Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    witam wczesnym rankiem
    ja już nie spie od 4.45 nie dam rady w głowie pustka...psychicznie zmęczona...dobrze że przynajmniej na koleżanke moge liczyc tak jakby...bo na rodzinke to ojjj...dzisiaj jade na te badanie hcg i sama juz nie wiem jaki wynik chce usłyszec..jestem zmęczona,potwornie zmęczona ostatnio tak się czułam po cesarce z mym pierwszym dzieciem...a najbardziej się boje depresji..juz ją miałam (mozliwe że nadal mam bo nie byłam z tym u lekarza) i współczuje wtedy swemu mężowi co on musi ze mną znieśc...no nic ale się rozgadałam...sorki nie słuchajcie mnie ale tak na serio to tylko Wam tutaj moge tak konkretnie sie wyżalic...pozdrawiam





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Niunia myslami jestesmy wszystkie z Toba. Dobrze ze masz na kim polegac, najgorsze to zostac sam na sam ze swoimi problemami wtedy urastaja do wielkich rozmiarow. Trzymaj sie dzielnie i odezwij sie ajk wrocic z tej wyprawy, mimo wszystko dobrego dnia !!!


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        witaj niunia ,przeczytałam twoją historię i jestem przerażona ,jak oni mogli cię tak potraktować.Tak działaj zrób badanie krwi ale pamiętaj że usg jest najważniejsze bo ono pokazuje faktyczny stan.
        A b hcg zrób dwa razy i jak będzie ciąża to powtórz badanie za dwa dni i sprawdz czy wzrasta .Jak wzrasta to jest ok jak nie to przykro mi.trzymaj się dzielnie pa i pisz co i jak.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          niunia pamietaj, ze masz Nas, my wszystkie jestesmy z Toba.
          Pamietaj rowniez, ze masz synka. wazne jest to by pomimo tych przykrosci jakie teraz przechodzisz, on czul sie przy tobie bezpiecznie. dla niego postaraj sie zachowac spokoj. a zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            witam moje kochane dziekuje że jesteście przy mnie i mnie wspieracie
            a więc dzisiaj zrobiłam to badanie i wyszło mi 32,8 mIU/ml powiedziała że to jakiś 3tc ale mam przyjśc za tydzień i powtórzyc badanie i jak będzie wzrastac to dobrze a jak nie to trudno...nadal mam okres to już nie plamienie tylko normalny okres...i jak zrobie te badania to pójde w tej przechodni od razu do gina bo dzisiaj tam była koleżanka i powiedziała że babka spoko taka ok po 50-tce więc za tydzień się do niej przejdę bez względu na to jaki wyjdzie wynik..teraz jestem spokojna..mój mózg wreszcie odpoczywa bo wiem na czym stoję...ufff jak mi ulżyło
            jeszcze raz dziekuje i życze miłego wieczorku buziaczki moje kochane laseczki





            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              no to wynik wskazuje raczej na to, że beta spada, jak wcześniej pisałaś, że zdiagnozowano u ciebie 6-7tyg
              Jesteśmy z tobą trzymaj się cieplutko, bardzo mi przykro

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                nie nie oznacza to że beta spada dlatego że ta "lekarka"mi powiedziała że jestem w 8-9tc a w karte tego nie wpisała tylko "brak okresu" także ja jej nie wierze w to co ona mi tam pierdzieliła i za tydzień sie przekonam dokładnie





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  niunia wcale nie musisz czekać tydzień.w poniedziałek zrób ponownie betę. jesli wzrośnie to ok,a jeśli nie to przykro mi
                  beta wzrasta codziennie o swoją wartość (tak pi razy drzwi) więc jak Ty mialaś 32,8 to jakbyś zrobiła następnego dnia to by wyszła 65,6, następnego 131,2 itd.
                  trzymam kciuki
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Witam serdecznie,
                    Niunia Miss ma rację.trzymaj się.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Witam dziewczynki
                      ja też bym chciała szybciej to zrobic ale jednak poczekam az przestanie mi leciec bo chciałabym iśc od razu się zbadac a teraz sobie tego nie wyobrażam żeby mnie miała szperac jak ja taka "brudna"
                      dzisiaj przynajmniej sobie pospałam do ok 9 ufff jak wspaniale tak odpocząc i nie myslec o tych lekarzach "konowałach" ale chyba jednak tego i tak sie nie da zapomniec...uraz jakis zostaje...miłego dnia kochane


                      ale jeszcze pomysle czy wcześniej wykonac betę
                      Last edited by niunia2004; 16-10-2010, 11:18.





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        witam ponownie
                        dziewczynki co sie z Wami dzieje?dlaczego nie piszecie co u Was ja bym z chęcią poczytała jak Wasze staranka?to że mam swój problem nie znaczy że nie chce wiedziec co u Was nowego?
                        piszcie chętnie wysłucham i poczytam





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Wpadłam się tylko przywitać bo lecę do pracy.
                          pamiętam o was i pozdrawiam !!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Witam i zapraszam na kawke z serniczkiem
                            Niunia jak tam krawienie ustalo? kiedy na kolejna bete sie wybierasz? jak samopoczucie?
                            Pozdrowionka dla reszty dziewczynek


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              hejka dziewczynki
                              u mnie z samopoczuciem juz lepiej chociaż czasem jeszcze to wraca...a co do krwawienia to juz leci malutko(końcówka) a na betkę wybieram sie chyba w środę...
                              dotuś chętnie wpadnę na serniczek
                              pozdrówka i miło że ktos tu jeszcze zagląda...





                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                to znowu ja szok jaki zamulający dzień u Was też tak jakoś ponuro na podwórku?jak ja nie nawidze takiej pogody wtedy nic mi sie nie chce nawet dzisiaj obiadu nie ugotowałam..natchnienia jakos tak nie mam puzniej tylko wrzuce frytki do gara i gotowe...
                                nikogo tu dzisiaj nie ma? szkoda..





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X