Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Niunia jak najszybciej do lekarza,trzymaj się dzielnie jestem z tobą.

    edziulka wróć do nas!
    Last edited by bajtel; 14-10-2010, 10:07.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      jade do lekarza mąz juz w drodze...mam nadzieje że będzie ok..





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Niunia trzymam mocno kciuki.Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i że nie jest za późno.Daj znać jak wrócisz!
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Niunia trzymaj sie! Wszystko bedzie dobrze.


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Jestem z Tobą jesteś dzielna,pamiętaj

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              dziękuje moje kochane że jesteście ze mną dziękuje wam za to...bardzo...puzniej napisze co i jak bo teraz nie jestem w stanie...brak myslenia....głowa pęka od natłoku tych mysli....na razie pisze krótko...jestem załamana...puzniej się odezwe bo musze odpocząc sorki ale nie wyrabiam...





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Niunia cokolwiek się dowiedziałaś, pamiętaj że jesteśmy z Tobą i musisz być dzielna !!!


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Niunia- calym sercem z Toba.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    jeszcze raz dziekuje że jesteście ze mną
                    a więc byłam u gina i on po przebadaniu mnie stwierdził że nie wie czy coś tam jest..i powiedział że w karcie nie pisze że ja w ciązy tylko że nie mam okresu...ja w szoku płacz lament...on mnie wysyła do szpitala na badania...ja kupuje nową pizamę żeby miec do szpitala jak coś...i kupuje test ciążowy...oczywiście płacz..w domu robie test...tampon juz przesiąknięty...i wychodzi bladziutka druga kreska...na szpital nie pójdę bo to co przeżyłam po pierwszej ciązy to aż mnie mrowi...jutro jade z kumpelą i na własną ręke zrobie badania krwi i wtedy będe wiedziała czy jestem czy nie...musze miec pewnośc a wtedy się okaże co dalej z tym pocznę..
                    ale jestem w szoku tak jak mnie potraktowano oczywiście państwowo to nikomu tego nie życzę...
                    dziękuje za słowa wsparcia bardzo wiele teraz one dla mnie znaczą dziekuję..





                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      musisz byc dzielna, dobrze ze jutro jedziesz na to badanie krwi, zeby wszystko wyjasnic.
                      ja tylko jednego nie rozumiem, dzis lekarz mowi ze nie jest pewien czy to ciaza, a ostatnio twoj gin. stwierdzil ze to juz zaawansowany stan <jak pisalas- 6 czy 7 tydzien>
                      a powiedz - czy nie mogli zrobic ci dzis usg?
                      oby do jutra, ateraz odpoczywaj.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        niunia przykro mi bardzo, że musisz przez to przechodzić, ale z własnego doświadczenia wiem, że tacy są lekarze. U mnie na badaniu po poronieniu ginek też nie umiał stwierdzić, że ciąży nie ma nastraszył mnie, zrobił nadzieje i wysłał do szpitala.
                        Od tego momentu wiedziałam, że żaden gin, prywatny czy nie, tylko przy krwawieniach wali się na Izbę przyjęć. Mają tam najlepszy sprzęt, najbardziej fachowo ocenią co się dzieje, zatrzymają na obserwacji, albo podadzą i przepiszą co potrzeba.
                        A i kochana, nawet jak badanie krwi wykaże spadek hormonu, to zrobiłabym na twoim miejscu usg dla świętego spokoju, jak wygląda to wszystko w środku, czy się oczyszcza, czy nie potrzebna jest interwencja lekarska, bo potem skutki mogą być gorsze.
                        Last edited by Scaarlett; 14-10-2010, 19:30.

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Napisane przez a_nutka Pokaż wiadomość
                          musisz byc dzielna, dobrze ze jutro jedziesz na to badanie krwi, zeby wszystko wyjasnic.
                          ja tylko jednego nie rozumiem, dzis lekarz mowi ze nie jest pewien czy to ciaza, a ostatnio twoj gin. stwierdzil ze to juz zaawansowany stan <jak pisalas- 6 czy 7 tydzien>
                          a powiedz - czy nie mogli zrobic ci dzis usg?
                          oby do jutra, ateraz odpoczywaj.
                          tak dzisiaj lekarz po przebadaniu mnie dwa razy stwierdził że on nie wie czy to ciąża?a we wtorek lekarka mi powiedziała że to jak na jej oko jakis 8-9tc to ja se myśle skoro to juz drugi miesiąc to on też by to wymacał prawda??a najdziwniejsze jest to że w karcie pacjenta nie wpisała że ja w ciązy tylko że nie mam okresu!!!dlaczego tak ze mną postąpiła??kim ja jestem żeby mnie tak traktowano to to że mam tylko 26 lat?i młodo wyglądam to każdy mnie traktuje jak dziecko? a usg mi nie zrobiono i dodam że nie wysłano mnie nawet na badania krwi dlatego jutro zrobie je na własną ręke każda prawda jest lepsza niż największe kłamstwo!!!
                          już sie troszeczke uspokoiłam ale jestem tak psychicznie wyczerpana że szok.jak ja dzisiaj zasne??pozdrówka i uściski





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            aha sorki dziewczynki że spytam ale jak nazywa sie to badanko krwi na wykrycie ciąży bo ja nawet nie wiem??





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              to badanie to beta hcg
                              niunia życzę dużo siły i trzymam kciuki
                              FROCH

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Niunia postaraj się uspokoić, bo nerwy i stres tylko mogą zaszkodzić.
                                Najlepsze byłoby usg, ale jeśli nie masz takiej możliwości to badanie krwi też Ci da jakiś obraz.
                                Hormon ten nazywa się Beta HCH.
                                Trzymam kciuki i dobrej nocy, wypij jakieś ziółka i postraj się zasnąć, całuję :*


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X