Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dziękuję miss tak masz rację jak mam być to kiedyś będę ! chyba że los zechce inaczej to i tak będę musiała się z tym pogodzići żyć dalej

    Niunia może rzeczywiście jest za wcześnie w którym dc robiłaś?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      witam dziewczynki!
      niunia przykro mi, ale nie poddawaj się. poza tym tak jak dziewczyny piszą, testy nie raz bardzo późno wychodzą i 28dc okazuje się, że to jeszcze za wcześnie gosia za ciebie też, ale za kilka dni, na razie o tym nie myśl jak możesz
      miss żeby test pokazał owulację te 2 kreski muszą być tak samo mocne lub ta lewa ciemniejsza od prawej, jak jest na odwrót, to nie wskazuje to owulacji. u mnie na testach zawsze wychodziły 2 kreski. nawet bez wzrostu hormonu, to normalne,że są i nie świadczą o owulacji. musisz sprawdzać dalej, bo twoje cykle mogą być dłuższe, jak piszesz o 40, to krecha ok 20dc powinna być ciemna. Bierz jeszcze jedno pod uwagę, nie wszystkie cykle muszą być z owulacją i może na taki trafiłaś.
      A po śluzie nie potrafisz zaobserwować, że to już? ja po pewnym czasie doszłam do wprawy i jak śluzik robił się ciągnący robiłam test w 1-2 dni i pokazywał owulację.

      doteczka wpadam na tą szarlotkę, bo bardzooo lubię
      Last edited by Scaarlett; 04-10-2010, 10:08.

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Niunia tule mocno
        Scarlet wlasnie ja wcinam jest rewelacja, na drugi dzien jeszcze lepsza i jejek nie trzeba haha
        Gosiu dobrze ze masz zajecie na te pare dni to nie bedziesz myslec
        Miss testy owu robi sie wieczorem a nie rano
        Edzia,Oczekusia,Ewcia milego dnia


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
          Miss testy owu robi sie wieczorem a nie rano
          racjaaaaaa
          nigdy z porannego moczu, który może zafałszować wynik. najlepiej popołudniu lub wieczorem, zawsze w tych samych godzinach i na 2 godz przed najlepiej nie pić za dużo

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            u mnie dzisiaj 28dc może jest faktycznie za wcześnie? oby bo mam jeszcze taką cichutka nadzieję





            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Niunius lepiej nie miec nadziei i miec niespodzianke, wtedy mniej boli, a ta wredota @ najczesciej przychodzi, glowa do gory


              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Witam was wszystkich kochane moje kobitki...
                Scarlet,ale czas leci toż to 5msc idzie-cieszę się.....
                Dotka walcz kochana walcz tak jak Gosia,nasz Bajtelek!
                Miss i Niunia życze siły. Oczekusia a co tam u was? starasz się czy sa inne plany u was? Zauważyłam ,że Klarci długo nie było-martwię się oby wszystko było w porządku u niej....
                Edziulka kochana ty taka skromna chowasz się...pamiętaj ,że zawsze na mnie mozesz liczyć...
                BUZIAKI DLA WAS WSZYSTKICH RÓWNIEŻ DLA TYCH O KTÓRYCH ZAPOMNIAŁAM WSPOMNĄĆ!!!!
                A u nas jakoś leci,mam cieżkie dni sama z sobą,Michaś rośnie jak na drożdzach-tydzień temu ważył-5400 i miał pierwsze szczepienie(3 kłócia-ała),ale gorączki nie miał....Jutro jedziemy na kontrol do ZG na patologie noworodka a w piątek do ortopedy....
                Attached Files

                Moje największe szczęście

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  edziulka sie nie chowa... pracuuje i jej z tym bardzo dobrze, co troche inne stanowisko, same pochwały wiec rosnie w oczach hahahaha i kilogramach tez musze jaka diete walnac bo stoje na granicy wytrzymałosci paska hahahahah
                  w srode jade badania zrobic do laparo no i w piatek do gina termin umówić i analize badan wszytkich zrobic, bo kazał wziac papiren wszytkie bo chce obejzec
                  nic wiecej sie u mnie nie dzieje wiec nie ma o czym pisac

                  pozdrawiam i dziekuje za pamiec moim ziomalka :*****

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Dzisiaj wczesnym rankiem uśmiecham się do was
                    Zaraz do pracy na 8.00 i tak dzionek będzie wypełniony.Super,testa nie mam kupionego bo dopiero na weekend mam zamiar testować i trzymam się tej myśli.Chyba że wcześniej @ przyjdzie

                    edziulka zapracowana
                    gizelka cudowna pamięta o nas
                    dodka masz rację
                    niunia nadzieje w sercu trzeba zawsze mieć schowaną
                    scarlet nasz ekspert czuwa wspaniale
                    misss ucałuj chorego dzieciaczka
                    bajtel nie poddawaj się

                    A tak wszystkim miłego i słonecznego dzionka!!! zmykam pa

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Witam, i zapraszam na kawke z jabłecznikiem, mniam mniam


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                        Witam, i zapraszam na kawke z jabłecznikiem, mniam mniam

                        a ta znowu kusi
                        ja kupiłam sobie wczoraj w selgrosie pudło moich ukochanych kruchych kopert waniliowych cud miód i orzeszki chomikować nie muszę, bo m tylko patrzy i .... cierpi
                        Last edited by Scaarlett; 05-10-2010, 09:47.

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Witam was serdecznie. Ciekawe czy ktos jeszcze o mnie pamieta???
                          Znalazlam chwilke zeby tutaj wpasc kosztem sprzatania obiadu i zabawy z mlodym. Mala spi a mlody gra wiec wpadlam zobaczyc co slychowac.
                          Ale nadrobic to nie nadrobie.
                          Zadzylam zauwazyc ze wiele sie zmienilo na lepsze i fajnie
                          Wiem ze Klarze sie udalo czego gratuluje
                          Scarlet to wiem i od samego poczatku mowilam ze sie uda i udalo sie
                          Dotka widze ze sie starasz trzymam kciuki i mysle ze twoj m juz na stale zajechal do twojej sypialini co???
                          Widze ze nowe mamuski staraczki tez sa wiec rowniez trzymam kciuki
                          Oczekusia a u ciebie co tam??moze tak w skrocie poprosze
                          Edzia tez wiem co u ciebie
                          Gizelka Michas slodziak i wazy wiecej od mojej;/

                          No nic to tyle poki co jesli zechcecie to wstawie pozniej fotki swojej malej i chcialabym wpadac od czasu do czasu w miare mozliwosci moge????


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Napisane przez mamaKacperkaIfasolki Pokaż wiadomość
                            Witam was serdecznie. Ciekawe czy ktos jeszcze o mnie pamieta???
                            Znalazlam chwilke zeby tutaj wpasc kosztem sprzatania obiadu i zabawy z mlodym. Mala spi a mlody gra wiec wpadlam zobaczyc co slychowac.
                            Ale nadrobic to nie nadrobie.
                            Zadzylam zauwazyc ze wiele sie zmienilo na lepsze i fajnie
                            Wiem ze Klarze sie udalo czego gratuluje
                            Scarlet to wiem i od samego poczatku mowilam ze sie uda i udalo sie
                            Dotka widze ze sie starasz trzymam kciuki i mysle ze twoj m juz na stale zajechal do twojej sypialini co???
                            Widze ze nowe mamuski staraczki tez sa wiec rowniez trzymam kciuki
                            Oczekusia a u ciebie co tam??moze tak w skrocie poprosze
                            Edzia tez wiem co u ciebie
                            Gizelka Michas slodziak i wazy wiecej od mojej;/

                            No nic to tyle poki co jesli zechcecie to wstawie pozniej fotki swojej malej i chcialabym wpadac od czasu do czasu w miare mozliwosci moge????

                            nie nie możesz wpadać kochana! wręcz musisz! nareszcie forum odżywa!

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Dzien dobry

                              Ciezko bedzie mi Was nadrobic, tyle stron zapisalyscie - super, ze znowu forum zyje

                              Doteczka i Niunia - trzymam kciuki za nastepny cykl. Nosio do gory :****

                              Gizelka Michalek slodziutki, ale Ty na tych fotkach na prababcie nie wygladasz

                              Edzia gratuluje sukcesow w pracy, trzymam kciuki za laparo i staranka po.


                              Mamo Kacperka i Martynki czekam na fotke coreczki i dziekuje za gratki.

                              Reszte dziewczynek, ktore pominelam caluje w nosio.


                              Nie bylo mnie, bo 24 polozylam sie do szpitala zalozyc pessar no i zatrzymali mnie do wczoraj zwiazku z tym, ze mam juz 7 kg na minusie od poczatku. Przebadali mnie wzdluz i wszerz, niby nic nie ma, jem normalnie a kg spadaja. Probowali mnie podreperowac, ale nie bardzo sie udalo. Pielegniarka stala kolo mnie w porze obiadowej, bo chyba mysleli, ze wyrzucam jedzenie do kosza A ja oprocz obiadu zamawianego w szpitalu jadlam jeszcze porcje, ktore przywozil mi M albo tesciowa ehhh
                              Dali mi diete wysokokaloryczna i za tydzien do kontroli. Mam nadzieje, ze waga przestanie spadac, bo bardzo mnie to martwi.

                              Na szczescie z Malutka wszystko w porzadku, czuje juz wyrazne ruchy, szaleje w brzuchu poki ma duzo miejsca

                              Milego dnia Kochane


                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                czesc Kochane!!!
                                daaaawno sie nie odzywalam; praca, goscie w domu.
                                Przyznam jednak , ze zagladalam do Was za kazdym razem, jak znalazlam chwileczke
                                jak juz wczesniej wspominalam, w tym miesiacu postanowilam nie zagladac do kalendarza, niczego nie liczyc, ciezko mi sie powstrzymac, ale postawilam na spontan
                                tyle, ze w tym miesiacu wyjatkowo malo czasu na 'przyjemnosci', tak wiec traczej spisuje go na straty

                                jak czytam, kazda z was pomalutku zaczyna kolejne testy, trzymam kciuki za te przed ktorymi TO wydarzenie!!!

                                ja nawet nie mam co siegac po test....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X