Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    fasolcia gdzie jesteś ????? i jaki wynik ? i jak?????

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Fasolka gdzie jestes????????? ale bedzie kopniaczek w pupke za to trzymanie nas w niepewnosci

      Ja wczoraj zrobilam sobie opaske, byla brazowa plastikowa i taka nijaka juz, teraz nowe życie w nia wstapilo
      Last edited by dotka85; 16-05-2012, 14:10.


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Śliczna, ty kobieto to masz talent!!!

        Ja sprzątam bo od czwartkowego wieczoru mamy gości świątecznych i muszę mieć porobione
        a tu tyle jeszcze tego

        fasolka chyba szykuje wielkie wejście?

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          cześć - test zrobiłam już o 6 rano. Ale nie miałam chęci na nic - negatywny.
          nie wiem o co chodzi, nie pytajcie - jestem załamana - dzwoniłam do gina, ten żyje jakimiś marzeniami chyba, mam brać dalej dupka i czekać (tylko nie wiem ile - ********a już w ogóle nie dojdę z cyklami ) ja powiedziałam,że wątpię że to ciąża a jeśli nie to to co no więc chyba już stwierdził że mu dupe zawracam więc kazał odstawić leki i czekać na okres. Tyle w temacie. Dziś pojechałam na bete (niestety jutro wyniki koło 12) po wyniku podejmę tą decyzję czy odstawiam duphaston czy nie - nie chcę w razie czego żyć ze swiadomością że straciłam coś przez swoja decyzję. Z wynikami udam się już do innego lekarza - mam dosyć.







          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            fasolcia testy sikacze różnie pokazuję wyniki,dobrze zrobiłaś idąc na betę
            jestem z tobą trzymaj się

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Fasolka kurcze a myslalam ze uslysze inne wiesci - jakiej czulosci test mialas? ile dni spoznienia @?

              Dobrze zrobilas, beta wyjasni wszystko wtedy odsatwisz dupka. @ wlasnie po odstawieniu powinna przyjsc bo jest spadek progesteronu a biorac dupka caly czas utrzymujesz jego poziom stad tez moze byc brak @


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                Fasolka kurcze a myslalam ze uslysze inne wiesci - jakiej czulosci test mialas? ile dni spoznienia @?

                Dobrze zrobilas, beta wyjasni wszystko wtedy odsatwisz dupka. @ wlasnie po odstawieniu powinna przyjsc bo jest spadek progesteronu a biorac dupka caly czas utrzymujesz jego poziom stad tez moze byc brak @
                Dotka ja odstwiłam dupka 11 w poniedziałek a @ była wyznaczona na czwartek max piątek w czwartek rano robiłam ostatni test (bobotest) w piątek przed weekendem zadzwoniłam do gina żeby zapytać co jeśli nie będzie no więc kazał brać leki i czekać jakby przyszla @ to miałam zadzwonić ale nie przyszła dziś robiłam pre-test i zadzwoniłam no a dalej już wiecie. Mam cykle 28max 29 dni dziś jest już 32 i śluz jest biały ładny, nawet sporo więc nie zapowiada się na @ choć brzuch pobolewa.
                Zastanawiające jest to że faza lutealna powinna trwać prawidłowo 11-16 dni a najlepiej 14 od dnia owulacji - ja miałam wyznaczoną owulację 31 marca (wtedy był już pękniety pęcherzyk) więc dziś jest 18 dzień fazy a to już średnio normalne
                jutro odbiorę wynik bety i w razie co odstawię tabsy.







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  To czekamy razem z Toba na jutrzejszy wynik i zasciskamy piastki



                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    fasolcia twoje emocje mi się udzielają bo ja jeszcze do końca tygodnia muszę czekać na wyjaśnienie mojego cyklubuziaki dla ciebie!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Minka ale jutro dasz znać od razu jak wyniki??
                      Kurcze ale mi się prania naskładało od rana nie mogę się wyrobić a jeszcze prasowanie mnie czeka i mysie okien




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dam Wam znać jak wyniki o ile nie popadnę w depresję po ich odebraniu już dziś mam chandrę i od powrotu z bety "pocieszyłam" się całą czekoladą a teraz druga dokładka lodów koje moje zszargane nerwy







                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Dobrze robisz, mi slodycze tez zawsze koja nerwy
                          Last edited by dotka85; 26-05-2011, 08:04.


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Hej dzisiaj stwierdziłam że mój mąż ma ze mną przewalone bo ostatnio mnie nerwy ponoszą i odbija się to na nim z resztą ja nie wiem czemu i skąd u mnie takie nerwy.




                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Witam kochane jak dzis samopoczucie?
                              Last edited by dotka85; 26-05-2011, 08:04.


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                                Witam kochane jak dzis samopoczucie?
                                Po nocy widze ze chyba juz mi to brudzenie 1 dniowe ustalo tzn nawet nie jednodniowe ale oby nie wrocilo to bede spokojniejsza
                                u Ciebie ustąpiło u mnie wczoraj na wieczór zaczęło ...........hmm może @ się w końcu zdecydowała







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X