałam w spadku jego zarazki
                          Last edited by GEMELLI_3; 30-04-2011, 09:20.







                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Ale tu cisza?????? sobota majówka
                            Niunia czekamy na wieści!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              BAJTELKU ja jestem tak tylko pod czytuję :^)
                              u nas słońce ale chłodno jest i wiatr wieje. Paweł wczoraj kupił Cyprianowi taczkę żebym mu dała - ostatnio mój syn mamy nie lubi bo mama jest nerwowa krzyczy i nie ma tak dużo czasu jak tato >:-( i dzisiaj musiałam po siostrę dzwonić żeby mi pomogła w wyprawie na plac zabaw z psem taczką i Cypriankiem ciężko było :-D

                              FASOLKA a ty też masz większe obawy niż przed pierwszą ciążą??? ja się CHOLERNIE boję . . . bo już wiem czym to pachnie . pytam o badania bo ja też żadnych nie miałam robionych z Cypriankiem, a tak wcześniej pod czytywałam różne wątki i w życiu nie wiedziałam że jest zalecane tyle badań 7:^|

                              ja będę brała kwas foliowy magnez i w ciąży brałm witaminy dla kobiet ciężarnych - tak mi gin zalecił .

                              NIUNIA no weź , koleżanki tak proszą :-P

                              później wkleję wam zdjęcie młodego to zobaczycie jaki z niego urwis i sonki . Buziaki





                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Kruszynko jasne że mam obawy - cholerne- ciągle mam 1000 myśli na sekundę, ze będzie chore, albo jakieś upośledzone albo nie wiem co jeszcze - ale to taki strach wyniesiony z praktyk zawodowych jakie odbywałam w takich ośrodkach dla dzieci niepełnosprawnych (podobno to normalne) - noa le tłumaczę sobie, że co ma być to będzie i gdyby każdy tak myślał to nie rodziłoby się zbyt dużo dzieciaków
                                ja się boję podwójnie - bo jestem po cc i nie chciałabym mieć drugi raz (ale mój gin mnie już uświadomił, że raczej szans na SN nie będzie w razie co) no i druga kwestia mojej operacji - niby była to laparoskopia (usunięcia pęcherzyka żółciowego) ale zrosty mogą być a ja czuję je czasem więc nie wiem jak to będzie jak brzuch zacznie rosnąć, no i czy po drugiej ciąży nie odnowią się dolegliwości, co prawda pęcherzyk wycięty ale drogi żółciowe mogą się zapchać - także mam się o co bać ale ryzykuję
                                badań dużo też nie miałam robionych i niby teraz mi gin napisał jakie zrobić i to też dlatego że się uparłam ale nie mam kiedy i kasy na nie teraz bo za wszystko cholernie drogo wychodzi w końcu się zmuszę kiedyś jak podołam finansowo bo na razie to tylko same wydatki mnie czekają.
                                Zaraz wychodzimy właśnie na jakieś polowanie zakupowe - muszę się rozejrzeć za jakimś łaszkiem na te głupie wesela bo wszystko co mam nie wygląda zbyt dobrze już ( bo to ubrania sprzed ciąży)
                                Last edited by GEMELLI_3; 30-04-2011, 14:08.







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X