Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dzień doberek laseczki
    dotka ja nie wiem który to był dzień cyklu..bo tak jak wcześniej pisałam na razie staranka odłożyliśmy na bok...bo musze schudnąc itd...ale jak sie znowu zdecydujemy to Was powiadomie.Ja dla M mówiłam wcześniej że jak się nie uda (próbowaliśmy 3 mce) to że odłożymy starania i będziemy życ dalej..no i się nie udało...i żyjemy..
    miłego dzionka kochane





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Cześć jestem nowa stronkę mam od fasOli08
      Co do tamtego forum to masz rację nie da się wytrzymać chociaż w "naszym" temacie nie było źle.
      Przepraszam że Cię szpieguję ale nie umiem żyć bez Ciebie
      staramy się o dzieciątko chociaż ten cykl to niby miała być przerwa przez moje leki żeby zobaczyć jak będą działać.




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Napisane przez beata127 Pokaż wiadomość
        Cześć jestem nowa stronkę mam od fasOli08
        Co do tamtego forum to masz rację nie da się wytrzymać chociaż w "naszym" temacie nie było źle.
        Przepraszam że Cię szpieguję ale nie umiem żyć bez Ciebie
        staramy się o dzieciątko chociaż ten cykl to niby miała być przerwa przez moje leki żeby zobaczyć jak będą działać.
        haha heloł Becia

        jak Tam ogólnie u Was Staraczki? kurczę nie mam kiedy przewertować stron wstecz żeby co nieco Was poznać
        może jakaś szybka krótka ściąga?
        ogólnie to jak długo się staracie i o pierwsze czy kolejne dzieci?







        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Minka (sorki ale ja będę Cię tak nazywać bo się przyzwyczaiłam) o sobie Ci opowiadać nie będę bo chyba co nieco wiesz
          A resztę jutro poczytam i jak nikt nie zdąży to Ci streszczę a dzisiaj idę spać bo już na siedząco zasypiam buziaki miłej nocki:*




          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Napisane przez beata127 Pokaż wiadomość
            Minka (sorki ale ja będę Cię tak nazywać bo się przyzwyczaiłam) o sobie Ci opowiadać nie będę bo chyba co nieco wiesz
            A resztę jutro poczytam i jak nikt nie zdąży to Ci streszczę a dzisiaj idę spać bo już na siedząco zasypiam buziaki miłej nocki:*
            Antalis też mnie znalazła więc jest nas więcej - no i jej historię znam







            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Czesc laski witam nowe kolezanki

              Niunia to moze jak wyluzowaliscie to teraz sie uda
              Gosia dzięki :*
              Last edited by dotka85; 26-05-2011, 07:17.


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Witam nową koleżankę napisz coś o sobie bo my nie znamy cię.
                Ja staram się o drugie dziecko dość długo.......były przykre momenty o których nie chce pisać/poczytaj na forum/ ale nie poddaje się bo

                Wiara widzi to, co jest
                Nadzieja dostrzega to, co powstanie
                Miłość kocha to,co istnieje
                Nadzieja jednak kocha już to,co dopiero nadejdzie......."

                dodka zawsze z tobą miłej zabawy !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
                  Witam nową koleżankę napisz coś o sobie bo my nie znamy cię.
                  Ja staram się o drugie dziecko dość długo.......były przykre momenty o których nie chce pisać/poczytaj na forum/ ale nie poddaje się bo

                  Wiara widzi to, co jest
                  Nadzieja dostrzega to, co powstanie
                  Miłość kocha to,co istnieje
                  Nadzieja jednak kocha już to,co dopiero nadejdzie......."

                  dodka zawsze z tobą miłej zabawy !!!
                  hmm jeśli o mnie chodzi to mam 26 lat, jedno dziecko (dziewczynka Ola ma 2lata i 9m-cy) zaczęliśmy myśleć o drugim już w grudniu ale ostatecznie starania zaczęliśmy od stycznia. Styczeń okazał się jednak pechowy bo okazało się że zrobiła mi się wielka torbiel (wzięłam duphaston w 16 dc i okazało się że nie było owulacji do tego czasu i chyba to było przyczyną) na szczęście sama pękła i od lutego mam monitoring. W lutym się mimo wszystko nie udało teraz w marcu owulka była 1 marca (oszczędzaliśmy plemniki do tego dnia tak jak kazał lekarz) no i czekamy, na razie nic nie odczuwam zresztą wiem po Oli że do samego końca dopóki testu nie zrobiłam nie czułam wogóle ciąży ( no może tylko dziwne było że nie chciałam słodyczy za którymi niestety przepadam )







                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Fasolka ty miałaś owulke 1 marca ja 4 to jesteśmy w podobnej fazie cyklu
                    staram się nie nakręcać i żyć normalnie ale czasem mam chwile zwątpienia.
                    Mój m,przyjaciele na forum i mój wspaniały ginek podtrzymują dodają mi sił i każą wierzyć, wiec wierzę i żyję dalej.
                    Teraz jest ok bo wiosna a wiosną wszystko budzi się do życia
                    A co do słodyczy ja tez przepadam za nimi więc wolę nie kupować
                    Last edited by bajtel; 10-03-2011, 09:00.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Helllo lasencje
                      witam nowe koleżanki
                      a co do mnie to mam już syna- 7 lat i staralismy sie niedawno o drugie dziecie ale nie wyszło..jak na razie staranka zawieszone do "odwołania"
                      dotuś kochanie wypoczywaj i baw się super..
                      miłego dzionka kochane





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        ahaaa...ja też uwielbiam słodycze





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          słodycze to złoooooooooooooo ale ja nie mogę się opędzić (ale za to nie używam cukru )
                          ufff wróciłam z przychodni z dzieciem (zdrowa ale potrzeba skierowanie na badania) pogoda pod psem i dzień siedzenia w domu - wiosnę chcę ..............albo nie - od razu lato







                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Witam i ja po dłuższej przerwie - będe tu zaglądać bo już staraczkowa od kilku dni nie jestem . Beata , FasOla witam

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Napisane przez antalis Pokaż wiadomość
                              Witam i ja po dłuższej przerwie - będe tu zaglądać bo już staraczkowa od kilku dni nie jestem . Beata , FasOla witam
                              cześć Antalis - jak tam samopoczucie?
                              byłaś już u gina na wizycie?







                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Nie jeszcze nie - czekam do 7-8 tyg wiec jeszcze troche czasu jest Ostatnio lekarz tez mowil by tak przyjsc bo wczesniej to moze nic nie byc widac a ja mam sie nie stresowac .Dzis powtorzylam tesc no i wynik nadal taki sam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X