Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    no i zrobiłam....i znowu wyszło że nie...może to dlatego mi sie spuznia że brzuszki robie kiedys też cwiczyłam sporo brzuszków i @ nie miałam przez 1.5 m-ca...trudno się mówi....może jak troszke schudne to szybciej zajde w tą upragnioną ciąże??teraz nie dołuje się...będzie dobrze...musi byc!!
    no i zaczynam na dobre moje odchudzanko





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      dziewczyny pomóżcie....nie wiem co mam o tym myśleć.....właśnie spojrzałam na mój poranny test....a tam .....są dwie kreski....druga taka blada ale jest co o tym sądzicie?chyba musze zrobic kolejny test?boże jaka jestem podekscytowana!oby to była prawda....
      a rano jeżeli chodzi o test to poczekałam pare sekund i zobaczyłam że nie pojawia sie druga kreska więc go odłożyłam (zawsze tak robie) a teraz zajrzałam do szawki w łazience i patrze test...to se mysle że spojrze....a tam oczom swym nie wierze...oby,oby to było to...





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Test po czasie nie jest wiarygodny, należy go wyrzuć do śmieci, a 2 kreski nic nie znaczą zachodzi reakcja chemiczna, która bardzo często powoduje, że pojawia się kreska. Na każdym teście pisze ile czasu może upłynąć żeby poprawnie odczytać test, jeżeli w tym czasie pojawi się tylko jedna krecha,to to należy uznać za prawidłowy wynik.

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          no niby tak ale ja nie wiem czy to po czasie czy nie...a poprzednie testy jak nie było dwóch kresek tak po czasie tez nie było...i tak jakos dziwnie (.)(.)przestają mi bolec a @jak nie było tak dalej nie ma...???





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Niunia to albo poczekaj kilka dni czy @ sie pojawi, albo zrob test jutro rano z porannego moczu kiedy jest on najbradziej stężony i siedz nad testem 5 min i patrz czy sie kreska pojawi czy nie innego wyjscia nie ma


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              ja se tak myśle że troszke poczekam i raczej w weekend będę sie testowac





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Najlepiej nie nakrecac sie i zachowac zimna krew, ale jak znam siebie to ja bym nie wytrzymala i po testa nastepnego poleciala


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  hehehehe i jak tu się nie nakręcać. poczekaj z testem ze 2 dni, bo betka tak rośnie i w sobotę jakby coś było na rzeczy, to powinien ci teścik pokazać

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Dziś nie mogłam spać takie głupoty mi się śniły koszmar.
                    Wczoraj tak napracowałam się przy tych liściach że aż odciska dostałam od grabek na palcu i mnie wkurza.
                    Ale gorąco na forum co przyniesie weekend.Nie mam jeszcze testu ale dziś muszę kupić i wytrzymać do niedzieli najlepiej ale jak to zrobię to nie wiem chyba m dam żeby schował. Bardzo dziwnie się czuję bo nie mam objawów na @ ani na ciąże tak konkretnych bo nie chcę się wpatrywać i nakręcać. Zaraz jadę na targ po jarzynki a pózniej sprzątanko i obiadek bo gości mam i dobrze to się czymś zajmę.
                    Trzymajcie się kochane,niunia my obie takie weekendowe.

                    Słuchaj niunia moja jedna kreska i twoja jedna to mamy już dwie ha ha ha
                    Bo ja wierzę tylko w cuda bo Bóga bo mi daje o póżniej zabiera

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość

                      Słuchaj niunia moja jedna kreska i twoja jedna to mamy już dwie ha ha ha

                      hahahahaha i najlepsze takie podejście

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Hej w tym całym wirze zakupów nie kupiłam testuteraz rozpakowywałam torbę i mi się przypomniało i co teraz?
                        pożniej może skoczę! ale nie mam kiedy-nie dane mi jest jeszcze testować

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Witam piękne panie..
                          zamierzam testowac sie jednak w niedziele z rańca bo mój kochany małż oznajmił że mi jutro kupi testa więc se poczekam korona mi z głowy nie spadnie.. @ dalej nie ma a dzisiaj od rana mam małe mdłości i jak test wyjdzie pozytywny to we wtorek wybieram sie do miasta (bo ja na zadupiu mieszkam) tak przy okazji bo mam z dzieckiem na wizyte do kardiologa to przy okazji do gina skocze pozdrawiam
                          Last edited by niunia2004; 08-10-2010, 12:27.





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            hey dla zainteresowanych
                            byłam u ginka Laproskopie mam 21listopada, bo teraz wolny termin mial ale ja mam @ akurat dostac i nie mozna robic w jej trakcie ...
                            Ale mnie to nie martwi bo mam czas, troche kaski sie odłoży moze na sylwestra sie gdzies w góry wyskoczy zeby spłodzic nowa fasolinke juz po laparo

                            pozdrawiam

                            niunia gosiek 3mam kciukasy za dwie spasione krechy hahahah
                            powodzonka

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              czesc wszystkim, teraz usiadlam przed komputerem i czytam zaleglosci, oj ale u was EMOCJE!!!
                              przede wszystkim Niunia za ciebie trzymam, oby sie okazalo, ze ten dzisiejszy test byl zrobiony za wczesnie i kolejny pokazal dwie KRECHY.
                              widze ze tematem nr 1 byla dzis dieta
                              uwazam, ze na zbedne kologramy najlepszy jest jak wiadomo RUCH i przede wszystkim wczesna kolacja, na tyle wczesna, by glodnym isc spac!
                              u mnie sie to sprawdzilo, wciagu dnia moge sie obiadac, lecz zawsze z pustym zoladkiem wskakuje do lozka

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Miss nawet nie wiesz jak bym chciala, by sie okazalo, ze jednak jakims niespodziewanym trafen padl zloty strzal
                                ale realnie myslac, raczej to malo prawdopodobne

                                natomiast wlasnie siegam do kalendarza, musze policzyc kiedy dokladnie 'tej' " sie spodziewac

                                milego wieczoru wszystkim zycze!!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X