Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Minko kochana nie zostawiaj nas i nie załamuj się faceci to świnie ja przez mojego tez zawiesiłam starania bo były ciągłe kłótnie a teraz jak ręką odjął mam nadzieje że się u Ciebie też poprawi i wrócisz z dobrą wiadomością o fasolce trzymam kciuki i wieeelkie przytul ode mnie.




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      dziewczynki - jesteście kochane - kto by pomyślał, że obce mi w sumie osoby będą tak bliskie zarazem..............
      mojemu mężowi się nie odmieni - on zawsze przelicza wszystko na kasę, ale ja mu nie kazałam dobierać kredytu na samochód za ponad 30 tyś - są tańsze i duuuży wybór ale przecież on nie kupi byle czego. Fakt też że ostatnio nałożyły się wydatki więc i mniej było, ale to też zawdzięcza tylko sobie (opłaty za samochody, naprawy) skoro wiedział kiedy wypadają jego opłaty to logiczne jest żeby na drugi samochód poczekać żeby się nie skumulowały. .......ale to tylko gdybanie, on ma swoje zdanie i niech mu będzie, nawet jak przemyśli i niby się zgodzi to ja już mu nie ufam - w końcu ten sam temat wałkowaliśmy 4 m-ce temu.
      same rozumiecie - takie huśtawki są okropne szkoda mi tylko OLi bo my kiedyś odejdziemy a ona w świecie zostanie sama - niestety kontakty z rodziną są różne a ona sama rozsiana po kraju i świecie
      ....płaczę ciągle, jestem w dołku i nie umiem z nim rozmawiać tak na żywo - łatwiej na gg więc będę unikać rozmowy bo za dużo mnie kosztuje.
      FACECI TO NAPRAWDĘ SĄ ŚWINIE







      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Fasolka nie wiem co ci napisać ale powiem że to apogeum kryzysu chyba musicie przeczekać ,czas jest najlepszym lekarstwem,jesteś nam,mi potrzebna nie odchodz proszę
        a jak tam twoja @@@@@@@buziak

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Bajtelku mi tez jest potrzebna bo dzięki niej tu jestem i nie przestała się wcześniej starać a już miałam ochotę dawno. Kurcze minko jakbym była bliżej to bym nakładła Twojemu do głowy i może by zrozumiał co Ci zrobił




          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            BAJTELKU i Beatko kochane dziękuje za ciepłe słowa - kobieta kobietę zrozumie i zawsze powie coś żeby się serduszku cieplej zrobiło.

            nie odejdę całkiem, bo jesteście moją podporą w trudnych chwilach i tylko tutaj mogę powiedzieć co mi leży bo nie lubię znajomym opowiadać o swoich problemach. Poza tym muszę być na bieżąco z newsami bo bym umarła z ciekawości co u Was choć ja już swoimi "dolegliwościami i wynikami testowymi chwalić się nie będę - prawdopodobnie poproszę o piguły anty bo w gumce nie lubię już - chociaż będzie miał suuuuuuuuuuurową karę za to co zrobił

            Bajtelku mojego @-iszona nie ma, może jutro przyjdzie bo tak by wypadało - dziś ew jutro, przyjdzie na pewno bo powtarzałam dziś rano test i negatywny jest więc nie ma złudzeń







            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Fasolko kochana widze ze u Ciebie smuteczki na powaznie, tule Cie mocno. Chyba faktycznie teraz trzeba czasu zeby emocje opadly i wszystko powoli wrocilo na wlasciwe tory. Nie odchodz kochana, potrzebujemy tu Ciebie :*

              Beatko, Gosiu, Niuniu pozdrowionka
              Last edited by dotka85; 26-05-2011, 07:37.


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                kochane Wy moje
                w smutkach zaistniała mała szansa i światełko w tunelu że może być ciąża.
                @ nie przyszła (może się spóźniać to też wiem), dzwoniłam do gina i kazał mi mimo wszystko brać dupka, a za 4 dni jeśli nadal nie przyjdzie @ to powtórzyć test.
                Trzymajcie kciuki przez weekend za mnie,
                na Razie temp wyraźnie nie spada, latam chyba co 10 min siku (to już dziwne ale mogłam się też przeziębić więc to żadne pocieszenie)
                tak czy owak trzymajcie jak nic nie wyjdzie to mówi się trudno i żyje dalej







                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Fasoleczko ale bylby numer ponoc najczesciej wlasnie w chwilach zwatpienia dzieją sie cuda kiedy zamierzasz powtorzyc test???
                  Trzymam &&& zeby @ nie przyszla


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    jeśli przez weekend nie przyjdzie to w poniedziałek

                    a może sobie uroiłam ciążę już z tego wszystkiego

                    tak czy inaczej dziś wziełam dupka - jeśli ciąży nie ma to powinnam dostać @ jeśli będzie to sobie będzie siedzieć dalej cicho







                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      No to oby nie przyszla, informuj na bieżąco o tym co się dzieje
                      Życze Ci fasolko fasolki oczywiscie


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        no powiem,
                        sama żyję w niepewności, trochę strachu i odrobinka nadziei, choć ja w cuda wielkie nie wierzę a to byłby OGROMNY cud.







                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Mozesz nie wierzyc ale sie zarzaja i to czesto tym niedowiarkom wlasnie
                          Last edited by dotka85; 26-05-2011, 07:37.


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            może coś przeżyło i poczekało tam spokojnie na jajeczko

                            kurcze strasznie by dlugo trwał cykl 40 dni ja bym chyba zwariowała - mnie brzusz coraz bardziej i krzyż boli - @ idzie jak nic choć spóźniona lekko pewnie przylezie







                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              ejo dziewuszki!!!
                              gdzie się wszystkie podziałyście
                              nie ma z kim pogadać normalnie,







                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Hej kobietki sorki ale gości mam na weekend.
                                fasolka jak tam @??????

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X