Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    A co fajnego pozamawialas Kacperkowa na allegro?


    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dzien dobry kochane,

      Kacperkowa
      nareszcie sie odezwalas :*
      Nie przemeczaj sie z tym porzadkami.

      Oczekusia, Edzia, Scarletka i inne dziewczynki WHERE ARE YOU??

      Edziulka zainwestujesz w te tabletki?

      Doteczka bylas na tym masazu? Jakie odznania Zapomnialam zapytac

      Biedronka dzienx za ptasie mleczko, uwielbiam

      Gizelka a Ty gdzie przepadlas?

      Ja spadam zaraz na zebranie, musze jeszcze podrukowac sterte dokumentow.
      Pogoda do bani, ciagle pada a mi sie chce spac, nawet kawa mi nie pomaga

      Milego dnia kobitki


      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Masaz rewelka naprawde, dziewczyna ma dlonie stworzone do tego, moze sie skusisz? jakby ta dziewczyna miala akurat wolny termin. U mnie pogoda nawet ok, popoludniu ma byc 21 stopni, niebo blekitne , biale chmureczki i slonko
        Last edited by dotka85; 22-06-2010, 10:10.


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Poszlabym chetnie, ale nie wiem dokladnie kiedy przyjade teraz do Wrocka.
          My kiedys jak mieszkalismy w Orbisie to mozna bylo sobie zamowic masaz, ale to robil chlopak. Jak schodzilam z lezanki to myslalam, ze zaraz upadne hehe Tak mi bylo lekko


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Odebralas Klara reszte zdjec co Ci wczoraj wyslalam? ten deweloper przeslal cos Wam? Ja terz sie nie moge doczekac 3 lipca bo na weselich ide i mam zamiar sie wyszalec i wytanczyc


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Dotka jak wroce z zebrania to otworze maila i zobacze co tam naprodukowal deweloper. Teraz juz musze spadac. Mam nadzieje, ze nie popomyle jezykow, co czasami mi sie to zdarza i sie smieje sama z siebie


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Ok to trzymam kciuki za Ciebie poliglotko a w jakim bedziesz rozmawiac?
                Jak deweloper sie wysili i przeslal cos to jesli mozesz to przeslij do mnie to tez z checia zobacze


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  HejKacperkowa nareszcie się odezwałasJuż myślałam że urodziłas.
                  Edzia gdzie się podziewasz??Pewnie szykuje się na przyjazd męża
                  Dotka ale kusisz tym masażem.
                  Hej a gdzie reszta dziewczyn?
                  Ewa
                  moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                  Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                  3150g.55cm.
                  10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Oczekusia gdzie Cie wcielo !!!????
                    Scarletka wróć !!!!


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Ostatnio mam czas wam powiedzieć tylko dzień dobry i dobranoc niestety, ale po 3 lipca to się zmieni - byle nie było żadnych poprawek
                      Dziś 14 DC coraz bliżej owulacji, więc działamy nadal.

                      Ps. to tak z cyklu co u nas i jak starania

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Kawka !!!! Dziewczynki no ja WAS prosze ...... wroccie kochane, smutno i pusto tu bez Was.

                        Biedronka no to trzzmam kciuki. Mnie popoludniu jakies bolesci u dolu brzucha wziely i akurat mialam w torebce testa owu i zrobilam wyszly fajne kreseczki wiec to pewnie na owu Jeednak w tym miesiacu nic z tego zaczynamy pelna para od wrzesnia dopiero


                        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          dotka przynajmniej wiesz, kiedy masz owulację ja też mam zazwyczaj takie dziwne bóle owulacyjne, ale jeszcze ich nie było. Zobaczymy jak długo jeszcze każe na siebie czekać

                          Do września już niedużo czasu, szybko zleci

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Biedronka widze ze same rzadzimy na forum, smutno bez reszty dziewczynek bo to one i my razem nadawalysmy klimat temu forum, a teraz pouciekaly mam nadzieje ze wroca i odbudujemy to co bylo takie piekne - buziak dla WAS :*

                            Ja zwykle nie mam takich boli owulacyjnych teraz jakos mi sie tak trafilo nawet nie wiem czy to jajniki moze poprostu mnie brzuch rozbolal a ja sobie pod to podciagnelam. Pocieszylas mnie ze do wrzesnia nie daleko, pewnie ze zleci


                            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              cześć Dziewczyny
                              jestem nowa na tym forum w sumie to przyznam że w ogóle jestem nowa na jakimkolwiek forum. Bardzo często czytam różne fora i niejednokrotnie pomaga mi to w życiowych problemach.
                              Jestem teraz również tak jak wy przed staraniami o dzidziusia już drugiego bo mam córeczkę która ma 2,5 roku. Chciałabym żeby miała rodzeństwo ale mam trochę obaw ponieważ wiem już z czym się wiąże posiadanie maleństwa. Studiuje zaocznie, pracuje no i jeszcze dodatkowa kwestia to że moja córeczka teraz nie dostanie się do przedszkola bo nie ma miejsc. Kurcze i nie wiem czy dam rade z tym wszystkim chociaż kobieta jak się spręży i jak czegoś bardzo pragnie to zawsze da rade
                              Mam męża pomaga mi ale jest raczej typem leniwca i czasami to już mam serdecznie dość tego ciągłego powtarzania zrób to, tamto.
                              Myślę że może chociaż w małym stopniu pomoże mi rozmowa z wami na tym forum.
                              Pozdrawiam Was wszystkie.



                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Cathrine jakbym czytała o sobie i moim mężu
                                Jestem w podobnej sytuacji aczkolwiek moje pierwsze dziecięcie ma 3,5 roku i od września idzie do przedszkola, również studiuję zaocznie ale nie pracuję, dostaję rentę po tacie i to nam wystarcza.
                                Mąż pracuje i bardzo mi pomagał i pomaga przy małym, ale też wszystko na zasadzie, że jak mu nie powiem to nie zrobi
                                Myślę, że jeśli podejmiecie decyzję to zawsze jakoś się da radę.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X