Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Gosiu masz racje, że kobiety są wytrwałe w dążeniu do celu. Przykro mi, że straciłaś swoją fasoleczkę, ale kobieta silną jest i dlatego, że mamy w sobie tyle miłości i ciepła staramy się i czekamy nawet latami na nasze upragnione słoneczka. Gosiu zobaczysz ty też zostaniesz najwspanialszą mamusią pod słońcem a Twoje maleńtwo będzie Ci przypominało, że warto w życiu walczyć o swoje. Buźiaczki...


    Skomentuj

    •    
         

      Katya co u Ciebie, jak się dzisiaj czujesz? Co mówią lekarze? Wierzę, że będzie dobrze...Pozdrawiam.


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        anet-dziękuję Ci,będę cierpliwa i tej cierpliwości życzę wszystkim naszym staraczkom

        Skomentuj


          słońce wyglada z za chmur

          dostałam prace
          I to dziekitej wiadomosci chwyciałam wiatr w żagle
          Bardziej optymistyczniepatrze na świat
          Teraz mi lżej widocznie tak miało byc, mam sie przeleczyc i pracowac w tym czasie, a potem miec dzidzie na spokojnie w nowym wykończonym mieszkanku i może dorobie sie świadczeń i bedzie nam lżej jak maleństwo przyjdzie na świat

          Kobieta silną jest i choc czasem mamy zwątpienia, chwile załamania to i tak sa z nas supermenki

          Dziewczynki piszcie co u was?!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Edziu super gratulacje !!! tak mialo byc...najpierw praca, nowe mieszkanko a od stycznia pelna para do roboty i beda nasze upragnione fasoleczki
            ja dzisiaj od rana jakos nie w humorze bylam, nic mi sie nie chcialo ale juz jest duzo lepiej pojechalam do moich dziewczynek i od razu lepiej wieczorem ruszamy do miasta na piwko jakies, odstresowac sie bo przeciez ile my mozemy zniesc.... nam tez sie cos od zycia nalezy prawda???
            rozmawialam z moim M wczoraj i na poczatku roku wezmiemy chyba slub cywilny
            Katya jak u Ciebie, jak sie czujesz??jak Twoje dwa wspaniale serduszka??

            Skomentuj


              Odp: słońce wyglada z za chmur

              Napisane przez edzia7891 Pokaż wiadomość
              dostałam prace
              I to dziekitej wiadomosci chwyciałam wiatr w żagle
              Bardziej optymistyczniepatrze na świat
              Teraz mi lżej widocznie tak miało byc, mam sie przeleczyc i pracowac w tym czasie, a potem miec dzidzie na spokojnie w nowym wykończonym mieszkanku i może dorobie sie świadczeń i bedzie nam lżej jak maleństwo przyjdzie na świat

              Kobieta silną jest i choc czasem mamy zwątpienia, chwile załamania to i tak sa z nas supermenki

              Dziewczynki piszcie co u was?!
              Super moje gratulacje tak trzymać jeden stres mniej!!!!!!

              KATYA -co u ciebie trzymaj sie dzielnie jesteśmy z tobą!!!

              Skomentuj


                Edzia gratuluję nowego etapu w życiu, to znak, że będzie dobrze, że teraz może być tylko lepiej. Życzę Ci kochana żeby od teraz wszystko szło z górki i po Twojej myśli.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  U mnie dziś 21 dc i czekam z niecierpliwością na owulkę. Czekam, bo mam cykle około 36 dniowe. Niestety czasem mam przez to doła, bo muszę czekać dłużej na rezultaty starań Ale trzeba być dobrej myśli. Mam nadzieję, że dziwczyny nas pozarażają fasolkami
                  Edzia gratulacje! A co to za praca jeśli można wiedzieć? Teraz pewnie wszystko pójdzie z górki i zanim się obejrzysz będziecie mieli pięknie wykończone mieszkanko i śliczną dzidzię
                  Katya jak tam Twoje maluchy?





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Edzia super ze masz prace nawet nie wiesz jak sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    No i super ze masz pozytywne myslenie tak trzymać

                    Katya-co tam u was słychac???

                    Gosiu to prawda ze sie musimy nacierpiec i naczekac ja nie keidy mysle ze juz rady nie dam i ze juz tego nie wytrzymam -a niekiedy znowu góry bym przenosiła i wiem ze wszystko bedzie dobrze i napewno osiagne swoje cele w zyciu. Na nieszczescie tych złych mysli nie da sie całkiem usunąć i nie kiedy przychodza ale jakoś sobie z nimi radze bo wiem ze musze dla mojego mezulka kochanego. Jak mowicie kobieta jest najsilniesza osoba na swiecie i wszysko zniesie by osiagnac swoj cel
                    Pozdrawiam i przezyłam buziole


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      dzieki dziewczynki
                      No mama nadzieje, że sie ułoży wszytko teraz i nastana lepsze czasy i wszytkiego sie doczekamy
                      Praca przy pakowaniu ciastek-takie jak w sklepie na wage sie kupuje
                      Myśle, że wogule nowy roczek Nam Wszytkim przyniesie pomyślnośc i bedzie wysyp fasolek - jak grzyby po deszczu

                      Dziewczyny życzę Wam wszytkim, aby na waszym niebie wyjrzało z za chmur i zaraziło was promienistym spojrzeniem na świat i dodało sił w starnkach i oczekiwankach

                      Kaathrina zagladasz jeszcze na forum, jak sie czujesz? co u Ciebie?

                      Skomentuj

                      •    
                           



                        Gratki Edzia
                        Zaglądam tu czasem ...dziś miałam coś napisać, pisałam pisałam i laptop mi się zmulił i się wkurzyłam i go wyłączyłam... :/ złośliwość rzeczy martwych
                        " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                        Skomentuj


                          Narastający stres!

                          Nerwy na wodzy jak to ławo powiedzieć???? Wszystko mnie drażni i denerwuje i ta niepewność.Kupię chyba test i pozbędę się złudzeń ...... a na dodatek nie mogę spać,okropność i wstaję już zmęczona ,dziewczyny dobrze że jesteście to chociaż wam się pożalę. Słonko za oknem i co tu zrobić żeby nie zwariować,pękam nie daję rady! a byłam taka silna czym dłużej to trwa tym gorzej a dzisiejszy ranek jest okropnyfajnie że na forum są super laseczki i zawsze do nich można zagadać.

                          Skomentuj


                            Nerwy na wodzy jak to ławo powiedzieć???? Wszystko mnie drażni i denerwuje i ta niepewność.Kupię chyba test i pozbędę się złudzeń ...... a na dodatek nie mogę spać,okropność i wstaję już zmęczona ,dziewczyny dobrze że jesteście to chociaż wam się pożalę.

                            gosia biedactwo! oj idzie zwariowac

                            umówiłam sie do nowego gina na 30października
                            Pan doktorek z humorem - powiedział, ze mam dalekie plany, a on nie wie czy dożyje tak długo
                            uffff oby tylko pomógł
                            Jestem z siebie dumna po 3latach to ciezkie, ale dzidzia ważniejsza wiec dla niej wszytko

                            A po za tym szał z końcówka remontu i wybieraniem/kupowaniem mebil

                            Last edited by edzia7891; 16-10-2009, 09:51.

                            Skomentuj


                              ostatni dzień w domu

                              Hej dziewczyny!!!
                              Gosiu głowa do góry! Jeśli uważasz, że test Cię uspokoi kup go i wykonaj
                              Ja w tym miesiącu czuję się wolna! Nawet nie wiecie, a może wiecie, jakie to fajne uczucie- wstać rano i nie pamiętać o mierzeniu temperatury, nie obliczać płodnych,niepłodnych dni, kochać się kiedy ma się na to ochotę na luzie bez trzymania nóg w górze Pełen relaks!
                              Ostatni cykl mnie tego nauczył, dał mi kość....wtedy myślałam, że jest we mnie piękny owoc, @ się spóźniała i to długo...a potem wszystko runęło. Długo się nie mogłam z tym otrząsnąć, nawet teraz jak wspominam to smutno mi się robi, więc postanowiłam, że muszę spasować! I teraz jest cudnie.
                              Teraz nabieram sił, po mojej chorobie, jutro zaczynam podyplomówkę a w poniedziałek wracam do swoich dzieciaczków do pracy

                              Life is brutal-ale nie można mu się dać, trzeba z niego brać ile się da!!
                              " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                              Skomentuj


                                wolnośc

                                kaathrina za*****iste uczucie co nie??
                                Wieśc o torbielach była smutna ale sex stał sie pełniejszy, bo głowa nie zaprzatała sie myślami, nie było nóg w górze jak mówisz - freedom

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X