Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    W domu.

    Jesteśmy już w domu, cała trójeczka. Chyba jestem skazana na leżenie przez całą ciążę. Gdyby się coś działo mam bez namysłu iść do szpitala.
    Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
    - Skąd pochodzi to światło?
    Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
    - Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.


    Skomentuj

    •    
         

      Katya to super ze jestescie w domku-niczym sie nie przejmujcie napewno wszystko bedzie dobrze i juz za niedługo pieluszki

      Kaatharina to prawda ze człowiek jest o wiele wolniejszy jak nie musi swiecy robic Ja tez juz przestałam takze wiem co czujecie -po prostu jak mi sie chce to meza atakuje no i nie leze przez 30 minut z mysleniem ze moze i pomoge i teraz to juz napewno sie uda. To nie pomagało przez tyle czsu takze stwierdziłam co ma byc to bedzie jak dzidzia ma przyjsc w tym miesiacu to przyjdzie i koniec

      Szczerze to mam troch stresa pzred ta laparoskopia-nie wiem co mam myslec?


      Uważam za szczęśliwego tego,
      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
      ale podziwiam i szanuję tego,
      który szczęcie stworzył sobie sam,
      który stworzył je silną wola i energią.
      Hippolyte Taine

      Skomentuj


        Dobra passaaaaa

        Super wieści Katya!! Ogarnęło Cię podwójne szczęście!! Mi też się marzą bliźniaki...ehh...
        Odpoczywaj i relaksuj się, bo za 9miesięcy to tj pisze oczekująca...pieluszki i to podwójne

        Oczekująca idz na relaksie, o niczym nie myśl!!!
        " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




        Skomentuj


          gosiu, ejończyk macie cykle 28 dniowe? Z tego co pisałyście wcześniej nasze cykle w tym miesiącu się pokrywają. Tylko ja mam niestety 36 dniowe i musze dluzej czekac w niepewnosci
          ejończyk a co u Ciebie? Dawno się nie odzywałaś





          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

          Skomentuj


            Katya super, że jesteście w domu teraz myśl tylko o fajnych i przyjemnych rzeczach i odpoczywaj bo jak maleństwa się urodzą to nie będziesz miała za wiele wolnego czasu. Jeszcze raz gratuluję podwójnego szczęścia.

            Widzę, że na forum powiało optymizmem TAK TRZYMAĆ DZIEWCZYNY.


            Skomentuj


              Hej !!! Edzia super że zdecydowałaś się na nowego lekarza. Zobaczysz teraz będzie już tylko lepiej.
              Katya trzymaj się ze swoimi maluchami. Los Ci wynagrodził wcześniejsze poronienie i teraz nosisz w sobie dwa kochane dzieciaczki
              A u mnie nic ciekawego. Moj facet musial wyjechac i tylko raz sie staralismy i to w 10 dc, wiec chyba za wczesnie jak myslicie? ja mam cykle 28-29 dniowe. Ale wmawiam sobie ze plemniki zyją 72h, ale to i tak raczej marne szanse i marne pocieszenie :/// i kolejny cykl sie zmarnuje ... - w sumie to 1 cykla starań, no ale każdego cylu już od teraz szkoda ... do tego ta pogoda dobija mnie ehhhh
              Last edited by dotka85; 17-10-2009, 11:23.


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Czesc dziewczynkiDawno mnie nie było aż się za wami stęskniłam.Edzia widzę że idziesz z postępemDotka85 nie stresuj się tak bo przez to mozesz mieć problem!Kochana nie licz dni płodnych!Idź na żywiołA zobaczysz że się uda.
                Gosia a co z Tobą?Melduj się
                Ewa
                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                3150g.55cm.
                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Melduję się ,tak my w tym cylku też poszliśmy na spontan i żywioł ale nie robiłam jeszcze testu poczekam bo mam dopiero 25 na 28dc, więc nie chce się rozczarować,chociaż z tych emocji to mam tyle objawów że aż strach pomyśleć czy są prawdziwe czy urojone przez moją podświadomość.NERWY W STRZĘPACH ALE JESZCZE SIĘ TRZYMAM.
                  Obserwuję swój organizm i znam go chyba na wylot? poczekam jeszcze parę dni i zrobię test !

                  BUZIACZKI DLA WSZYSTKICH STARACZEK !

                  NO I NASZEJ MAMUŚKI BLIŻNIACZKÓW

                  DOTKA -MASZ TAKI SAM CYKL,A JA SŁYSZAŁAM ŻE ROBACZKI MOGą DO 6 DNI ŻYĆ??????? CO O TYM SĄDZICIE?
                  Last edited by gosia1970; 17-10-2009, 16:13.

                  Skomentuj


                    Ja na nich żołniezyki wołam Tak ja tez z tego co mi lekarka mówiła to wiem ze walcza przez około 6 dni
                    Moja znajoma zaszła w ciażę w ostatnim dniu miesiaczki(cykle28 dniowe) a starali sie 2 lata przed tym i nic nie było a tu prosze niespodzianka. Takze dotka nie strasuje sie najlepiej wogóle o tym nie mysl, a co ma byc to bedzie
                    JA normalnie na mojego meza to chyba dzis napadne-tak cosik czuje
                    Acha ja tez mam cykle 28 jak w zegarku dziewczyny.
                    Gosienko oby były II a jak nie teraz to nastepnym razem. Nie denerwuj sie słońce.
                    Pozdrawiam buzka dziewczyny


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj




                      Hej!

                      Ja dziewczyny też mam 28dniowe cykle, z zegarkiem w ręku...ale jak wiecie, ostatnio było całkiem inaczej....krwawienie było 5dni później...podejrzewam,że byłoo to samoistne poronienie...

                      Dziś miałam pierwsze zajęcia na podyplomówce, jedne zajęcia luzik, a drugie maaaaasakraaa. Dodam jeszcze, że poszłam na informatykę!
                      " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        W programie o rozwoju dziecka podczas ciąży mówili, że rekord przeżycia plemników to 7 dni
                        kaathrina a ta podyplomówka roczna czy 2 letnia?





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          no wisze że sie so 100 strony zbliżamy na forum
                          Niedługo t ksiażke bedzie można napisac z naszych postów...
                          Kochane moje ja od kad wiem o torbielach i wizycie u nowego ginka to sie zapomniałam z mierzeniem tempki - dziś mnie oświeciło jak kalendarzyk mi w oko wpadł i wiecie co świetnie sie z tym czuje - wolnośc po prostu

                          ejonczyk no w końcu sie odezwałaś, jak tam remonty, bo u mnie na całego, że az nie mam kiedy pojeśc - może schudne jeszcze pare kilo

                          dotka nie nakrecaj sie - wszystkie Ci to tu powiemy, że to wykańcza emocjonalnie, a jak przychodzi @ to jest wielkie rozczarownie

                          katya trzymajcie sie i dbajcie o siebie - masz w sobie 3 serca w sumie, także odpoczywaj ile wlezie, bo jak 2 serduszka beda na świecie to nie znajdziesz chwili na leżenie, wiec może dla tego teraz masz na zapas wypoczywac

                          kaathrina nauka ? hmm dobry sposób na nie myślenie o starankach, choc po ostatnich przebojach to chyba masz już duży dystans - jednak doświadczenia kolejnych cykli ciągle nas czegoś uczą

                          Skomentuj


                            gosiaczku wiem, że łątwo powiedziec, bo to najgorsze dni tuż przed @ ale postaraj sie zajac myśli czymś innym, bo stres nie służy, ani zapłodnieniu, ani fasolce
                            Trzymamy kciuki

                            anet a jak wy się czujecie, byłaś już u ginka?
                            Ja już sie troche gubie w tym co u której sie dzieje przez te remonty wpadam an szybciocha i potem mi sie zlewaja informacje

                            beatka , oczekujaca a co u was ?

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              No u mnie remont się właśnie zakończył i przy tym wianku jakoś mi chuczy w głowie!Sorki jeśli coś pokrece.Edzia wracaj do zdrówka-a może przez to zapomnienie coś wyjdzie Gosiek trzymam kciukiJa wam powiem że już dałam sobie spokoj!Co ma być to będzie!Chce mieć jeszcze jedno dziecko jeśli bóg pozwoli!Ale nie myślę już o tym.Chociaż być może blokuje mnie strach przed kolejna strata dziecka.I być może tu tkwi problem!Nie ma to jak mieć bliźniakiGratuluję Katya i życzę zdrówka.Katrinka widzę że ty nadal z nami.Razem weselej!Dobrze będzie kochana!Widzisz to jest tak jak ty to i my!Musisz na nas zaczekaćBuziaki
                              Ewa
                              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                              3150g.55cm.
                              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                              Skomentuj


                                U mnie edziu za duzo sie nie dzieje na razie -praca, praca , praca i to wszystko. Przychodze padnieta do domu i spac, nastepnego dnia wstaje i to samo takze tylko wskakuje do was na dwie minutki zawsze sprawdzic co sie dzieje i szybko cos napisac.

                                Kaathrina no to super ze ci sie zajecia zaczeły-samych sukcesów!!!!!!!!!!!!!!!

                                Edziu a ty sie nie przepracowuj z remontem, no i dobrze ze o kalendarzykach wszyskie zapomniałyśmy-tak trzymac dzieczyny oby tak dalej.

                                Przesyłam wam mnustwo buzioli i pozdrawiam


                                Uważam za szczęśliwego tego,
                                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                                ale podziwiam i szanuję tego,
                                który szczęcie stworzył sobie sam,
                                który stworzył je silną wola i energią.
                                Hippolyte Taine

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X