Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hej dziewczyny,
    Niektóre z Was mnie znają..zaglądałam tu w tamtym roku a w styczniu zrobiłam test i okazało się że jestem w upragnionej ciąży, teraz po 9 miesiącach na świat przyszła moja ukochana córeczka Hania
    Wszystkim staraczkom życze upragnionej fasoleczki a dziewczynom które już są w ciąży serdecznie gratuluje.
    Poznajcie moją Hanusie..
    Attached Files


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      hey Agus, sluczna córunia GRATULACJE szczesliwego rozwiazania
      i WITAMY NA ŚWIECIE*!!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Czesc Dziewczyny

        Ja przeziebiona - ledwo zipie, kregłoslup chce mi rozwalic, tak jestem połaman aze szkoda gadac.No ale damy rade - chorubsko przyszło to i pujsc kiedys musi

        Dotka ja tez nie jestem w temacie, tez nie wiedzielam ze Carin jest w ciazy?


        Carin kochana trzymaj sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Jestesmy tutaj z Toba myslami wszystkie!!!!


        Agatko kochana, córeczka przepiekna jest - a imie Hania urocze.
        Super ze tu wpadłas do nas.Buziaczki!!!

        Niunia - no tesciorek juz nie długo - trzymam kciuki!!!!
        Gosiek a ty zaraz potem Trezba tymi krzaczkami potrzasnac troszke zeby tam duzo wypadło z nich hahahahahhaa


        Dotka ty wredoto jedana - nic tylko o słodkim mi tu pisac, jak ja chora i nic mi sie nie chce.

        Całuje i pozdrawiam wszystkie:*********************


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Napisane przez agatakul Pokaż wiadomość
          Hej dziewczyny,
          Niektóre z Was mnie znają..zaglądałam tu w tamtym roku a w styczniu zrobiłam test i okazało się że jestem w upragnionej ciąży, teraz po 9 miesiącach na świat przyszła moja ukochana córeczka Hania
          Wszystkim staraczkom życze upragnionej fasoleczki a dziewczynom które już są w ciąży serdecznie gratuluje.
          Poznajcie moją Hanusie..
          witam serdeczne gratulacje z okazji narodzin córeczki jest prześliczna i booooska





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Witam kochane!
            ja dzisiaj zagoniona, robiliśmy małe przemeblowanie w mieszkanku, bedzięmy dokupować szafę, pozbywaliśmy się niepotrzebnych gratów, bo miejsca nam coraz więcej potrzeba potem spacer, pogoda piękna, obiadek na mieście. wreszcie mój zarobiony mąż poświęcił mi trochę czasu i szykuje się jeszcze romantic wieczór
            agatko hanulka cudowna! aż uwierzyć nie mogę, że to tak zleciało a i ja już czekam z niecierpliwością na te moje upragnione małe rączki i nóżki
            carinko bardzo ci współczuję i strasznie mi przykro ale czas uleczy rany i za 3 miechy postaracie się od początku. oczywiście jak będziesz już gotowa.
            oczekuś kuruj mi się, ale szybko! miodzik, herbatka, soczek malinkowy i już się rozgrzewać..aaaa i jeszcze m u boku
            my mieliśmy jutro jechać na wycieczkę do zoo, ale młody tez coś smarka i nie wiem, czy taka długa wycieczka będzie dla niego najlepsza. okaże się jutro;/
            Last edited by Scaarlett; 02-10-2010, 19:22.

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Haniu - witaj kruszynko po drugiej stronie brzuszka
              scarlett "nóżki i rączki" już masz tylko kwestia czasu kiedy się powiększą i wyskoczą z brzucha

              carin przykro mi,współczuje
              FROCH

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                Haniu - witaj kruszynko po drugiej stronie brzuszka
                scarlett "nóżki i rączki" już masz tylko kwestia czasu kiedy się powiększą i wyskoczą z brzucha

                carin przykro mi,współczuje
                no waśnie już czekam na te rączki i nóżki oczywiście poza brzuszkiem

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Oczekusia chorubsko a kyż a kyż m. wygrzeje to szybko sobie pojdzie taka pora roku, ja juz przeziebienie mam za soba na szczęście. A za słodkie nie przepraszam bo to sposób też na powrót do zdrowia, weź może cos na zab slodkiego to Ci sie od razu lepiej zrobi
                  Scarlet juz prawie polmetek masz, wiec z kazdym dniem lapeczki coraz wieksze i nawet sie nie obejrzysz jak beda Ci machac przed noskiem
                  Klara melduj sie !!!!!!!
                  Niunia, Gosiak ja tez trzese mocno krzaczorami !!!


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Właśnie upiekłam szarlotkę sypana wg przepisu Scarletki bo chcialam cos na szybko a na wyrabianie ciasta nie mam dzis cierpliwosci Na cieplo jeszcze smakuje rewelacja, zimna musi tez byc pycha wskakiwac dziewczyny !!!!!! zapraszam


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Witam wieczornie
                      u mnie dzionek minął spokojnie...a jutro....
                      WIELKIE TESTOWANKO!!!





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Niunia trzymam kciuki, melduj zaraz z rana co wyszlo, czekam z niecierpliwoscią !!!!!!!!!!!!!1


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Cześć dziewczynki i nadszedł tydzień na Wielkie Testowanko

                          Ja jeszcze mam czas bo dopiero 23 dc ale niunia pisz co wyszło
                          Zobaczymy co przyniesie los,dobrze że mam zajęty tydzień to czas szybko zleci.
                          Nawet testa nie kupiłam jeszcze i omijam szerokim łukiem miejsca gdzie mogą być.Krzaczory w pogotowiu bo zaraz zaczną trząść!!!!Jestem bardziej nastawiona na niespodziankę no zobaczymy

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Witam dziewczynki
                            no i wyszło znowu to samo....jestem w szoku...
                            NIE jestem w ciązy!!!
                            sorki ale dzisiaj mi z tym cięzko i uciekam...





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              bajtel i dobrze,że masz takie podejście do tego,omijaj testy omijaj,bo one tylko dołują a ciąża to kwestia czasu,jak masz być to będziesz
                              przed wczoraj za rana kiedy robilam test owulacyjny miałam jedną kreskę
                              wczoraj z rana wyszły mi 2 kreski -wieczorem zrobiłam tak z ciekawości i 2 kreski wyszły ale bardzo blade(może jakiś do doopy był test) więc sobie pomyślalam,że już po ptakach "przytulanko" było wczoraj -bo innej możliwości nie było,więc nie wiem czy coś z tego wyjdzie
                              dziś zrobiłam znowu z ciekawości i 2 kreski - myślicie,że trafiłam w owul?
                              może teraz wychodzą 2 kreski bo się utrzymuje poziom podwyższony ?
                              ale wczoraj cały dzień czułam,że mi jest strasznie gorąco,tak od wewnątrz.może z wrażenia,że wiem (niby po testach)że owulację mam
                              od jutra będę brać duphka i luteinę,chyba,że powinnam brać już od dziś??
                              zobaczymy co z tego wyjdzie, dziś mam 22dc więc ta owulacja trochę późno do mnie przyszła moja II faza trwa ok.14 dni (w 14-tym @ dostaje)
                              zawsze miałam cykle 31/32 a poprzedni miałam 40dc a ten obecny wychodzi na to,że będzie trwał 35/36 .

                              no to miłego dzionka
                              lecę z dziekciem do lekarza,bo chora od kilku dni :*
                              FROCH

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Napisane przez niunia2004 Pokaż wiadomość
                                Witam dziewczynki
                                no i wyszło znowu to samo....jestem w szoku...
                                NIE jestem w ciązy!!!
                                sorki ale dzisiaj mi z tym cięzko i uciekam...


                                niunia może jest za wcześnie?? przykro mi
                                FROCH

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X