Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Kaathrino witaj
    podpisuje sie pod tym co napisalas
    co u Ciebie?jak samopoczucie ??
    ja sie ciesze, ze jestem z Wami , ze jestem w Waszej paczce

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      kathrino najbardziej nie moge sie doczekac nowego roku poniewaz zaczynamy na nowo staranki i mysle, ze 2010 zacznie sie dla nas dobrze
      a swieta hm po prostu lubie je no a sylwester w doborowym towarzystwie naszych przyjaciol czyli musi byc super nie wazne gdzie, wazne z kim
      z Wy macie juz jakies plany Dziewczynki na sylwestra ??

      Skomentuj


        Odp: czepliwość

        Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
        Od jakiegoś czasu? A w czym się jeszcze czepiałam? Nie rozumiem...
        Carinko, ja nie zamierzam się kłócić czy coś w tym stylu...i nie chcę byś mnie źle zrozumiała...do mnie też się kiedyś przyczepiłaś, że kocham się z mężem tylko w dzień owulacji....wiesz mi się zrobiło wtedy głupio....a teraz głupio zapewne zrobiło się Edzi....patrząc na jej posty z przeprosinami...
        " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




        Skomentuj


          Napisane przez beata1988 Pokaż wiadomość
          Edziu on mi powiedzial ze mysli ze po 3 cyklach brania tabletek czyli do konca roku mi sie wchlonie i bede mogla na nowo zaczac staranki. Wiec mam nadzieje, ze 2010 zacznie sie bardzo dobrze dla nas
          Glowka do gory wiem co wczoraj czulas ja w czwartek jak wrocilam od niego to caly dzien przeryczalam bo mialam najgorsze mysli ale juz jest spoko i nie moge sie juz doczekac swiat , sylwestra i nowego roku
          No ja dzisiaj tez ide zalatwiac staz a u Ciebie co to za praca??
          no to mam nadzieje, że mnie też nie dłużej to potrwa - wszystko sie okaże na usg tuż po miesiaczce ile jest torbieli, bo teraz miałąm duzo pecherzyków i byłam w 22dc wiec powiedział, że musi mi jeszcze raz usg zrobic zaras po miesiaczce
          praca hmm to hurtownia ciastek wiec do pakowania, ale konkretnie to sie jutro dowiem, bo to tak troszke po znajomości namiary, a czy im spasuje to sie okaże

          kaathrina popieram "Gdy któraś z nas tu wejdzie to chce się wypytać co u innej i ma do tego prawo"
          Zaczynajc na forum stwożyłysmy taka zgrana paczke i to nic złego że utrzymujemy kontakt ze sobą i pytamy o siebie a o inne dziewczyny nie i ja sie nie czepiam innych że o mnie nie pamietaj, nie pytaja, bo dziewczyny tu tworza grupki - jak to w życiu z kimś gada sie lepiej z kimś innym nie ma kontaktu
          i nie ma co robic afery dziewczyny każdy pisze co chce i z kim chce

          Last edited by edzia7891; 14-10-2009, 11:49.

          Skomentuj


            sylwester

            Napisane przez beata1988 Pokaż wiadomość
            kathrino najbardziej nie moge sie doczekac nowego roku poniewaz zaczynamy na nowo staranki i mysle, ze 2010 zacznie sie dla nas dobrze
            a swieta hm po prostu lubie je no a sylwester w doborowym towarzystwie naszych przyjaciol czyli musi byc super nie wazne gdzie, wazne z kim
            z Wy macie juz jakies plany Dziewczynki na sylwestra ??
            I popieram!!!Nie ważne gdzie ważne z kim!!! :-) A 2010 napewno przyniesie wiele dobrych niespodzianek!!
            My z paczką wybieramy się w góry, oby był śnieg,bo chcemy poszaleć na nartach
            " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Napisane przez edzia7891
              i nie ma co robic afery dziewczyny każdy pisze co chce i z kim chce
              [/COLOR]
              Dokładnie!!!Każdy ma prawo, tu wchodzić i pisać
              " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                my tez chcielismy ruszyc w gory ale niestety nie wypali bo moje dziewczyny nie dostana wolnego no ale i tak bedziemy razem i to jest najwaznijesze bo w ubieglym roku sylwester byl SUPER do tej pory go ciagle wspominamy
                Edzia zobaczysz, ze torbiele nam sie wchlona szybciutko i od stycznia ruszymy obie pelna para

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: czepliwość

                  Napisane przez kaathrina Pokaż wiadomość
                  Carinko, ja nie zamierzam się kłócić czy coś w tym stylu...i nie chcę byś mnie źle zrozumiała...do mnie też się kiedyś przyczepiłaś, że kocham się z mężem tylko w dzień owulacji....wiesz mi się zrobiło wtedy głupio....a teraz głupio zapewne zrobiło się Edzi....patrząc na jej posty z przeprosinami...
                  Kobitki ja nie chciałam się przyczepić, tylko pomyślałam, że dziewczyny, których nie ujęłyście w swojej paczce mogą się poczuć odrzucone. Widocznie zostalam zle odebrana za co przepraszam.
                  A jesli chodzi o sex z mezem to nie mialam na mysli konkretnie Ciebie, ale ogólnie to ze kochanie sie codziennie znacznie zwieksza jakosc nasienia.
                  Czasami po prostu widocznie zle sie wyslawiam .

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    No nam w tym roku się udało, wszyscy mamy wolne między świętami a Nowym Rokiem i już mamy rezerwację...
                    " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      to super oby Wam pogoda dopisala, zycze DUZO sniegu bedzie na pewno, juz teraz jest kurde boje sie nawet nochal za drzwi wystawic bo pogoda jest OKROPNA z minuty na minute jest coraz gorzej

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: czepliwość

                        Napisane przez Carin Pokaż wiadomość
                        Kobitki ja nie chciałam się przyczepić, tylko pomyślałam, że dziewczyny, których nie ujęłyście w swojej paczce mogą się poczuć odrzucone. Widocznie zostalam zle odebrana za co przepraszam.
                        A jesli chodzi o sex z mezem to nie mialam na mysli konkretnie Ciebie, ale ogólnie to ze kochanie sie codziennie znacznie zwieksza jakosc nasienia.
                        Czasami po prostu widocznie zle sie wyslawiam .
                        OK rozumiem! Z mojej strony dziękuję Ci za powyższe słowa!
                        Słowo pisane poprostu inaczej brzmi niż słowo wypowiedziane, pewnie stąd te nieporozumienia. I jestem pewna, że gdybyśmy teraz siedziały w knajpce na dobrej kawie,to byśmy się śmiały...
                        " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Napisane przez beata1988 Pokaż wiadomość
                          to super oby Wam pogoda dopisala, zycze DUZO sniegu bedzie na pewno, juz teraz jest kurde boje sie nawet nochal za drzwi wystawic bo pogoda jest OKROPNA z minuty na minute jest coraz gorzej
                          A z jakiej części Polski jesteś?
                          " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            mieszkam na mazowszu a dokładniej w płocku i do gor mam jakies 20 km bo za plockiem jest taka mala miescina"gory za plockiem "

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              A no to wiem...zapraszam do mnie na Dolny Śląsk, tu nie ma śniegu
                              " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                              Skomentuj


                                myśle ze zasło ogólne nieporozumienie
                                Ja miałam na myśli nasza startowa paczke i nie chiałam żeby ktoś sie poczóuł odrzucony. My zgrałyśmy sie w ekipie która wypisaąłma i sie soba interesujemy bardziej niż pozostałymi. A młodsze straczki też nie sa nam obojetne, ale jak zauważyłam też stwozyły swoja ekipe i pytaja sie o siebie!
                                Tak wiec myśle, ze juz wszytko zostało wyjaśnione

                                Bo przecież nadal mamy wspólny piekny cel - dziecko
                                I zamiast sie dochodzic powinnyśmy sie wspierac!

                                Beti ja sie chociaż ciesze że wiem co mi dolega i co jest przyczyna niepłodnosci (nie mylic z bezpłodnościa)
                                I mam nadzieje, że teraz leczenie przyniesie rezultaty i zafasolkujemy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X