Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Witam po świętach!
    taka jestem padnięta że muszę odpocząć.Przez dom przeszło mnóstwo ludzi i zaparzyłam mnóstwo kaw
    Święta rodzinne bo taką mamy tradycje ale na następny rok to ja wyruszam

    Widzę że kuszyna to juz jak w domku ,super
    dociam trzymam za ciebie
    fasolka niunia buziak

    Ja mam już 1/4 cyklu za sobą i już walczymy może ta wiosna i lato nam pomorze.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dotka a ile trwają Twoje cykle i czy wiesz kiedy była owulka? u mnie cykl trwał w końcu 33 dni na 28max29 dni i temp nie spadała do samego końca, ale mnie cycochy nie bolały u mnie testy wszystkie dobrze pokazały

      no i my też już się wzięliśmy ossstro do roboty muszę dziś zadzwonić do lekarza na wizytę jakoś mi się już w ogóle nie chce chodzić do niego ale mam nadzieję dziś na porządną pogadankę (być może ostatnią, a być może coś wymyśli mądrego )
      no i nie wiem jak Wy ale ja odetchnęłam że już po świętach - koniec bieganiny po wszystkich, wciskania nam jedzenia - normalnie chyba przez tydzień obiadu jeść nie będę - taka jestem przejedzona







      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Fasola ostatnie moje cykle to 28-29
        Last edited by dotka85; 26-05-2011, 08:07.


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          witam kochane ;-)
          ja też się cieszę że święta już minęły, jakoś tak nie za specjalnie wyszły :-(
          my po spacerku z sonią , Cypu rozwala pokój a ja popijam kawkę w spokoju:-D

          kurcze, jak was tak czytam to zastanawiam się o co kaman ha ha nam się udało za pierwszym razem po 3 miesiącach i mam nadzieję że teraz też tak będzie. przykro mi że wam się na razie nie udaje ale trzymam kciuki :-)

          muszę ogarnąć ten po świąteczny burdel tylko mi sie nie chce a o 12.30 wyruszam do pracy wrrr





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Kruszyna, Fasola pametacie jak wy sie o ciazy dowiedzialyscie? poprzez test? w ktorym dc robilyscie? moze pamietacie


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Hello kobietki w ten piękny dzionek
              ja również się ciesze że już po świętach całe szczęście przytyłam tylko 0,5kg..
              u mnie dzisiaj wypada 34dc a cioty nie ma...a cykle miałam teraz po 30 dni...jak w tym tygodniu ciota nie przyjdzie to zatestuje...ale cycki juz bolą...
              a ja przy pierwszym dziecku nie liczyłam żadnych cykli..wiedziałam tylko kiedy są dni płodne i udało sie nam za drugim razem...
              pozdrówka i miłego dzioneczka





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Niunia 34dc !!! i Ty taka spokojna?? testuj jutro


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  dotuś kochana ja spokojna...zaraz wyjaśnie......
                  dlatego że ciwczyłam brzuszki i to może opuznic mój okres..nie wiem dlaczego tak mam ale mam..pare lat temu tak zawzięcie cwiczyłam brzuszki że okresu nie miałam....1,5 mca..robiłam wtedy test za testem i nic...a wtedy nie chciałam miec jeszcze dziecka...no i teraz wiem że jak cwicze to ze może mi się spuznic...ale jak nie przyjdzie wcale to i tak będe szczęśliwa





                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Oki no ale nie korci Cie zeby zatestwoac jutro tak z ciekawosci chociazby?


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                      Kruszyna, Fasola pametacie jak wy sie o ciazy dowiedzialyscie? poprzez test? w ktorym dc robilyscie? moze pamietacie
                      sorry że sie wtrace ale mnie akurat testy nigdy nie zawiodły, robiłam je 2-3 dni po spodziewanym okresie i jak była ciąża to zawsze były 2 kreski, a jak brak to do razu jedna i to sie sprawdzało w 100 %, nigdy nie powtarzałam testu jak była jedna kreska, natomiast powtarzałm jak były dwie bo nigdy nie mogłam w to uwierzyć
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Kala spoko
                        Last edited by dotka85; 26-05-2011, 08:07.


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Witam po świętach mnie tak kręgosłup nawala że jakby był jeszcze 1 dzień świąt to bym już chyba z łóżka nie wstała gardło okropnie boli nie wiem nawet z czego.




                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            dotka no niby troche korci..ale zaczekam..wytrzymam nie mam teraz takiego parcia na "szkło"..jak będzie to super...a jak nic z tego to przeżyje-musze przeżyc..





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Niunia ale po co czekac jak mozna zrobic i miec czarno na bialym


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                dotuś szczerze mówiąc to ja nawet nie mam testa w domu...może jutro zakupie bo wybieram sie do kumpeli i do fryzjera...czas zmienic fryzurke...a pozatym nie chce sie nakręcac i przeżywac znowu tego co niedawno...





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X