Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    dotka ja to chyba na plecy te lody przyłoze bo mam tak skopcone ze ...
    Do tego mniejakas handra chwyta i mi sie wyc chce - to chyba na @
    Własnie sobie drina otwieram i pije na luzzzzzz

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      edzia ja też tak chandrowo trochę i zapewne z winy @. Podbrzusze już mi ćmi, więc chyba niedługo...

      A z pozytywnych rzeczy to myślę bardzo mocno co by tu wymyślić na naszą drugą rocznicę, bo to już tuż tuż

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        ja to chyba z przemeczenia myslenia na @ ze wszytkiego mam doła poprostu, musze sie oczyscic emocjonalnie

        My 6wrzenia 2 rocznice mamy wiec .. tez bede myslec

        uciekam lulac moze mi przejdzie, nie bede chociaz zgrzedzic

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Dzisiaj ja pierwsza komunikacja miejska dzis zawiodla i do pracy na pieszo szlam ponad 2 km w ogole nie bylam na to przygotowana, jeszcze @ w pelni do tego.

          Edzia, Biedroneczka mam nadzieje ze smuteczki sie ulotnily

          Pamietajcie o kawusi po 9, Scarlet pewnie zakuwa do egzaminu wiec ona zwolniona dzis z obowiazku, ale reszte obiecuje ze kaloszem potraktje jak sie nie wstawicie :P


          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Witam serdecznie wczoraj juz nie mialam sily pisac wiec mam chwile i pisze teraz. Bo pewnie na kawce mnie nie bedzie bo zamierzam isc na dzialke odpoczac czy tez cos porobic by ta moja mala pogonic zeby wkoncu wyszla juz na zewnatrz bo koncowka jest najgorsza i mam poprostu juz dosc. Do tego jestem zmeczona ta codziennoscia i czekaniem.
            Dotka ja nie widzialam fotek twoich tylko nie wiem czy ty je tutaj wstawialas czy na nk sa??
            Promesse i ciebie poraz kolejny nie bylo mi dane zobaczycwiec wciaz nie wiem jak wygladasz.
            Jesli chodzi o imie to ci juz Scarletka powiedziala ale cos czuje ze ta moja Martynka uparta bedzie hahaha skoro jej dobrze w brzuchu.
            A jak tam furka kiedy ta przejazdza bedzie co??
            Edziula jak tam humorek przeszedl po nocce??ale zobacz jak ci na dobre wyszlo to malowanie nie dosc ze masz pol balkonu pomalowanego to jeszcze sie opalilas no no.
            Scarlet a ty zdolna babko dasz rade i z tym egzaminem i zadna alergia ci nie strasz jest haha.
            A oczekusia to nadal ciagle ciezko pracuje ah ale nie ma co to to tamto tam nawet warto jest tyle pracowac
            No nic ide polezec chwile i bede sie zbierac na dzialke


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              jestem spóznoina pare min, ale po wczorajszym malowaniu mysle ze dostane usprawiedliwenie, wszytko mnie boli - plecy ramoiona nogi nawet (.)(.) i głowa
              Chyba dzis nie skoncze tego malowaniea. Do tego M mi burdel zostawił i sie nie bede sprzatac jak wróci niech on bierze miotłe i sciere moze bardziej bedzie szanował
              Mnie smutki przeszły ale chyba we wnerwa sie zamieniły

              gdzie reszta paki, dzis nie mam siły pisac listy meldunkowej wiec sie meldowac

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                ja się melduje na kawce dziś mi się udało, troche więcej luzu.
                A tak poza tym dziewczynki to dziś jest piątek trzeba się cieszyć.
                Ja wyjeżdżam z moją rodzinka na weekend wypocząć bo jeszcze do urlopu troche czasu zostało.
                Tak w ogóle to po tej sesji odeszła ode mnie wena twórcza i nie umiem wymyśleć prezentu dla mojego m na urodziny



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  cześć kochane!
                  ja całą noc nie przespałam, w nosie beton, 100 kichnięć na minutę, nie byłam w stanie oddychać. wstałam o 5 zapodałam kropelki i wzięłam się do nauki, bo działają ze 3 godzinki, więc wiele czasu na skupienie nie miałam.
                  teraz siedzę dalej, smarkam i zdycham. książkami już walnęłam, bo jak tu funkcjonować, tak mnie to irytuje, że pozabijałabym jakbym mogła każdego kto się napatoczy
                  nawet kawa nie smakowała

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Melduję się spóźniona oczywiście
                    Ja jutro jadę po ostatnie dwa wpisy i mam wakacje do 25 września, poza tym dowiedzieliśmy się, że nie piszemy pracy licencjackiej tylko mamy egzamin więc super
                    Humor chyba troszkę lepszy, ale jakaś zmęczona jestem cały czas. Zobaczymy co będzie dalej.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      scarlet ja mam to samo przez nos nie pooddycham i nie wiem już czy to przeziębienie czy alergia
                      ten tydzień jakiś zakręcony mi się wydaje bo cały czas zmęczona jestem i ledwo żyje



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        to cathrine zdychamy razem
                        biedroneczka fajnie ci, ze ostatnie wpisiki, ja mam w sobotę jeszcze examin. ja całe szczęście też nie musiałam licencjatu pisać, teraz przede mną tylko magisterka

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          hej dziewczyny a ja czuje się okropnie. w nocy spać nie mogłam bo się budziłam tak mnie wszytsko bolało. dziś to samo piersi bolą okrutnie i bez dotykania i podbrzusze też pobolewa. mam okropne samopoczucie. czuje sie jak na @ a nie ciąże ;((

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            i nie mogę nic zrobić muszę spokojnie czekać wrr.. mam takiego dołka że płakać mi się chce

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              eeewelinka nie tylko Tobie to czekanie sie dłuzy i wkurza
                              A który ty masz w ogóle dc ??

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                dziś 29 cd. ale jak by objawy przeszły. tzn czasem mnie zakuje jajnik lub podbrzusze. piersi okropnie bolą a do tego nudności mam. im bliżej niedzieli tym bardziej boje się nastawiać pozytywnie. nie chce się rozczarować. pierwszy raz się boję nastawiać pozytywnie. do tej pory za każdym razem do puki nie przyszedł @ nastawiałam się że się udało. a tym razem odwrotnie. zamuliłam i ogólnie czuje się nieciekawie jeśli chodzi o nastrój.. ;(

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X