Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hej witam dziewczynki rannym słoneczkiem

    nutka który masz dc bo pogubiłam się,testujesz jutro powodzenia
    ja testuje w poniedziałek bo dziś mam dopiero 29 d c poczekam jeszcze żeby test mi dokładnie pokazał dalej nie mam objawów @ ani konkretnych ciążowych/delikatne mdłości nie wiem czy są urojone już z emocji/ale powiedziałam sobie jak nie teraz to za miesiąc do skutku

    edzia dzięki za kciukasy
    miłego weekendu kochani życzę

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
      Hej witam dziewczynki rannym słoneczkiem

      nutka który masz dc bo pogubiłam się,testujesz jutro powodzenia
      ja testuje w poniedziałek bo dziś mam dopiero 29 d c poczekam jeszcze żeby test mi dokładnie pokazał dalej nie mam objawów @ ani konkretnych ciążowych/delikatne mdłości nie wiem czy są urojone już z emocji/ale powiedziałam sobie jak nie teraz to za miesiąc do skutku

      edzia dzięki za kciukasy
      miłego weekendu kochani życzę
      bajtel przepraszam że spytam czy ty masz problemu z zajściem w ciąże czy z utrzymaniem jej ? mi na oba problemy pomogło leczenie immunologiczne tzn szczepionki z krwi męża robione dla mnie, bardzo polecam tą metodę bo chyba nie jest popularna wśród ginekologów a ja wiem że daje super rezultaty , no ale chyba już o tym kiedyś pisałam

      w każdym razie życzę powodzenia, chociaż jak dla mnie problemy z utrzymaniem ciąży są bardzie wykańczające psychicznie !! ja tak miałam za każdym razem ciąża a to z in vitro a to naturalnie i doopa 9 tyg i koniec, a po tym leczeniu nie miałam żadych problemów z donszeniem ciąży a Pola ma już 1,5 roku
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Dziękuję kala za zainteresowanie,słyszałam o tej metodzie i rozmawiałam z lekarzem jest dobra i skuteczna ale ja mam inny problem.pozdrawiam pa

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          czesc Kochane, witam w sobotnie poludnie
          Bajtel ja dopiero w przyszlym tygodniu zaczne oczekiwac @,
          teraz trzymam za WAS kciuki!!!!
          miejmy nadzieje ze ten jesienny czas bedzie sprzyjal naszej 'ciezkiej' pracy

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Ja również miałam problem z utrzymaniem ciąży i to co napisała Kala sie zgadza. sama rozmawiałam na ten temat z lekarzem i rozważaliśmy taką metodę pomocy, bo ponoć jest bardzo skuteczna. na szczęście obyło się bez leczenia szczepionką z czego się cieszę.
            Pozdrawiam kochane
            i 3mam kciuki za wszystkie
            ja po 2 dniach na uczelni padam na pysk i znikam

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              witam wszystkich
              no i spełniło sie moje marzenie rano zrobiłam test i.......tak jestem w ciąży...jak sie ciesze..
              dziękuję za te panie które trzymały za mnie kciuki teraz ja trzymam za Was
              pozdrawiam i życze miłego weekendu..





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Niunia moje gratulacje!!!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  niunia gratuluje z calego seducha!!
                  jednak brzuszki musisz odłożyć na trochę poźniej
                  super ale się ciesze
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    niunia usciski gorace! marzenia sie spelniaja!!!
                    tak sie ciesze z toba; wrocilam zmeczona z pracy, a kiedy przeczytalam Twoja wiadomosc, odrazu zrobilo sie milej!!!!
                    tylko teraz nie zapomnij o nas!!! i informuj nas na biezaco - co i jak

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      hejka kobietki
                      dziekuję wszystkim za miłe słowa...nie bójcie sie na pewno o was nie zapomne i nie wyprowadze się z tąd na bieżąco będę zdawała relacje z przebiegu ciązy
                      a tak wogóle to jeszcze w to nie moge uwierzyc że wreszcie sie udało... buziaczki i miłego wieczorku





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Niunia no to masz niespodziankę, super !!!!!!!!!!! to teraz nie tylko brzuszki ale i koktajle pójdą w odstawkę trzymaj się, cieszę się razem z Tobą !!!


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          niunia moje najszczersze gratulacjeeeeeeeeeeee ależ się cieszę

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            No i nie udało się- moja kochana @ nie chce się ze mną rozstać.
                            Ale za parę dni znów zaczniemy przytulanki bo przecież one są takie przyjemnemiłego dnia spadam do pracy.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Gosienko takie uroki tej naszej kobiecosci, niech chociaz jedna co miesiac na forum zafasolkuje to bedzie ok Tule, ale nie ze smutkiem, a z usmiechem i radoscia ze kolejne dni przyniosa w koncu to czego praniesz ::*


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dodka wspaniała jesteś tak masz rację popieram!!niech chociaż jedna co miesiac na forum zafasolkuje to bedzie ok

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X