Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
    No i zaglądam co u was?

    niunia nic tak nie odpręża jak spotkanie z psiapsiułkami

    fasolka my badaliśmy nasienie ale dawno i mamy zamiar powtórzyć profilaktycznie wraz z innymi badaniami bo mogło się coś zmienić,dodka ma rację trzeba robićbo za problemy z płodnością nie odpowiadają tylko kobiety!

    becia,może i za wcześnie zrobiony był test? tak wszystkie razem zaciążymy!

    docia cisza taka gdzie się podziewasz?

    Dobranoc !
    Jeżeli o mnie chodzi to ja nie robiłam jeszcze testu bo dzisiaj jest 25dc dopiero a swoją drogą zastanawiam się kiedy zrobić bo biorę dupka dzisiaj ostatnie 2 tabletki i nie wiem bo jak coś to muszę do niego szybciutko wrócić no i właśnie kiedy testować??

    Majajula ja się raczej temp nie sugeruję bo od kilku dni jest tak 36,6 na drugi dzień 36,8 potem 37 a kolejny dzień już 36.6 i tak w koło najlepiej to przestane ją mierzyć i będzie spokój.
    Last edited by beata127; 16-03-2011, 20:56.




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Fasolka nasienie od czasu pierwszego poczecia moglo sie pogorszyc dlatego warto zbadac
      Majajula super ze juz masz 3 dzieciaczki, wesolutko u Ciebie na pewno
      Gosiu ja bylam popoludniu u przyjaciolki na urodzinkach tez kawke wypilysmy i pogadalysmy
      Beatko trzymam kciukaski u mnie dopiero 19 dc
      Niunia nie kłóć sie ze swoim, wiem ze burza hormonow ale wiesz lepiej sie potulic
      Last edited by dotka85; 26-05-2011, 07:21.


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Wpadłam tylko się przywitać bo muszę leciećpózniej coś napiszę .

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          witajcie
          ja też wstałam, mąż skleca śniadanie jakieś , ale też nie mam za dużo czasu.
          Ja jestem suuper zadowolona, wczoraj mechanicy mi przywieźli samochód z reperacji i aż ze szczęścia musiałam zrobić rundkę po mieście
          no także dziś jestem w lepszym humorku.
          Nie wiem jak u Was ale u mnie pogoda chyba dziś nie zachęca do spacerów rekreacyjnych
          no i muszę pomyśleć nad obiadem........ech może się do kogoś wpasuje na coś dobrego?

          a z tym niasieniem pomyślę, gdzie to się bada w labach czy jakiś specjalnych ośrodkach? nigdy nie robiliśmy czegoś takiego więc nie wiem







          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            ...
            Last edited by dotka85; 26-05-2011, 07:21.


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
              Laski ale mam nowine normalnie sama jestem jeszcze w mega ciezkim szoku
              aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
              moj brat bedzie mial dziecko, jego dziewczyna zrobila test w dzien kobiet i dwa testy po 2 grube krechy !!!!!!
              jest 8 tygodniu sok szok szok
              moi rodzice zostana dziadkami, ale byli by w szoku gdybym ja teraz zaciazyla chcialabym fajnie by bylo gdyby taka mala roznica byla
              z wrazenia jakos dziwnie spalam nawet !

              Fasolka nasienie od czasu pierwszego poczecia moglo sie pogorszyc dlatego warto zbadac
              Majajula super ze juz masz 3 dzieciaczki, wesolutko u Ciebie na pewno
              Gosiu ja bylam popoludniu u przyjaciolki na urodzinkach tez kawke wypilysmy i pogadalysmy
              Beatko trzymam kciukaski u mnie dopiero 19 dc
              Niunia nie kłóć sie ze swoim, wiem ze burza hormonow ale wiesz lepiej sie potulic
              Test niestety negatywny ale mam jeszcze nadzieję że za wcześnie zrobiłąm bo dzisiaj 26 dc więc nadzieja zostaje jeszcze




              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Beatko ilo dniowe cykle masz?
                Last edited by dotka85; 26-05-2011, 07:21.


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  No właśnie czułość miał 25 a cykle nie wiem ale chyba będą 30 dniowe bo dopiero zaczęłam brać leki na wyregulowanie




                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    No to jeszce zbyt wczesnie na taki test, teraz to ewentualnie beta, albo test 10 a najlepiej to poczekac do terminu @ juz niewiele Ci zostalo


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Tylko że ja biorę duphaston i przy ewentualnej ciąży muszę szybciutko wrócić do niego a do @ faktycznie niewiele ale będzie co ma być




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        kilka dni bez progesterony z zewnatrz nic sie nie stanie bo wtedy jest juz cialko zolte ciazowe i ono progesteron produkuje wiec spokojnie
                        Last edited by dotka85; 26-05-2011, 07:22.


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Hej kobietki już jestem i spokojnie możemy poplotkować.
                          Widzę że testowanie rozpoczęte na dobre .Ja byłam dzisiaj na becie a babka komentarze "że za wcześnie bo to 23dc itp" co ją do cholerki obchodzi ma pobrać krew i tyle.Tym bardziej że płaciłam 25 zł. Ale mnie wkurzyła że szokMusze wiedzieć wcześnie bo leki i g........jej do tego.
                          sorki ale mam nerw i musiałam sie wygadać.

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Spokojnie bo moze fasolina mosci sobie juz gniazdko a Ty taka nerwowa hehe


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              HA ha ha już mi lepiej ptasie mleczko wcinam,mniam
                              Jeżeli dodka masz racje to będzie na prawdę cud!!!!
                              Last edited by bajtel; 17-03-2011, 11:51.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                jestes tylko 4 dni dalej ode mnie
                                Last edited by dotka85; 26-05-2011, 07:22.


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X