Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a my chyba w domciu w sylwestra
    Podejrzewam, że sie połaqczy sylwetra z parapetwka i zrobimy nan nowym mieszkanku imprezke - prywatke/domówke
    Chc tez tesknie za sylwestrem w górach .. 2lata temu byliśmy i były zareczyny i było bajecnie na gubałówce, a ognie to poprostu extra widowisko
    Zazdroszcze takiego sylwestra, my nie damy rady finansowo w tym roku

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Cel wszystkich staranniczek bez wyjątku Nasz cel to dzidzia!
      " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Edziu dokladnie tak jak piszesz.... ja poszlam do gina w 3 cyklu staran tak na ogolne badania i on powiedzial, ze ta torbiel w duzej mierze mi przeszkadza w zajsciu w ciaze no i oczywiscie krotko sie staramy ale wiecie jak to jest ciagle napicie i ciezko o cierpliwosc przy starankach....ja sie ciesze, ze wiem co mi jest, szybciutko to wylecze i bierzemy sie do roboty jak narazie wpadlam w szal kupowania malenkich ubranek heheh, sprawia mi to OGROMNA przyjemnosc

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Edziu super zareczyny w gorach....nasz byly nad morzem w miejscu w ktorym sie poznalismy a Wy jestescie juz malzenstwem?
          Dziewczynki macie racje nasz cel to DZIDZIA i bez sensu sie o cos sprzeczac, wszystkie dazymy do jednego prawda??

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Czesc.
            Wczoraj wieczorem zaczęłam krwawic, pojechaliśmy z mężem do szpitala i tak już zostało. Pisze poprzez internet w telefonie. Dostaje Duphaston, nospe i aspargin. Ciaza jest wysokiego ryzyka. Miałam dzis usg przezpochwowe na nowym oddziale. Miałyście racje! Bije nie jedno a dwa serduszka!
            Nie chce ich stracic .
            Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
            - Skąd pochodzi to światło?
            Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
            - Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Napisane przez beata1988 Pokaż wiadomość
              Edziu super zareczyny w gorach....nasz byly nad morzem w miejscu w ktorym sie poznalismy a Wy jestescie juz malzenstwem?
              Tak, dokładnie od 1roku 2miesięcy ) Zaręczyny były w moje 25urodziny---taki fajny prezent niespodzianka )
              " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Napisane przez Katya_1988 Pokaż wiadomość
                Czesc.
                Wczoraj wieczorem zaczęłam krwawic, pojechaliśmy z mężem do szpitala i tak już zostało. Pisze poprzez internet w telefonie. Dostaje Duphaston, nospe i aspargin. Ciaza jest wysokiego ryzyka. Miałam dzis usg przezpochwowe na nowym oddziale. Miałyście racje! Bije nie jedno a dwa serduszka!
                Nie chce ich stracic .
                Katya skarbie!!Trzymaj się i myśl pozytywnie!!!!!!!!
                " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Kochana Katya trzymaj sie musi byc dobrze!!! kurcze czemu tak jest, ze jak my bardzo chcemy miec Dzidziusia to ciezka droga przed nami a te ktore nie chca zachodza w ciaze od razu ??nie sprawiedliwe to jest!!!
                  Katya pisz do nas jak tylko bedziesz mogla, trzymam kciuki oby wszystko bylo dobrze

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Katya trzymaj się mocno kochana !!! super wiadomość z tymi bliźniakami, pomodlę się nawet za Ciebie i Twoje małe skrzatki żeby wszystko się powiodło i żebyś utrzymała ciążę. To chyba cudowne uczucie i nie do opisania zobaczyc male dwa punkciki-serduszka bijące w Tobie super


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Katya trzymaj sie wane że dostałaś leki i byłaś w szpitalu, dbaj o siebie terazi i niczym sie nie zajmuj innym - teraz ty i dzieciaki sa najważniejsze

                      Nam roczek ślubu wybił 6września
                      No włąśnie Beti czemu te kobiety które pragna dziecka musza tyle przejśc żeby je miec,a te co nie chca to maia i porzucaja ehhhh

                      Beti ja po 4 cyklu dopiero byłam na usg choc mówiłam mojemu ginowi chyba na początku roku o moich planach z dzieckiem, a tak wogóle to 3 lata mnie prowadzi i ani razu mi usg nie robił

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Katya tak mi przykro, że musisz przez to wszystko przechodzić żeby mieć upragnione maleństwa, ale musisz być dzielna, musisz myśleć pozytywnie, nie wolno Ci myśleć inaczej. Pamiętaj masz śliczne dwa maleńkie serduszka w swoim brzuszku które są dla Ciebie najcenniejsze na świecie i tego się trzymaj i niech nikt Ci nie mówi, że może być coś nie tak. Pozdrawiam....


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          edzia jak tak czytam o tym Twoim ginku to wydaje mi sie to leczenie niepoważne jakieś. Jak przez 3 lata można nie zrobić usg, to na jakiej podstawie on wypisywał Ci recepty i Cię leczył. Dla mnie to jakieś dziwne. Po pierwsze to bym się chyba wkurzyła że 3 lata zmarnowałam, a po 2 to bym z pewnością zmieniła ginka. Ja chodzę do swojego i on na każdej wizycie mi robi usg dopochwowe chociaz wszystko jest ok - wszystko to przy rutynowych badaniach. Tylko jak zrobi usg to wtedy ma obraz naszych jajników i reszty organów, no bo ręką pewnych rzeczy się nie wymaca, a jasnowidzem to on nie jest żeby przez brzuch zaglądać Ja bym na Twoim miejscu naprawdę się zastanowiła nad zmianą lekarza, przemyśl to lepiej żeby potem nie żałować.


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                            edzia jak tak czytam o tym Twoim ginku to wydaje mi sie to leczenie niepoważne jakieś. Jak przez 3 lata można nie zrobić usg, to na jakiej podstawie on wypisywał Ci recepty i Cię leczył. Dla mnie to jakieś dziwne. Po pierwsze to bym się chyba wkurzyła że 3 lata zmarnowałam, a po 2 to bym z pewnością zmieniła ginka. Ja chodzę do swojego i on na każdej wizycie mi robi usg dopochwowe chociaz wszystko jest ok - wszystko to przy rutynowych badaniach. Tylko jak zrobi usg to wtedy ma obraz naszych jajników i reszty organów, no bo ręką pewnych rzeczy się nie wymaca, a jasnowidzem to on nie jest żeby przez brzuch zaglądać Ja bym na Twoim miejscu naprawdę się zastanowiła nad zmianą lekarza, przemyśl to lepiej żeby potem nie żałować.
                            bo ma prrzychodnie bez usg a tak leki n apodstawie badan hormonalnych mi ustawiał
                            Myśle włąśnie nad zmiana, ale nie mam dobrych namiarów na sprawdzonego lekarza
                            Z reszta ten też był sprawdzony i co...
                            Byłam u babeczki i tez mi nie zrobiła usg i powiedziłą ze młoda jestem i mam czas, jak sie po roku nie uda to zaprasza ponownie
                            Byłam u faceta prywatnie zrobił mi usg dopochwowe, ale nic nie wykrył to było w marcu
                            Ja sadze ze to po CLO mi sie te torbiele zrobiły po tej hiperstymulacji, tam w ulotce pisało, ze niepożadane skutki mąga byc takie
                            Szukam na necie namiarów i opini i planuje sie umówic jak juz dostane miesiaczke tak zeby wiedziec kiedy bede tuz po wtedy najlepiej wizyta

                            Last edited by edzia7891; 14-10-2009, 13:08.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              A nie lepiej już znaleźć jakiegoś dobrego prywatnego i zapłacić ale być obsłużoną w pełni. Cięzko się leczyć u lekarza do którego nie ma się w pełni zaufania :// No i Ci prywatni mają też dobry sprzęt. Szkoda że nie jesteś z Wrocławia bo znam super ginka. Nie wiem co Ci jeszcze doradzić, musisz to chyba sama dokładnie przeanalizować. Ja bym zmieniła napewno.


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Napisane przez dotka85 Pokaż wiadomość
                                A nie lepiej już znaleźć jakiegoś dobrego prywatnego i zapłacić ale być obsłużoną w pełni. Cięzko się leczyć u lekarza do którego nie ma się w pełni zaufania :// No i Ci prywatni mają też dobry sprzęt. Szkoda że nie jesteś z Wrocławia bo znam super ginka. Nie wiem co Ci jeszcze doradzić, musisz to chyba sama dokładnie przeanalizować. Ja bym zmieniła napewno.
                                Dotka chce isc prywatnie teraz i znalazłąm namiary na dobrego gina z prywatnym gabinetem
                                Ale jak napisałąm wyzej to byłąm juz prywatnie i wcale mnie nie potraktował serio a skasował 100zł za wizyte, tyle że to usg chociaż miałam i zdjecia jajników mi po nim zostały

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X