Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    bo dodam, ze to forum jest magiczne
    buuuziaczki dla wszystkich!!!
    Dotka, bajtel -teraz WY!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Hello dziewczynki
      no i wczoraj byłam u ginekologa i ona po wygrzebaniu mnie.. stwierdziła że jak na jej oko to jakiś około 8-9 tc ja se myśle nie możliwe toc ja okres miałam tzn trwał on 2 dni ale był...no i kazała mi się stawic jeszcze za dwa tygodnie i wtedy dokładnie mi powie..
      ale najgorsze zdarzyło się dzisiaj: siedzę sobie u kumpeli no i przed spacerkiem jak zwykle trza se siknąc no i majciorki czyste i ja się wycierac a tam....krew! ja tu mało nie płacze...zaaplikowałam se tampona ale nic mnie nie bolało czułam się bardzo dobrze..i nadal tak się czuje..no i następny tampon był tylko troszeczke brudny a teraz kolejny czyściutki kumpela mi mówi że to pewno plamienia bo często tak sie zdarza ja też mam taką nadzieję że to tylko to...za dwa tygodnie to sama jej wskocze na ten fotel niech mnie bada dokładnie a jak Wy myślicie?? dodam że czuje się bardzo dobrze ale w głowie pozostaje ta myśl....poradzicie mi coś?
      pozdrawiam i miłego wieczorka życzę i czekam na odpowiedz





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        hej niunia, nieraz czytalam ze na pocztku ciazy moga wystepowac lekkie krwawienia, ktorymi nie nalezy sie przejmowac, ale jesli ma cie to meczyc to jutro przejedz sie jeszcze raz do gina.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Niunia moje gratulacje. Przepraszam że się wtrącam ale wydaje mi się, że te plamienia to wynik dokładnego badania gin, musiała naruszyć ci ścianki macicy. Tak mi się wydaje.


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            też jestem tego zdania, co kornelek, często po badaniu gineklogicznym dziewczyny narzekają na plamienia, ale jakby one nie mijały albo się nasiliły od razy leciałabym do lekarza.
            Z krwawieniami mam złe doświadczenia, u mnie nie oznaczały niczego dobrego..

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              witam ponownie tez tak mysle ahaaa dodam że jeszcze tej nocy z mężem troszku pobaraszkowaliśmy w łóżeczku... może i to też? a do gina nie moge ot tak sobie skoczyc bo mieszkam na wydupiu oddalonym od mojego ginekologa o jakieś ponad 30km i dodam że juz jestem czysta (jak na razie) i nic mi nie leci





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                ja tez mam pytanie
                czy w ciazy mozna cwiczyc brzuszki??

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Witam w ten paskudny poranek...
                  a_nutka ja bym na twoim miejscu nie ryzykowała...
                  a co do moich krwawień dzisiaj też na razie mało leci ale zobaczymy puzniej...i po dokładnym przemyśleniu i płaczu wczorajszym..stwierdziłam że jutro pojade do gina bo dzisiaj nie ma mojej lekarz chyba że coś by sie działo wtedy wale na pogotowie...w głowie dalej ta myśl....mąz też mnie uspokaja...ale co on tam może wiedziec?? nie dam rady dzisiaj myslec...miłego dnia dziewczynki





                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Dzien dobry

                    Niunia nie czekalabym do jutra, pojedz na pogotowie, przebadaja Cie i uspokoja, moze potrzebne sa jakies leki. Zadne krwawienia w ciazy nie sa normalne. Jesli masz tez bole podbrzusza lub kregoslupa to nawet sie nie zastanawiaj tylko jedz. Zrezygnuj tez poki co z uzywania tamponow. Na wkladce bedzie Ci latwiej ocenic obfitosc krwawienia.
                    Wszystko bedzie dobrze, tylko nie mozesz teraz tego tak zostawic, im szybciej zareagujesz tym lepiej. 3maj sie cieplo i daj znac co i jak u Was :*

                    Doteczka co z Toba? Nie piszesz tutaj juz prawie wogole?

                    Reszte dziewczynek pozdrawiam i milego dnia


                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      nadal mam krwawienie i spadł mi jakiś skrzep nic mnie nie boli absolutnie nic!!!lekarki mojej dzisiaj nie ma.mąz w pracy ponad 30km odemnie....boże co mam robic bym na pogotowie pojechała....********a co robic???





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Niunia jesli masz mozliwosc to pojedz na pogotowie.


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          właśnie nie mam możliwości bo mąż w pracy autem a ja nie mam drugiego i nie umiem nawet prowadzic samochodu!!!!





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            To poloz sie i nie rob absolutnie nic, jak tylko maz wroci z pracy pojedzcie na pogotowie, chyba, ze moze sie zwolnic i zawiesc Cie tam wczesniej, albo moze ktos z rodziny?
                            Trzymam kciuki zeby krwawienie sie zatrzymalo. Badz dobrej mysli, bo to tez bardzo wazne.


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Ściągałabym jak najszybciej męża z pracy i leciała na pogotowie tak jak Klara uważam, że może potrzebujesz jakichś leków na podtrzymanie. Samo stwierdzenie, że brzuch i krzyż nie boli jest złudne, bo ja też nic nie czułam, a było źle. Im szybciej cię obejrzy lekarz tym lepiej

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Jestem kochane jestem, sama wczoraj byłam w lekkim strsie bo skonczyla mi sie @ , 2 dni sucho i jakies brudzenie mi sie zaczelo, mysle wezme na przeczekanie moze samo przejdzie ale 4 dnien i nic i zaczelam czuc jakby ciagniecie lewego jajnika (moze urojone ) spanikowalam ze mooze jakies zapalenie jajnikow sie przyplatalo i zadzwonilam do gina czy mnie przyjmie bez rejestracji, oczywiscie prywatnie. Wszystkow sordku ok, pokazal mi nawet na monitorze pechrzyki w jajnikach Pow ze to jakas nieprawidlosc hormonalna, jak to on okreslil "zgrzyt hormonalny" i polecil ze by lutke zaczac 2 dni wczesniej niz zwykle, chyba zaczyna mi sie wyciszac to powoli bo dzis juz jest mniej

                                U mnie stranek nie bedzie narazie bo chlop na odleglosc, wiec bede poki co wam tu kibicowac, dopingowac i radzic

                                Klarus dzieki za troske, odzywam sie to Ty rzadko u nas goscisz
                                Niunia ja albo dzownilabym po meza jesli moze sie zwolnic, albo przelezala spokojnie w lozku poki nie wroci z pracy
                                Nutka fasolka najwazniejsza, brzuszki ida w odstawke


                                Zapraszam na kawke reszte dziewczynek !!!


                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X