Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Niunia nonono 36dc
    Last edited by dotka85; 26-05-2011, 08:09.


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      dzień dobry dziewczyny:^)

      chociaż u mnie taki dobry nie jest, wczoraj wieczorem nie wytrzymałam i wygarnełam em wszystko-taka burza wynikneła że aż go uderzyłam i się poryczałam . . . nie wiem dlaczego tak zareagowałam a em się nie odzywa . ja teściów już nie mam ale nigdy nie odważyłam spakować się i wyjechać gdzieś a druga sprawa to finanse.

      w razie drugiej ciąży zanim dziecko się urodzi sonia będzie już odchowana mąż przed praca ją wyprowadza a mi zostanie jeden raz a z dziećmi czy do sklepu i tak trzeba wyjść ;-) niedaleko mieszkają moi rodzice i mam dwie młodsze siostry więc zawsze ktoś się znajdzie chętny. a tak wogóle to marzą mi się bliźniaki :-))





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Ojej to burzowo u Was Kruszynko
        ech takie zycie nie zawsze jest lekko,latwoi przyjemnie, jeszcze zaswieci u Was slonko

        Ja tez chce blizniaki !!!


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Hej my z Krzysiem dalej na wojennej ścieżce wczoraj zaczął przemawiać ale ja już się tak łatwo nie dam bo zaraz będzie to samo.
          co do wyjazdu to się zastanawiam bo jak pojadę do mamy to zaraz po mnie przyjedzie a siostra jeszcze nie wiem czy mnie przyjmie zobaczymy daje mu czas do końca miesiąca jak się nic nie zmieni to pojadę.
          Kruszyna widzę że i u Ciebie nie najlepiej ech ci faceci dają nam popalić.




          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            łooo matko dziewczyny ale się dzieje

            podziwiam za chęci bliźniaków - ja podziękuję bo bym już chyba wykitowała i nie wiem jak finansowo byśmy dali radę (nie chcę rezygnować z wszystkich przyjemności ) no ale wolałabym już te bliźniaki niż w ogóle

            Beato jak chce rozmawiać to porozmawiaj a na koniec zapytaj się czy coś wyniósł z tej rozmowy - jeśli tak to zapytaj czy w takim razie nie należą się Tobie jakieś przeprosiny - u mnie to najlepszy sposób, bo niestety faceci mało kumaci są i dopiero jak się nakreśli problem to się pukają w te puste bańki
            Niunia - proszę zrób teścik bom cholernie ciekawska







            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Beatko jak nie masz gdzie się zakamuflować to zapraszam do mnie - od Wawy do mnie nie tak daleko a może przejeżdżasz nawet niedaleko mojej miejscowości więc wsiadaj i zapraszam u mnie Cię nie znajdzie







              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                ...
                Last edited by dotka85; 26-05-2011, 08:09.


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez fasOla08 Pokaż wiadomość
                  łooo matko dziewczyny ale się dzieje

                  podziwiam za chęci bliźniaków - ja podziękuję bo bym już chyba wykitowała i nie wiem jak finansowo byśmy dali radę (nie chcę rezygnować z wszystkich przyjemności ) no ale wolałabym już te bliźniaki niż w ogóle

                  Beato jak chce rozmawiać to porozmawiaj a na koniec zapytaj się czy coś wyniósł z tej rozmowy - jeśli tak to zapytaj czy w takim razie nie należą się Tobie jakieś przeprosiny - u mnie to najlepszy sposób, bo niestety faceci mało kumaci są i dopiero jak się nakreśli problem to się pukają w te puste bańki
                  Niunia - proszę zrób teścik bom cholernie ciekawska
                  tylko ze on gada o wszystkim tylko nie o tym co trzeba bo on nie widzi problemu o to że nie potrafimy normalnie gadać tylko się kłócimy.
                  Oki ja spadam bo mam małego i muszę iść z nim pobawić się.




                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość

                    @ dlaj brak ....
                    No to testuj bo nas nerwy zeżrą




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      ...
                      Last edited by dotka85; 26-05-2011, 08:09.


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Beatko ale to co mówisz to standard hehe - mój też cokolwiek się stanie, zrobi, powie nie widzi problemu i przechodzi do codzienności no tacy już są .....niestety ale ja wtedy wiercę dziurę i w końcu oliwa na wierzch wypływa - ale to technika, którą wypracowaliśmy przez 6 lat wspólnego mieszkania - 24h/dobę







                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Hej kobietki jestem już żywa i cała!

                          Ale miałam stresujący dzień w pracy szok ale wszystko się udało i jestem zadowolona Mieszkanie po świętach trzeba ogarnąć bo goście już pojechali a mój m oczywiście woli do garażu iść i podłubać w samochodzie.
                          Nie lubi sprzątać w domu, zawsze muszę się naprosić.A ostatnio narzeka że go plecy bolą i leży godzinami w wannie
                          Okropność i jeszcze raz powiem chłopa trzeba sobie wychować ale czy się da???????????
                          Miłego popołudnia
                          Trzymam kciukasy za cierpliwe dziewczyny oby zajączek fasolki przyniósł

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Fajnie ze dzis juz piatek
                            Last edited by dotka85; 26-05-2011, 08:09.


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              witam koleżanki słonecznym rankiem,ja mam wolne już do środy -huraaaaa, u mnie zapowiada się fajowy weekend
                              docia z tymi kąpielami masz rację ale mój nie lubi tropików,super że cykl ok to najważniejsze

                              zapraszam na kawusie z rana,macie jakieś plany na majówkę

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                hej hej ;-)
                                ja o 11 jadę na rozmowę o pracę,ale coś czuję że godzinny mi nie będę pasować :-((

                                ale się denerwuję to moja 2ga rozmowa.

                                właśnie kawkę piję, zaliczyliśmy z Cyprianem już spacer z sonia :-D powoli wszyscy się przyzwyczajamy ale ja nie mogę przeboleć braku wolności. ja też mam od dzisiaj wolne dopiero w środę idę do pracy :-] za to em idzie w sobotę i niedzielę a my pewnie będziemy u moich rodziców na ogródku lub na działce.

                                @ mi się kończy i zastanawiam się czy już odstawić tabletki ??? czy jeszcze poczekać z miesiac dwa





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X