Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts



    Hejka!
    Anet biedactwo Ty moje, tak jest na początku ciąży, ale dasz radę, to tylko na początku!

    Vikuśu mnie luzik! totalny i bardzo się cieszę, choć po ostatnich wydarzeniach nie było łatwo! A co u Ciebie??
    " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




    Skomentuj

    •    
         

      Kaathrinko uwierz, że te objawy nie są za przyjemne zwłaszcza te mdłości. Czuję się zupełnie odwrotnie niż przy pierwszej ciąży dlatego mam nadzieję, że tym razem to będzie synek.
      Ada bardzo dziękuję za gratulacje. Tak naprawdę to jeszcze nikt nie wie bo najpierw chcę potwierdzenia od gina.
      Dziewczyny posyłam te dwie kreseczki w obieg, niech każda skorzysta i poda następnej !!!!


      Skomentuj


        Anet, Katya jeszcze raz bardzo wam gratuluje mamuśki


        I mam nadzieje sie tymi dwoma kreseczkami zaraże. Kto wie?
        Anet mam nadzieje ze te mdłości ci jak naszybciej przjda i wtedy bedziesz mogła sie w pełni cieszyć maleństwem Chociaz wierze ze radosc napewno jest ogramna a bedzie jeszcza wieksza po ginie-który jest tylko formalnośćią

        Edziula nie zamarwiaj sie.Moze akurat którys pecherzyk okarze sie tym jedynym


        Ja sie dzis ucieszyłam bo rozmawiałam z moja lekarka i powiedziała ze ani szczepienie ani cykl przed laparoskopia nie jest przeciwskazaniem do staran-takze jestem barzdzo szcześliwa-ze mozemy szaleć bez ograniczen w tym miesiacy.

        Kaatarina, Gosia, Viki,Edzia ja tez nie jestem długo na tym forum ale o was pamietam cały czas i mam nadzieje ze zaniedługo wszyskie dostaniemy te wiruski od anet


        Uważam za szczęśliwego tego,
        który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
        ale podziwiam i szanuję tego,
        który szczęcie stworzył sobie sam,
        który stworzył je silną wola i energią.
        Hippolyte Taine

        Skomentuj


          Odp: zapomniana????

          Napisane przez kaathrina Pokaż wiadomość
          No hej kochana!!! Dokładnie jak mówisz.... nowe koleżanki zdominowały forum Co tam u Ciebie? Jak się czujesz?
          Witaj,fajnie że piszesz! nasze wcześniejsze koleżanki zapomniały o nas .
          Jestem na końcówce cyklu/21-28/ i jak co miesiąc dopada mnie podły nastrój. Spełni się moje marzenie czy też nie teraz mi przydzie się cieszyć. Jestem coraz bardziej zmęczona,staram się na luz ale czym dłużej ten stan trwa to jest gorzej Mam dość już łykania proszków!!!!!!!!!!!!!!

          ejonczyk gdzie jesteś?
          Last edited by gosia1970; 14-10-2009, 06:40.

          Skomentuj


            Oczekujaca dziękuję za słowa otuchy, nie mogę się doczekać wizyty u gina - też nie miała kiedy jechać na to szkolenie tylko akurat teraz, a z drugiej strony to dzidzia będzie większa i bardziej widoczna także wszystko ma swoje plusy i minusy.
            Dziewczyny dzień dzisiaj zaczął się strasznie... za oknem przeraźiwy ziąb, pada śnieg z deszczem i do tego wichura normalnie koszmar, tylko siedzieć w domku z ciepłą herbatką. Pozdrawiam....


            Skomentuj


              dzieki oczekujaca za pocieszenie,
              ale wiesz 3lata chodziłam do gina i dopiero teraz mnie na usg wysłął na którym okazało sie ze ma PCOS - mam poczucie straconych 3 lat

              No dziewczynki musimy sie trzymac razem Kaathrina, viki, gosia, oczekujaca,ejończyk, beatka, no i nie zapominamy o Anet- nadal nalezysz do naszej paczki
              Trzymaj sie jakoś z tymi dolegliwościami i pamietaj jak mażyłas o dzidzi i o tych "niedogodnosciach"

              gosiaczku wiem co czujesz ja mam 23dc i też nie lubie tego ostatniego tygodnia przed @ Ale w tym cyklu wiadomo, że dzidzi nie bedzie i w nastepnych też pewnie, bo czeka mnie leczenie. Mam nadzieje, że te torbiele sa małe i sie wchłoną dzieki lekom
              Wiem, że podaja tez tablety anty żeby jajniki nie produkowały nowych komórek, a stare sie wyleczyły/wchłonęły
              Ahhh ciekawe co to bedzie - ale widocznie tak ma byc

              Trzymajcie sie kochane :*

              Last edited by edzia7891; 14-10-2009, 10:12.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Napisane przez edzia7891 Pokaż wiadomość
                dzieki oczekujaca za pocieszenie,
                ale wiesz 3lata chodziłam do gina i dopiero teraz mnie na usg wysłął na którym okazało sie ze ma PCOS - mam poczucie straconych 3 lat

                No dziewczynki musimy sie trzymac razem Kaathrina, viki, gosia, oczekujaca,ejończyk, beatka, no i nie zapominamy o Anet- nadal nalezysz do naszej paczki
                Trzymaj sie jakoś z tymi dolegliwościami i pamietaj jak mażyłas o dzidzi i o tych "niedogodnosciach"

                gosiaczku wiem co czujesz ja mam 23dc i też nie lubie tego ostatniego tygodnia przed @ Ale w tym cyklu wiadomo, że dzidzi nie bedzie i w nastepnych też pewnie, bo czeka mnie leczenie. Mam nadzieje, że te torbiele sa małe i sie wchłoną dzieki lekom
                Wiem, że podaja tez tablety anty żeby jajniki nie produkowały nowych komórek, a stare sie wyleczyły/wchłonęły
                Ahhh ciekawe co to bedzie - ale widocznie tak ma byc

                Trzymajcie sie kochane :*

                Edzia chyba zapomiałaś o paru dziewczynach, które również starają się o pociechy... Chocby o ejonczyk czy katyi. No chyba, ze one nie należa do "WASZEJ PACZKI" :|.

                Skomentuj

                •    
                     

                  wypiusałam nasza pierwotna paczke
                  i ejończyk też w niej jest, a Katya to już ma fasoleczke potwierdzoną beta
                  Ale jeśli ktoś mi umknął to przepraszam

                  Skomentuj


                    wypisałam nasza pierwotna paczke
                    i ejończyk też w niej jest, a Katya to już ma fasoleczke potwierdzoną beta
                    Ale jeśli ktoś mi umknął to przepraszam
                    Tyle dziewczyn tu zaglada, wypisałam te najbardziej stałe, które zaczynały ze mna - jeśli ktoś sie poczuł urażony to sorry

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      witajcie Dziewczynki w ten obrzydliwy, zimny i wietrzny dzionek
                      Edziu damy rade z tymi torbielami, ja w czwartyek porzezywalam to samo jak sie dowiedzialam, strach i panika no i staranki trzeba odlozyc...u mnie mam nadzieje, ze do konca roku tylko. Ja jak narazie mam przepisany cilest , ginek mysli ze po tym mi sie wchlona, zobaczymy pojde w polowie kolejnego cyklu i wtedy zobaczymy czy mi sie zmneijszyly.... damyrade zobaczyss, wyleczymy te cholerne torbiele a pozniej bedziemy sie cieszyly naszymi upragnionymi skarbeczkami
                      Jak Wam mija dzionek Dziewczynki?? mi przez ta pogode nic sie nie chce, siedze w biurze i se grzeje herbatką bo jest strasznie i jak sobie pomysle, ze niebawem musze pojezdzic po urzendach to az mnie telepie :/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        beti a mówił Ci coś na ile trzeba sie wstrzymac ze staraniami - tak szacunkowo? Ja musze czekac do wtorku do wizyty u gina
                        Tak sie zastanawiam nad jego zmiana, bo mam poczucie, ze 3 lata zmarnowane choc na razie musze sie wstrzymac z pochopnymi wnioskami do kolejnego usg które chyba za 2 tyg bede miec
                        Ja miałam doła wczoraj, ale dzis jest lepszy dzień tym bardziej jutro ide w sprawie pracy i moze sie uda w końcu także na dobre wyjdzie ze starankami że zostana wstrzymane. I też mam nadzieje ze tylko do końca roku

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Edziu on mi powiedzial ze mysli ze po 3 cyklach brania tabletek czyli do konca roku mi sie wchlonie i bede mogla na nowo zaczac staranki. Wiec mam nadzieje, ze 2010 zacznie sie bardzo dobrze dla nas
                          Glowka do gory wiem co wczoraj czulas ja w czwartek jak wrocilam od niego to caly dzien przeryczalam bo mialam najgorsze mysli ale juz jest spoko i nie moge sie juz doczekac swiat , sylwestra i nowego roku
                          No ja dzisiaj tez ide zalatwiac staz a u Ciebie co to za praca??

                          Skomentuj


                            czepliwość

                            Cześć dziewczyny!!
                            Ale powiało zimnem z dworu...brrr.....chociaż tu można byłoby się"ogrzać"...ale nie widzę, że robi się nieznośnie... Dlaczego????

                            Co do określenia: "z naszej paczki"- Edzia nic złego nie miała na myśli- poprostu część dziewczyn pojawiła się w tym samym czasie co my i w tym samym czasie zaczęłyśmy tu do siebie pisać i jesteśmy ciekawe co u nich? Poza nimi nikt o nas tu nie pyta-

                            Pozdrawiam Was kochane koleżanki z naszej paczki!!!!!!!
                            Te które później dołączyły również!

                            Gdy któraś z nas tu wejdzie to chce się wypytać co u innej i ma do tego prawo Carinko, nie wiem czemu się czepiasz? Będziemy już teraz siebie "poprawiać"w wypowiedziach? Bądź czepiać się szczegółów, jak Ty to robisz od jakiegoś czasu?? Jeśli coś Ci nie odpowiada w którejś wypowiedzi to nie odnoś się do niej, tylko ją pomiń nie?
                            " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                            Skomentuj


                              Odp: czepliwość

                              Napisane przez kaathrina Pokaż wiadomość
                              Cześć dziewczyny!!
                              Ale powiało zimnem z dworu...brrr.....chociaż tu można byłoby się"ogrzać"...ale nie widzę, że robi się nieznośnie... Dlaczego????

                              Co do określenia: "z naszej paczki"- Edzia nic złego nie miała na myśli- poprostu część dziewczyn pojawiła się w tym samym czasie co my i w tym samym czasie zaczęłyśmy tu do siebie pisać i jesteśmy ciekawe co u nich? Poza nimi nikt o nas tu nie pyta-

                              Pozdrawiam Was kochane koleżanki z naszej paczki!!!!!!!
                              Te które później dołączyły również!

                              Gdy któraś z nas tu wejdzie to chce się wypytać co u innej i ma do tego prawo Carinko, nie wiem czemu się czepiasz? Będziemy już teraz siebie "poprawiać"w wypowiedziach? Bądź czepiać się szczegółów, jak Ty to robisz od jakiegoś czasu?? Jeśli coś Ci nie odpowiada w którejś wypowiedzi to nie odnoś się do niej, tylko ją pomiń nie?
                              Od jakiegoś czasu? A w czym się jeszcze czepiałam? Nie rozumiem...

                              Skomentuj


                                Cześć Beatko!
                                Nie zamartwiaj się, będzie dobrze, zobaczysz!

                                Nie możesz doczekać się świąt, sylwestra i nowego roku?A planujecie gdzieś wyjechać?
                                " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X