Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    hejka jaka ciiiiisza tutaj panuje

    ja też już w domku całe popołudnie u mamy przesiedziałam - szukałam Oli butów na wiosnę i w przeciętnym sklepie doznałam szoku jak zobaczyłam cenę 145 zł ) sobie nieraz takich nie kupuję - fakt ze skóry i dobra firma już je kupowałam ale nigdy za TAKIE pieniądze - ja nie wiem co oni robią
    jestem po wizycie u gina, mój pęcherzyk rośnie, czekamy a w czwartek drugie usg i zobaczymy jak mu idzie pękanie - oby dobrze







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Becia to super ze powiedzial co psulo atmosfere miedzy Wami, oby teraz bylo juz lepiej

      Fasolka trzymam kciuki za pekanie pecherzyka

      Ja wczoraj mialam intensywny dzien, lody, potem pizza, spacer, babcia do mnie przyjechala i robilysmy jej rajd po miescie fajnie bylo

      Niunia co u Ciebie jak urodzinki minely?
      Bajtel zbieraj sily i come back !

      Jutro ide do gina po recepty i skonsultowac wyniki mojego


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        hej dziewczęta
        Dotka napisz jak te wyniki wyszły
        a ja jestem padnięta nie wyspana - nasz potworek zrobił ok 5 rano raban - nie wiem co ją ugryzło nagle dostała jakiś atak szału, chciała wstać, poszła do pokoju włączyć tv i jak się nie zgodziliśmy to wpadła dosłownie w furię wrzask, że się prawie zanosiła, biła szarpała R latała po pokoju jakby miała dynamit w dupce pierwszy raz sie coś takiego zdarzyło - myślałam, że może ją coś boli ale mówiła, że nie - zgłupiałam i mam nadzieję, że to nie objaw żadnych chorób nadal jest jakaś taka pobudzona, nerwowa, głośna - jak jej nie przejdzie to chyba zajdę do lekarza







        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Minko Ola ma pewnie gorszy dzień Tobie też się zdarzają a dziecko jakoś musi to odreagować więc pewnie jej nie długo przejdzie.
          Dotka też się cieszę że wyciągnęłam to z niego a teściową Bóg pokarał i jej ręka napuchła nie no żartuje pewnie znowu jej stawy się odzywają




          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Hello kobietki
            ja napisze krótko...chora jestem i nie dam rady przed kompem siedziec..nawet obiadów nie dam rady gotowac..
            pozdrawiam





            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Beatko haha tesciowa chyba uszy ma czerwone i gorace
              Fasolka mala chyba faktycznie moze zle spala w nocy albo czuje ze wiosna idzie i akumulatorki w tylku szaleja haha Wyniki wyszly b. słabe mu, jutro skonsultuje wieczorem jeszcze z ginem to napisze co powiedzial
              Niunia kuruj sie !!! idzie wiosna, piekny week sie szykuje nie ma czasu na chorowanie


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Milego dnia !
                Last edited by dotka85; 26-05-2011, 07:32.


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Witajcie kobietki!

                  Becia nie przejmuj się tylko do przodu!
                  Niunia dużo zdrówka życzę
                  fasolka mała też przeżywa przesilenie wiosenne,u nas dzieciaki za oknem tak się drą że głowa boli
                  docia śpioszek cudny ,zbieraj bo na okazjach można fejowe rzeczy wyhaczyć i taniutko a pózniej będą dla ciebie jak znalazł

                  A ja robiłam badanie fsh i Lh-ginek mówi że w normie,porównał wszystkie fazy i zgodnie z moja metryką ok,jest obniżona rezerwa ale paniki jeszcze nie ma uffffffff!Morfologia i mocz ok.Będziemy robić jeszcze pozostałe badania wirusowe i nie tylko bo m też zaangażowany.

                  Ale najważniejsze co mi się podobało to to że powiedział, że największym wrogiem baby jest nasz stres i parcie na cykl. Bo nawet gdy nie myślimy to mózg odbiera różne drobne sygnały itp.Nawet inne stresy np.dom ,praca czy robienie badań mogą się kumulować i blokować.Ale nie dał mi recepty na pozbycie się stresu To musimy same więc proponuję hasło "Jak się nie stresować i żyć w zgodzie ze sobą?" proszę o propozycje!!!buziaki na dzień dobry

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Hej dziewczynki u Was też taka piękna pogoda jak u mnie??
                    Docia śpiochy śliczne ja mam dla bratanka bodziaki miały być już na moje ale skoro się urodziło to nie będę trzymała tym bardziej że nie wiadomo kiedy wrócimy do starań a wolę nie mieć nic w domu żeby mnie nie cisnęło a tak to jak coś to co chwila wyciągałam i jeszcze się bardziej nakręcałam.




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      śpiochy śliczniutkie, słodziasne i w ogóle - ja też jak jestem w lumpku i kupuję coś dla Oli (dziś byłam i kupiłam dwie bluzeczki na lato - oczywiście mała sama musiała zadecydować czy takie chce inaczej chodzić nie będzie) czasem też coś wyhaczę dla bobasa (już parę rzeczy kupiłam) ale schowałam i nie nęcą mnie. Zresztą mam dwa pudła ubranek niemowlęcych od 0 do 12 m-cy więc nie musiałbym kupować, bo te co leżą by mi działały na psychikę.
                      no a co do psychiki, to mój gin też mi to mówił, żeby spokojnie się wyluzować. Niby nie czuję jakiegoś parcia, nie myślę w kółko o tym (bynajmniej do owulki ) potem po niej już trochę zaczynam świrować ....ale to już chyba mniej szkodliwe jest hehe
                      Co na odstresowanie i zapomnienie? hmm na pewno nie siedzenie w domu i przed kompem z forum dla starających - to żart oczywiście, ale ja np im bliżej świąt tym bardziej coś wymyślam do roboty (jakieś ozdóbki do domu, a to robię kartki świąteczne wieczorami mam klientki więc pracuję, no a w dzień Ola i spacery czasem jakieś zakupy dla niej, dla mnie i tak jakoś leci - ale przyznam, że to tak dopiero od niedawna z przyjściem wiosny )
                      Dobrze jest zająć mózg czymś innym - znam osobę, która właśnie tak się skupiła na robieniu badań, liczeniu dni kiedy i co trzeba zrobić, że w tym cyklu zaszła i jest już w ciąży a starała się pół roku przeszło







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Helllo kobietki
                        ze mną już lepiej tylko kaszel został..
                        dotka fajne spioszki....ja równiez zaglądam do szmateksów jak jestem w pobliżu a jak nie to kumpela mi kupuje..ostatnio dla Bartka kupiłam nie zniszczone adidasy NIKE za całe 10zł..i ogólnie dla B mam dużo ciuchów ze szmateksów..bo są i gatunkowo lepsze no i oryginalne...nie to co nasze np.rynkowe..i sobie jak coś znajdę to tez zakupuje...
                        pozdrawiam





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          ale spiaca jestem aaaaaa
                          Last edited by dotka85; 26-05-2011, 07:32.


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Hello kobietki
                            a co tu tak cicho?
                            ja gotuje obiadek..( kilka dni nie gotowałam bo nie dałam rady..)..ale i tak jakoś nie swojo się czuje...
                            milusiego dzionka





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Hej kobietki! Dziś Prima Aprilis!!a mi nie do żartów
                              Jakąś chandrę mam i nawet za oknem deszcz.
                              Wpadajcie na kawkę !

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
                                Hej kobietki! Dziś Prima Aprilis!!a mi nie do żartów
                                Jakąś chandrę mam i nawet za oknem deszcz.
                                Wpadajcie na kawkę !
                                NO TAK DZIŚ PRIMA APRILIS!! NA ŚMIERĆ ZAPOMNIAŁAM!!

                                helloł kobiety, u mnie też szaro ale na razie nie pada, wczoraj miałam owulkę (tak mówiło usg) więc trzymać kciukasy, żeby produkcja była udana tym razem

                                co do kawki ja bym chętnie się wprosiła i jakieś ciasteczko dobre
                                dobra spadam robić śniadanko







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X