Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hej kobietki tak testa zrobię ale zaraz musze wyjść i kupie go,mocz mam w lodówce ranny więc spoko ale i tak w terminie @ obojętnie kiedy zrobię zawsze mam 2 krechy jeżeli oczywiście się udało w co teraz wątpię.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      A ja pije kawke z mleczkiem, zajadam paczka z adwokatem i ciesze sie sloncem



      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        A u mnie @ jeszcze się nie rozbujała( a ja już bym chciała żeby się skończyła) do tego mam okropne zawroty głowy i nic mi się nie chce pół nocy nie spałam przez tą @
        Bajtel daj znać jak tam test.
        Dotka ale mi smaku narobiłaś na pączki
        Last edited by beata127; 22-03-2011, 11:55.




        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Hej kobietki testowałam i tak jak się spodziewałam
          Teraz tylko na @ czekam!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Bidulko więc obje a nawet wszystkie 3 mamy ten cykl do d... ech mam nadzieje że następnym razem nam się uda




            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Hello kobietki..dzisiaj byłam u psiapsióły na ploteczkach i było superr
              a ja czekam od niedzieli na @ i jeszcze się nie pojawiła......choc wątpię w to bo w "środku" nie było..więc pewnie się poprostu spuznia
              miłego dzionka





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Niunia ale " newsa" nam rzuciłaś ????

                Czekam na @@@@@@@@@@@@ małpice !
                Last edited by bajtel; 22-03-2011, 19:43.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  A wiecie co mi nawet nie jest przykro już że się nie udało a może przez to że przywieźli mi nowy stół a w czerwcu mebelki będę kupowała i remoncik 2 pokoju tak powolutku poleci wszystko ale się cieszę normalnie buzia mi się sama śmieje
                  Niunie ale nadzieja jednak jest daj znać jak będziesz testować.




                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    oo proszę no to trzy nas jest i trzeba zakasać rękawy i lepiej przyłożyć się do roboty ja jutro odbieram wyniki badań - oby były dobre
                    niunia może Tobie się jednak poszczęści ?







                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      No i to wszystkie 3 mniej więcej w jednym terminie więc jak zajdziemy w jednym czasie to się sypnie bobasów




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        ano racja - tylko, gdyby to takie łatwe i szybkie było

                        JA CHCĘ JUŻ BĄBELKA W BRZUSZKU

                        zaraz sie muszę ubrać i lecimy do przychodni z Olą na badanko czy zdrowa (przed jutrzejszym zabiegiem)
                        i później do drugiej przychodni po wyniki (będę od razu dzwonić do gina to od razu powie czy dobre czy złe)
                        ale jak o tym pomyślałam to zaczynam mieć stresa i się denerwuję







                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          To takie trudne,to prawda!
                          Jak się chce to nie ma a jak nie chcesz to wpadki są
                          U nas piękne słoneczko a @małpicy ani rusz

                          fasolcia trzymaj się i pisz jak wyniki
                          beacia ja tez lubię w domu pozmieniać i meblować się to taka frajda
                          niunia co u ciebie? @ przyszła?
                          docia cała nadzieja w tobie !

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Helllo kobietki informuję w ten piękny dzionek że..........zalało mnie rano...tak jak sie spodziewałam @ sie spuzniła..
                            a i pochwale sie że wczoraj dzwoniłam do pewnej pani i dzwonic będę jutro w sprawie domku w Tykocinie(mojej rodzinnej miejscowości)...no bo wiecie że poszukuje do wynajęcia i tak bardzo już się napaliłam na to że ojjj choc jeszcze wewnątrz nie oglądałam ale wstępnie bym wzięła i będę dzwonic czy nie da sie w piątek rano tego obejrzec...wiecie musze byc szybsza niż pozostali bo jest dużo chętnych i poszukujących a mieszkań nie za bardzo albo nie chcą wynajmowac..więc wczoraj powołałam sie na mojego tatunia(bo z panią się znają) to wiecie może mi sie uda pierwszej?trzymajcie kciuki!





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Niunia kurcze szkoda, ale moze chocicaz Cisie uda ten domek wyhaczyc trzymam &&&

                              Fasola daj znac jak bedziesz cos wiedziec
                              Last edited by dotka85; 26-05-2011, 07:29.


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Hej dziewczynki u mnie pogoda taka sobie raz ciepło raz wiaterek a mąż wczoraj powiedział że nie złoży mi stołu ale ja go zmuszę
                                Niunia przykro mi ale już 4 do kółeczka i to wszystkie jesteśmy o kilka dni różnicy z @.




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X