Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    witajcie dziewczynki a przede wszystkim witam nowe staraczki!!
    jest nas coraz więcej i weselej się robi
    ja zaczynam nowy rozdział w życiu tak jak zmienia się pora roku to nastawiam się inaczej do życiaco przyniesie czy spełni się moje marzenie ? czy wystarczy mi sił ...............?no zobaczymy jedynie czas pokaże

    nuinia to wcale nie póżno na drugie dziecko ,zapewniam cię
    nutka pisz jak najwięcej a zobaczysz że dobrze ci tu bedzie
    Myiada nic mi nie mówi twój problem ale dziewczyny ci pomoga na pewno
    dodka fajnie że o mnie pamiętasz!dziękuję ci

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Witam ponownie





      dzień zaczął się oki mały w szkole a my z mężusiem "pracowaliśmy"nad maleństwem
      bajtel dzięki za słowa otuchy.Mój synuś nie może sie juz dzidzi doczekac(ja oczywiście też)mam nadzieje że taka róznica wieku między dziecmi wyjdzie nam tylko na dobre...ale to sie okaże w"praniu"pozdrawiam i miłego dzionka życzę





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Dziendobry kochane

        Gosienko super ze zmieniłas myslenie kochana i ze sie inaczej nastawiasz.
        Tak jak mowisze co ma byc to bedzie, mozemy losowi troszke pomoc ale go nie zmienimy

        Miyada - ja bym na twojim miejscu wzieła te tabletki prezz pierwsze dwa cykle i zobaczyła jak na nie reagujesz i jak twoj organizm sie odzywa i potem jesli zauwazyłabys cos niepokojocego to do lekarza a jesli wszystko oki to po prostu kontynułowac jesli bedzie taka potrzeba.Zacznij od 17 dc moze zeby byc pewniejsza, powiedz mi czy twoj lekarz to specjalista czy ginekolog?


        Witam reszte dziewczynek i mam nadzieje ze iebedziecie goscityc tyle tutaj co ja bez tego małego cudu


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          oczekująca -dokładnie tak myślę dziękuję że jesteś!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Czesc kochane ja juz po kaweczce Slonko dzis sliczne, wstalam dzis dopiero po 9 R. sniadanko do lozka przyniosl zyc nie umierac, wczoraj zalapalismy sie na piekny zachod slonca. U mnie 18dc teraz czas czekac na plony staram sie jak najmniej o tym myslec i czekac na niespodzianke.

            Witam nowe staraczki, Oczekusia R. grzeje oj grzeje ale dziś w nocy to mi chrapał i musiałam bo poszturchac troche , Gosienko mam nadzieje ze nowy rozdzial zacznie sie pieknym prezencikiem
            Last edited by dotka85; 21-09-2010, 18:12.


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              czesc wszystkim
              ciesze sie ze nie jestem jedyna nowa tu osobka
              niunia, zdaje sie ze razem pojawilysmy sie na tym forum
              ja zaliczylam pierwszy nieudany miesiac, teraz przerwa <@>
              ... i zobaczymy jak pojdzie dalej.
              kiedy wkoncu udalo mi sie namowic meza, myslalam, ze juz wiekszych przeszkod jak TA, to nie bedzie.
              niestety

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Witam Cię a_nutka



                Nie martw się musi się udac...ja teraz się staram trzeci raz(do trzech razy sztuka)haha.U mnie było odwrotnie bo to ja nie chciałam więcej dzieci...bo pierwsze urodziło się chore(wrodzona wada serca)ale już jest dawno po operacji i jest wszystko ok,i ogólnie jakos tak nie widziałam siebie ponownie z maleństwema teraz jak juz sie zdecydowałam to też mamy z tym problemy ale dzisiaj i jutro to "ostro"działamy w tej sprawie pozdrawiam i trzymam kciuki musi się udac





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Chyba jednak zainwestuje w testy owu i wtedy bede wiedziała co i jak.Czytam tu o 6-cio letniej różnicy ale to naprawde nie dużo.Moja córcia skończyła w kwietniu 15 i też zadecydowała że chce mieć siostre....Tylko czy mnie zdrowia i sił wystarczy?Tu przy Was to już prawie babcia jestem Ale chyba sie tak szybko nie poddam,może jeszcze sie uda....mam nadzieje tylko boje sie że niedługo zaczne jakieś załamki przechodzić...

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Oj Miyada nie masz racji ja ma starsze dziecko od ciebie i też się staram,Więcej informacji jak chcesz to na priv pisz

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Taka jestem rozbita że zapomniałam podziekować wszystkim za miłe powitanie.Dzieki i pozdrówka dla wszystkich mam i przyszłych mam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Napisane przez Miyada Pokaż wiadomość
                        Chyba jednak zainwestuje w testy owu i wtedy bede wiedziała co i jak.Czytam tu o 6-cio letniej różnicy ale to naprawde nie dużo.Moja córcia skończyła w kwietniu 15 i też zadecydowała że chce mieć siostre....Tylko czy mnie zdrowia i sił wystarczy?Tu przy Was to już prawie babcia jestem Ale chyba sie tak szybko nie poddam,może jeszcze sie uda....mam nadzieje tylko boje sie że niedługo zaczne jakieś załamki przechodzić...

                        Witam trzymam kciuki żeby się udało.A ja miałam koleżankę która w wieku ok 40-stki miała pierwsze dziecko (nie obrażając nikogo) więc nie wiem o jakich babciach tu mowa?ważne że jest się młodym "duchem"prawda?pozdrawiam
                        Last edited by niunia2004; 20-09-2010, 16:02.





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          haha, to ja rowniez trzzmam kciuki za te, ktore ostro teraz walcza!!!
                          najtrudniejsze jest to czekanie, kiedy zbliza sie okres i zyjemy w nadzieji ze sie nie pojawi
                          ja przy pierwszej ciazy mialam przemila niespodzianke; pozniej dopiero pojawily sie mdlasci o ktorych nawet nie chce myslec.
                          teraz kiedy chcialabym drugie malenstwo w pelnej swiadomosci, to tak trudno jest czekac

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            właśnie pije trzecią kawetak jakos głowa mnie boli...sama nie wiem jak sie okaże że wreszcie jestem w ciąży jak ja przeżyje bez kawy...

                            choc przyznam sie szczerze że ja taka kawoszka to od niedawna jestem wcześniej tez piłam ale to tylko jedną dziennie i temu że mąz pił to i ja...a teraz to ja jakas uzależniona jestem..myśle tylko o kawie...może to temu że ponad dwa miesiące temu rzuciłam palenie (wreszcie) i teraz zamiast papieroska to jest kawka...





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Niunia tak jak pisałam jeszcze nie jest to tak długi okres starań żebym miała depresje ale wiem że zegar tyka i tego czasu nie mam aż tak dużo...Ale mam nadzieje na te dwie kreski i wiem że zrobie wszystko żeby sie pokazały

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                dziele sie z wami 'aromatem i smakiem' kawy.
                                choc przyznam ze czekam na dzien , kiedy widok kawy wywola u mnie mdlosci
                                ciekawe jak dlugo przyjdzie czekac

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X